بلیط هواپیما اپل ولی

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز اپل ولی از مِستربلیط

اپل ولی یک شهرک در دره ویکتور در شهرستان سن برناردینو، در ایالت کالیفرنیای ایالات متحده است. این شهر در 14 نوامبر 1988 تاسیس شد و یکی از 22 شهرداری ثبت شده در کالیفرنیا است که به جای شهر از شهرک در نام آن استفاده می کنند.

 این شهر در شرق و مجاورت شهرهای ویکتورویل و هسپریا، در 56 کیلومتری جنوب بارستو، و 49 مایلی 79 کیلومتری شمال سن برناردینو از طریق گذرگاه کاجون قرار دارد. رودخانه موهاوه که با سمت غربی اپل ولی هم مرز است از جنوب به شمال جریان دارد. این شهر در حاشیه جنوبی خود به دامنه کوه های سن برناردینو محدود می شود. 

این شهر آب و هوای نیمه خشک دارد و دارای زمستان های خنک و تابستان های بسیار گرم و خشک است. هچنین بادهای شدید فصلی گاهی در بهار و پاییز رخ می دهد. به طور متوسط گرم ترین ماه جولای است. 

بالاترین دمای ثبت شده 47 درجه سانتیگراد در سال 2002 بود و به طور متوسط خنک ترین ماه آن دسامبر است. کمترین دمای ثبت شده 18- درجه سانتیگراد در سال 1949 بود. علاوه بر این ها بیشترین بارندگی معمولاً در فوریه رخ می دهد. اگر می خواهید به این منطقه سفر کنید می توانید اقدام به خرید بلیط هواپیمای اپل ولی به صورت آنلاین کنید. 

دلایل سفر 

برای سفر به هر منطقه می تواند دلایلی متعددی وجود داشته باشد که این منطقه نیز دلایل خاص خود را دارد. در ادامه می توانید با مهم ترین دلایل سفر به این منطقه بیشتر آشنا شوید، که مستر بلیط برخی از آنها را برای شما لیست کرده است. 

آب و هوای مناسب: همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم این شهر در فصل زمستان آب و هوایی خنک دارد به همین خاطر بهترین زمان برای سفر به آن این فصل است.

نزدیکی به لاس وگاس: این شهر در نزدیکی لاس وگاس قرار دارد به همین خاطر می توان با یک رانندگی کوتاه به بهترین تفریحات دست پیدا کرد. به همین دلیل افراد زیادی برای سفر این منطقه را انتخاب می کنند. 

سفر ارزان: از آنجایی که هزینه اقامت در این شهر کمتر از دیگر شهرهای اطراف آن است می توان سفری ارزان قیمت به این منطقه داشت. 

جاذبه های گردشگری

در هر شهری جاذبه های مختلف و متنوعی وجود دارند که افراد را ترغیب به رفتن به آنجا می کنند. همچنین در مدتی که مسافران در آن منطقه هستند می توانند از آنها دیدن کنند و به گذران وقت بپدازند. با خرید بلیط هواپیمای خارجی می توانید به راحتی به دیدن این جاذبه های گردشگری بروید. 

سوارکاری در شهر: در این شهر مسیرهایی وجود دارد که افراد می توانند به راحتی برای جا به جایی در شهر از اسب استفاده کنند. این موضوع یکی از جاذبه های گردشگری آن به شمار می رود. 

جشنواره های گوناگونی: از دیگر ویژگی های این شهر می توان به جشنواره های گوناگونی که در زمان های مختلف در آن برگزار می شود. از میان آنها می توان به جشنواره آزادی ژوئیه، جشنواره سپتامبر و ... اشاره کرد. 

موزه میراث: یکی از جاذبه های فرهنگی این منطقه، موزه میراث آن به شمار می رود. در این موزه می توانید در مورد تاریخچه و گذشته آن اطلاعات کاملی به دست آورید. 

دریاچه سیلوروود: می توانید زمانی را نیز در مناطق اطراف دریاچه سیلوود بگذارنید. منطقه تفریحی ایالتی دریاچه سیلوروود یک پارک دولتی بزرگ است که در کسانی، که می‌خواهند از سر و صدا و شلوغی شهرها فرار کنند، محبوب است.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما اپل ولی را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.