بلیط هواپیما دهلی

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز دهلی از مِستربلیط

دهلی دومین شهر پر جمعیت در کشور هند است. البته در کل هند جزء پر جمعیت ترین کشورهایی جهان شناخته می شود که هرساله این جمعیت هم افزایش می یابد. دهلی هم با وجود این که یک کلان  شهر بسیار مهم در این کشور زیبا به شمار می رود، اما به بخش های مختلفی تقسیم بندی شده که دهلی نو هم یکی از این تقسیمات است. شاید در فیلم ها و مستندها زیاد نام دهلی یا دهلی نو را شنیده باشید. در واقع این شهر همان طور که ذکر شد جزء شهرهای مهم هند محسوب می شود. نکته جالبی که در خصوص دهلی وجود دارد، این است که این شهر تا کنون حدود ۱۱ بار دچار تغییرات شده است. البته لازم به ذکر است بیان کنیم که دهلی جزء تاریخی ترین شهرهای هند هم است و قدمت نسبتا زیادی دارد. طبع و خوراک مردم هندی، به سمت غذاهای تند و ادویه دار است. در واقع در کل هند به همین غذاهای به شدت تند مشهور است و خب خیلی از افراد نمی توانند آن ها را تحمل کنند. همچنین زبان مردم دهلی، هندی و انگلیسی است. اگر نگاهی به تاریخ هند یا دیگر کشورها کرده باشید، به خوبی می دانید که همیشه هند جزء کشورهای درحال حمله بوده است. از جمله اروپاییان حمله های زیادی به این کشور کرده اند. از همین رو اکنون زبان امروزه مردم دهلی و کلا هند، ترکیبی از انگلیسی و هندی است. اقتصاد کلان شهر دهلی، نسبت به جذب گردشگر و توریست ها و صادرات مهم بالا است. البته با این وجود هنوز می توان در هند و دهلی شاهد طیف نسبتا عظیمی از فقرا بود. در این شهر انواع دانشگاه های تاپ و مجهز وجود دارد که برخی از افراد با دریافت بورسیه برای ادامه تحصیل خود به آنجا سفر می کنند‌. از آنجایی که دهلی یکی از بزرگترین ترین و پر جمعیت ترین شهرهای هند شناخته می شود، از نظر بقیه کشورها اهمیت بسیاری دارد. لازم به ذکر است که این شهر که قدمت تاریخی دارد، از جاذبه ها و مکان های گردشگری بسیاری پوشیده است که هر یک از آن ها منحصر به فردی خود را دارند‌. آب و هوای دهلی هم در تابستان ها بسیار گرم و خشک و در زمستان ها به شدت سرد و سوزناک است. در واقع این شهر به آب و هوای متفاوت خود بسیار مشهور است.

دلایل سفر به دهلی 

در مطالب بالا که در وب سایت مستر بلیط بیان شد، توانستید با این کلان شهر زیبا آشنا شوید. حال دلایل مهمی برای سفر به دهلی وجود دارد و معمولا بیشتر افراد هم بر همین اساس به آنجا سفر می کنند‌. شاید با خود بیاندیشید که با این شرایط آب و هوایی، چگونه می توان دهلی را برای ادامه زندگی خود انتخاب کرد؟ به جز آب و هوا، دهلی و در کل کشورهندوستان دارای مزایا و دلایلی برای سفر است که در ادامه برخی از مهم ترین آن ها را شرح می دهیم‌.

دانشگاه های عالی: یکی از مهم ترین موضوعات که افراد را از سراسر جهان به دهلی می کشاند، دانشگاه های عالی است. در واقع در دهلی بهترین و بین المللی ترین موسسات در سطح جهانی وجود دارد که افراد با تهیه بورسیه هم می توانند در آن ها تحصیل نمایند و یا به دهلی نو مهاجرت کنند. 

جریان زندگی: موضوع دیگری که اغلب مسافران از سفر خود به هند آن را بازگو کرده اند، وجود جریان زندگی در بین مردم دهلی بوده است. منظور از جریان زندگی این است که حتی با وجود فقر یا آب و هوای نا متعادل، مردم با خوشی و روحیه زندگی خود را ادامه می دهند.

مهم ترین جاذبه های دهلی 

علاوه بر تمام نکات مثبتی که در بالا ذکر شد، جاذبه هایی هم در دهلی وجود دارد که شما را مجاب به خرید بلیط هواپیما خارجی می کند‌. برخی از مشهورترین و زیباترین حاذبه های این کلان شهر عبارت اند از: 

قلعه سرخ: قلعه سرخ یکی از زیباترین و بی نظیرترین جاذبه های دهلی است. در واقع همان طور که از نام آن مشخص است، این قلعه سرخ رنگ، به خوبی خود را به گردشگران نشان می دهد. البته لازم به ذکر است بیان کنیم که این بنا جزء مکان های تاریخی و فرهنگی دهلی شناخته می شود و هرساله افراد زیادی برای بازدید از آن به دهلی سفر می کنند‌‌. جالب است بدانید که در تزئینات این قلعه از سبک معماری ایرانی، اروپایی و هندی استفاده شده و مجموعه ای بی نظیر را ساخته است‌.

قطب منار: زمانی که بلیط هواپیما دهلی شما تایید شد و خواستید مدت اقامت را در هند شروع کنید، فراموش نکنید از بلندترین مجموعه این کلان شهر هم بازدید نمایید. این مناره آجری با طول تقریبی ۷۳ متر، جزء بلندترین مناره های دنیا محسوب می شود. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما دهلی را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.