بلیط هواپیما باری

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز باری از مِستربلیط

باری از شهرهای ایتالیا محسوب می شود که در جنوب این کشور قرار دارد. این شهر مرکز استان باری به شمار می رود و در ناحیهٔ پولیا بر کنارهٔ دریای آدریاتیک واقع شده است. این شهر دومین مرکز اقتصادی ایتالیا در جنوب آن محسوب می شود که دارای مراکز اقتصادی و دانشگاهی مهمی است. 

باری بزرگترین منطقه شهری در دریای آدریاتیک به شمار می رود. این شهر در جنوب ایتالیا، در عرض جغرافیایی شمالی‌تر از ناپل و جنوبی ‌تر از روم واقع شده است.  بر اساس شواهد موجود در این منطقه، سکونت در آن به دوران عصر برنزی بر می گردد و اولین ساکنان آن به این دوران تعلق داشتند. 

باری دارای آب و هوای مدیترانه ای با زمستان های معتدل و تابستان های گرم و خشک است. مناطق مسکونی مدرن اطراف مرکز باری در طول دهه‌های 1960 و 1970 ساخته و جایگزین حومه‌های قدیمی شدند. علاوه بر این، حومه های بیرونی به سرعت در طول دهه 1990 توسعه یافتند

. این شهر دارای یک فرودگاه بازسازی شده ای به نام فرودگاه کارول ووتیلا است که به چندین شهر اروپایی ارتباط دارد. شما می توانید با خرید بلیط هواپیمای باری سفر خود به این شهر را آغاز کنید. 

دلایل سفر به باری

هر منطقه ای به واسطه ویژگی هایی که دارد برای سفر از سمت گردشگران انتخاب می شود. این شهر می تواند مقصد مناسبی برای سفر به شمار آید که در ادامه مستر بلیط برخی از این دلایل را برای شما بازگو خواهیم کرد. 

امنیت: این موضوع یکی از نکاتی است که افراد قبل از سفر به منطقه ای خارج از کشورشان به آن بسیار توجه می کنند. شهر باری از لحاظ امنیت برای گردشگران در جایگاه مناسبی قرار دارد به همین خاطر به عنوان مقصدی مطلوب برای سفر محسوب می شود. 

غذاها و خوراکی های محلی: غذاهای باری بر اساس محصولات کشاورزی معمولی موجود در منطقه اطراف آپولیا، مانند گندم، روغن زیتون است. همچنین غذاهای محلی نیز با طیف گسترده ای از میوه ها و سبزیجات مخصوص منطقه تولید می شوند. معروف ترین غذای این منطقه اسپاگتی است که با آرد محلی و به صورت خانگی و با افزودن دیگر خوراکی ها به آن تهیه می شود. 

حمل و نقل: باری دارای وسایل حمل و نقلی مختلفی است که اگر قصد سفر به دیگر مناطق ایتالیا را داشته باشید به راحتی برایتان امکان پذیر است. از جمله این وسایل شامل اتوبوس، قطار و هواپیما می شود. 

جاذبه های گردشگری 

هر منطقه ای دارای جاذبه های گردشگری مربوط به خود است که باعث می شود افراد زیادی به هدف دیدار از آنها راهی آن منطقه شود. شهر باری نیز به نوبه خود از جاذبه های گردشگری زیادی تشکیل شده است که شما می توانید با خرید بلیط هواپیمای خارجی از آنها دیدن کنید. 

 تئاتر مارگریتا: این بنا ساختمان تئاتر سابق شهر باری به شمار می رود که سلف آن که در 5 سپتامبر 1910 افتتاح شد. این بنا در حال حاضر به عنوان یکی از جاذبه های تاریخی این شهر شناخته می شود. 

قلعه نورمن: این بنا نیز یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر باری به شمار می رود که در قرن 12 میلادی ساخته شد. این بنا در حال حاضر به موزه ای تاریخی تبدیل شده است. 

سواحل باری: از دیگر جاذبه های گردشگری این شهر می توان به سواحل آن اشاره کرد که هر ساله افراد زیادی را به سمت خود می کشانند. این سواحل یکی از پر طرفدار ترین جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می روند. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما باری را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.