بلیط هواپیما باتومی

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز باتومی از مِستربلیط

کشور گرجستان، دارای شهرهای بسیاری است که استان آجارستان یکی از مشهورترین آن ها هم در بین جذب گردشگران و هم تاریخ محسوب می شود. این استان شهرهای بسیاری دارد که باتومی هم یکی از آن ها است. باتومی یا باطوم یک شهر بندری است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خود در معرض اهمیت بسیاری قرار می گیرد. باتومی در نزدیک دریا سیاه واقع شده است و از نظر اقتصادی و بندرهایی که در آن وجود دارند، مورد توجه بسیاری قراری می گیرد. همچنین این شهر بندرگاهی، تاریخ بسیار زیاد و غنی دارد. در واقع اولین پیدایش او به قرن هشت میلادی باز می گردد که از آن تاریخ تا الان این شهر جزء شهرهای مهم هم در حوضه صادرات و واردات و هم گردشگری شناخته می شود. در باتومی مکان ها و مجموعه های بسیار زیاد گردشگری واقع شده است که در ادامه مستر بلیط راجع به به جاذبه های مشهور آن توضیح گسترده تری می دهیم. همچنین باتومی از آنجایی که آب و هوایی مدیترانه ای دارد و در کنار دریای سیاه قرار گرفته، آب و هوای اصلی او بسیار تحت تاثیر دریا است. بارش باران های موسمی، در این شهر یک موضوع بسیار عادی است و مردم بومی و محلی او هم به این بارش ها عادت کرده اند. در این شهر مردم دین و فرهنگ های متفاوتی دارند. البته در کل جمعیت بومی و محلی آن مسیحی هستند اما با رواج جمعیت در این شهر و رونق گرفتن باتومی به عنوان یک شهر گردشگری، افراد بسیار زیادی هم از کشورهای دیگر با دین ها و فرنگ های متفاوت در این شهر ساکن شدند. نکته بسیار مهمی که در خصوص شهر باتومی وجود دارد، غذاهای محلی و بسیار لذیذ آن است‌. بدون شک غذاهای خوش طعم آن که اکثرا از خوراکی های دریایی به شمار می روند، یکی از مهم ترین دلایلی هستند که هرساله افراد زیادی به آنجا مهاجرت می کنند. فرودگاه باتوم، روزانه حدود ۶۰۰ نفر را پذیرش می کند و فرودگاه آن نسبتا بزرگ است. حال اگر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی و سفر به باتوم را دارید، حتما در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. باتوم با گرفتن عنوان و لقب زیباترین شهر آجارستان، یکی از صمیمی ترین شهرهای کشور گرجستان هم است. البته لازم به ذکر است بیان کنیم که مردم آن، یکی از مهم ترین دلایلی هستند که باعث به وجود آمدن این صمیمیت شده اند.

دلایل سفر به باتومی

دلایل بسیار زیادی برای سفر به باتومی وجود دارد. در واقع این شهر لقب بهشت گرجستان را به خود اختصاص داده و علاوه بر تمام موارد بندرگاهی و اقتصادی، دلایل بسیار زیاد دیگری هم وجود دارد که در ادامه راجب آن ها توضیحات گسترده تری می دهیم. 

طبیعت بکر و آب و هوای دلنشین: بدون شک یکی از زیباترین شهرهای گرجستان، باتومی به شمار می رود، که با طبیعیت بی نظیر خود و آب و هوای بسیار دلنشنین، به یکی از پر طرفدارترین شهرها تبدیل شده است. همان طور که ذکر شد باتومی شهری ساحلی است و خب نسبت به بقیه شهرهای کشور گرجستان مساحت و وسعت کمتری دارد. اما با این وجود نمی توان منکر زیبایی آن شد که هرساله افراد بسیاری را مجاب می کند تا از باتومی دیدن کنند.

مردم خونگرم و صمیمی: در مطالب بالا هم این موضوع را چندین بار ذکر کردیم. در واقع یکی از مهم ترین دلایلی که همین الان شما را مجاب به خرید بلیط هواپیما باتومی می کند، مردمان آن هستند. یافتن افرادی که دقیقا صمیمت آن ها همانند مردمان ایرانی باشد در بین کشورها و شهرها کم است که باتومی به راحتی این امکان را به مسافران می دهد تا احساس راحتی داشته باشند.

مهم ترین جاذبه های باتومی 

باتومی دارای جاذبه های گردشگری بسیار متعددی است که هر یک از آن ها به نوعی مخاطبان را به خود جذب می کنند. برخی از مشهورترین و مهم ترین جاذبه های شهر ساحلی باتومی عبارت اند از: 

باغ گیاه شناسی: اگر می خواهید از بهشت روی زمین بازدید کنید، حتما سری به باغ گیاه شناسی باتومی بزنید. این مجموعه ۱۱۰ هکتاری، یکی از بی نظیرترین و زیباترین باغ ها در گرجستان است. همچنین لازم است بدانید که باغ گیاه شناسی این شهر، دارای گونه های متفاوتی از گیاهان و گل ها است، که بازدید از این باغ، می تواند تاثیر بسیاری در روحیه شما داشته باشد. 

دریاچه نوریگلی: یکی از جاذبه گردشگری، دریاچه نوریگلی در باتومی است. در واقع اکثر جاذبه هایی که در این شهر برای گردشگران واقع شده اند، مکان ها و مجموعه هایی از طبیعت هستند و همین موضوع باعث شده است تا هرساله افراد زیادی به این شهر سفر کنند. دریاچه نوریگلی هم بهشت دیگری در باتومی زیبا و تاریخی است که آبی آب آن و فضای بی نظیر اطراف، دقیقا آن را به یک بهشت بی مانند شبیه ساخته اند. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما باتومی را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.