بلیط هواپیما شهرکرد

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

flights

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

شهرکرد تا تهران
 
1 ساعت و 10 دقیقه

راهنمای خرید اینترنتی پرواز شهرکرد از مستر بلیط

شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری است و یکی از شهرهای مرکزی ایران به شمار می‌رود. به دلیل اینکه شهرکرد مرتفع‌ترین مرکز استان در کل کشور است به بام ایران شهرت دارد. این شهر در حقیقت در 97 کیلومتری جنوب غربی کلان‌شهر اصفهان و بخش شمالی رشته کوه زاگرس واقع شده است. شهرکرد دارای اقلیمی نیمه مرطوب معتدل است، به طوری که تابستان‌ها در این شهر آب و هوایی معتدل می‌باشد در صورتی که زمستان‌های بسیار سردی را شاهد هستیم. می‌توان گفت سردترین ماه سال در شهرکرد دی ماه است.

مردم بومی شهرکرد با زبان فارسی و گویش دهکردی که نام قدیم این شهر بوده صحبت می‌کنند. این شهر به عنوان یکی از شهرهای مهاجرپذیر ایران شناخته می‌شود. در گذشته اقتصاد مردم شهر بر پایه‌ی نمد مالی، قالی بافی، کوره‌های آجرپزی و کارهای این چنین بوده، در حالی که با مدرن شدن شهر اهمیت آن مشاغل کاهش یافته و مردم به کارکردن در کارخانه‌های بزرگی که در نزدیکی شهرکرد واقع شده روی آورده اند. یکی از مهم‌ترین کارخانه‌هایی که در نزدیکی این شهر واقع شده کارخانه‌ی سیمان شهرکرد است. این کارخانه در 35 کیلومتری شهرکرد قرار دارد و در سال 1387 به بهره برداری رسیده است. در سال 1392، کارخانه‌ی سیمان شهرکرد عنوان نخست تولید سیمان کشور را برای دومین سال متوالی از آن خود کرد.

سفر به شهرکرد به غیر از اتومبیل شخصی با اتوبوس و هواپیما مسیر است. فرودگاه شهرکرد در قسمت جنوبی شهر قرار گرفته و در نوع خود فرودگاه کارآمدی محسوب می‌شود. مسیر پروازی تهران شهرکرد مهم‌ترین مسیر پروازی است که می‌توان در پروازهای شهرکرد در نظر گرفت. بلیط هواپیما شهرکرد توسط شرکت‌های هواپیمایی معتبر کشور ارائه می‌گردد.

مِستر بلیط سامانه ای معتبر در زمینه‌ی فروش بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار است. در این وب‌سایت کافیست یک بار مسیر و تاریخ سفر خود را جستجو کنید تا لیستی از بهترین و ارزان‌ترین پروازها پیش روی شما ظاهر شوند. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد شهرکرد می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما شهرکرد را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
یا برای دانلود اسکن کنید.