بلیط هواپیما شهرکرد

مشاور هوشمند سفر به صرفه

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و از برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراه در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز شهرکرد از مستر بلیط

شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری است و یکی از شهرهای مرکزی ایران به شمار می‌رود. به دلیل اینکه شهرکرد مرتفع‌ترین مرکز استان در کل کشور است به بام ایران شهرت دارد. این شهر در حقیقت در 97 کیلومتری جنوب غربی کلان‌شهر اصفهان و بخش شمالی رشته کوه زاگرس واقع شده است. شهرکرد دارای اقلیمی نیمه مرطوب معتدل است، به طوری که تابستان‌ها در این شهر آب و هوایی معتدل می‌باشد در صورتی که زمستان‌های بسیار سردی را شاهد هستیم. می‌توان گفت سردترین ماه سال در شهرکرد دی ماه است.

مردم بومی شهرکرد با زبان فارسی و گویش دهکردی که نام قدیم این شهر بوده صحبت می‌کنند. این شهر به عنوان یکی از شهرهای مهاجرپذیر ایران شناخته می‌شود. در گذشته اقتصاد مردم شهر بر پایه‌ی نمد مالی، قالی بافی، کوره‌های آجرپزی و کارهای این چنین بوده، در حالی که با مدرن شدن شهر اهمیت آن مشاغل کاهش یافته و مردم به کارکردن در کارخانه‌های بزرگی که در نزدیکی شهرکرد واقع شده روی آورده اند. یکی از مهم‌ترین کارخانه‌هایی که در نزدیکی این شهر واقع شده کارخانه‌ی سیمان شهرکرد است. این کارخانه در 35 کیلومتری شهرکرد قرار دارد و در سال 1387 به بهره برداری رسیده است. در سال 1392، کارخانه‌ی سیمان شهرکرد عنوان نخست تولید سیمان کشور را برای دومین سال متوالی از آن خود کرد.

سفر به شهرکرد به غیر از اتومبیل شخصی با اتوبوس و هواپیما مسیر است. فرودگاه شهرکرد در قسمت جنوبی شهر قرار گرفته و در نوع خود فرودگاه کارآمدی محسوب می‌شود. مسیر پروازی تهران شهرکرد مهم‌ترین مسیر پروازی است که می‌توان در پروازهای شهرکرد در نظر گرفت. بلیط هواپیما شهرکرد توسط شرکت‌های هواپیمایی معتبر کشور ارائه می‌گردد.

مِستر بلیط سامانه ای معتبر در زمینه‌ی فروش بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار است. در این وب‌سایت کافیست یک بار مسیر و تاریخ سفر خود را جستجو کنید تا لیستی از بهترین و ارزان‌ترین پروازها پیش روی شما ظاهر شوند. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد شهرکرد می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مسیرهای پرتردد به مقصد شهرکرد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

flights

خلاصه سفر با هواپیما به شهرکرد

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

شهرکرد تا تهران
1 ساعت و 10 دقیقه
دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت