vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط هواپیما undefined

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز از مِستربلیط

دومینیکا کشوری جزیره ای در دریای کارائیب به شمار می رود که پایتخت آن شهر روسو است. پایتخت آن، روسو، در سمت غربی جزیره واقع شده است و از نظر جغرافیایی به عنوان بخشی از زنجیره جزایر بادگیر در مجمع الجزایر آنتیل کوچک در دریای کارائیب محسوب می شود. 

نزدیکترین همسایگان دومینیکا دو قلمرو تشکیل دهنده اتحادیه اروپا و منطقه یورو، بخش های خارج از کشور جمهوری فرانسه، گوادلوپ در شمال غربی و مارتینیک در جنوب-جنوب شرقی هستند. در جزیره آراواک هایی، که از آمریکای جنوبی در قرن پنجم وارد شده بودند، سکنی گزیدند، که کالیناگو در قرن پانزدهم آنها را جابجا کرد. 

این جزیره توسط کریستف کلمب پیدا شد و چون در روز یکشنبه به آن رسید، نام یکشنبه را برای آن برگزید. این جزیره در سال های 1690 تا 1763 به عنوا ستعمره فرانسه شناخته می شد. در این دوران فرانسوی ها افرادی را به عنوان برده را از آفریقا برای کار در مزارع قهوه به این جزیره آوردند.

 در سال 1763 این منطقه توسط بریتانیا، پس از 7 سال جنگ، تسخیر شد و از این زمان زبان انگلیسی در این کشور زبان رسمی آن شد. در منطقه ای قرار دارد که به آن منطقه طوفان می گویند. 

در سال 1979، طوفان دیوید به عنوان یک طوفان رده 4 جزیره را درنوردید و خسارات گسترده و شدیدی را به بار آورد. در 17 آگوست 2007، طوفان دین، که در آن زمان یک طوفان رده 1 بود، جزیره را درنوردید. مستر بلیط پیشنهاد می کند در صورت امکان به این مکان سفری داشته باشید. 

دلایل سفر به دومنیکا

دلایل متعددی باعث می شود که هر فردی بخواهد که به این کشور سفر کند که از میان آنها می توانیم به مواردی که در زیر می آید اشاره کنیم. اگر می خواهید به این جزیره سفر کنید می توانید بلیط هواپیمای دومنیکن را خریداری کنید و سفرتان را آغاز کنید. 

آب و هوا: این کشور آب و هوایی استوایی دارد و در بیشتر روزهای سال آب و هوایی مناسب برای سفر دارد. به خصوص در فصول سردتر سال این منطقه می تواند محل مناسبی برای سفر به شمار رود. 

طبیعت خارق العاده: این جزیره طبیعتی بسیار زیبا و سرسبز دارد که می تواند دلیل مناسبی برای سفر به آنجا به شمار رود. کوه‌های دومینیکا، جنگل‌های بارانی، دریاچه‌های آب شیرین، چشمه‌های آب گرم، آبشارها و ... از زیبایی های طبیعی آن به شمار می روند. 

امنیت بالا: این کشور از امنیت مناسبی، برای مسافران و افرادی که در آن زندگی می کنند، دارد. همین موضوع می تواند سفر را برای افراد به این منطقه آسان کند. 

غذا و خوراکی ها: غذاها و خوراکی های این منطقه مانند دیگر جزایر کارائیب است. ماهی شور، ماهی خشک شده و نمکی، بیک و ... از جمله خوراکی هایی هستند که در صحبانه سرو می شوند. 

جاذبه های گردشگری 

زمانی که می خواهید به کشوری سفر کنید باید در ابتدا اطلاعاتی درباره آن کسب کنید که یکی از این مسائل، جاذبه های گردشگری به شمار می رود. با خرید بلیط هواپیمای خارجی می توانید به دیدار جاذبه های گردشگری این جزیره بروید. 

آبشارهای ترافالگار: این جاذبه طبیعی از زیباترین محل هایی است که می توانید در سفر به این جزیره از آن دیدن کنید. این آبشارهای دوقلو در میان جنگل های پارک ملی مورن ترویس پیتون قرار دارند، که به فاصله ۱۵ دقیقه از یکدیگرواقع شده اند. 

دریاچه جوشان: این دریاچه دومین دریاچه جوشان جهان از نظر بزرگی به شمار می رود و عرض آن ۶۳ متر تخمین زده می شود. رنگ سبز آب دریاچه، قرار گرفتن این دریاچه میان جنگل های انبوه گرمسیری و بخار آبی که اطراف این دریاچه را فرا گرفته فضایی خیره کننده را به وجود آورده است. 

آبشار ویکتوریا: برای دیدار از این آبشار باید پیاده روی 40 دقیقه ای در میان جنگل های پارک ملی مورن ترویس پیتون داشته باشید. این آبشار از رودخانه سفید سرچشمه می گیرد و درون دریاچه آب گرم فرو می ریزد.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما undefined را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.