vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

اجاره خودرو در شیراز

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

شیراز یکی از غنی ترین شهرها از لحاظ تاریخی و گردشگری و همچنین هنری است و چند سالیمی شود که صنعت گردشگری در ان به سرعت در حال پیشرفت بوده است. شیراز شهرتی جهانی داشته و اکثر توریست های دنیا آن را به سبب آوازه و شهرتش می شناسند. جاذبه های گردشگری این شهر زیبا آنقدر بسیار است که مصلما نمی توان از همه آن ها در طی یک سفر دیدن کرد خصوصا اگر زمان مناسبی را برای سفر به این شهر انتخاب نکنید! مانند تعطیلات عید.

جالب است بدانید که بر اساس آمارها گرفته شده توسط شرکت های اجاره خودرو در شیراز آمار اجاره در ایام تعطیلات نوروزی بسیار بالا می رود. البته این شرکت ها خودروهای خود را با خدمات راننده و بدون راننده ارائه می دهند اما اکثر مراجعه کنندگان خودروی بدون راننده را ترجیح می دهند. معمولا کسانی که خودروی بدون راننده را انتخاب می کنند، قصدشان گردشگی و گشت و گذار در شهر به همراه خانواده است و دوست دارند که لذت رانندگی در شهر را خودشان تجربه کنند.

همانطور که می دانید همه ی مردم کشور چه آن هایی که به شیراز سفر کرده اند و چه آن هایی که سفر نکرده اند همگی شیراز را با نام شهر بهار نارنج می شناسند. اجاره خودرو یک گزینه بسیار مناسب است تا از تمامی جاذبه های گردشگری این شهر زیبا دیدن کنید و از آن ها لذت ببرید.

برای بازید از چنین شهری حداقل باید یک هفته ای را در شیراز بمانید، پس بهتر است خودرویی که قرار است اجاره کنید را به مدت یک هفته اجاره کرده و یک خودروی مناسب برای جاده را انتخاب کنید، زیرا برخی از جاذبه های گردشگری معروف شیراز که حتما باید از آن ها دیدن کنید، مانند تخت حمشید و پاسارگاد، خارج از شهر قرار دارند و باید نیمی از مقصد آن را در جاده طی کنید. در ادامه با مستر بلیط همراه باشید تا هر آنچه که لازم است در مورد اجاره خودرو در شیراز بدانید را برای تان بگوییم.

مزایای اجاره خودرو

زمانی که صحبت از اجاره خودرو به میان می آید، بسیاری از مردم در حالیکه یک پوزخند بر لب دارند، در دل شان می گویند که اجاره خودرو برای کسانی است که تمکن مالی بسیار بالایی دارند و برای شذن اهمیت ندارن که در سفر تا چه اندازه هزینه کنند! علت چنین طرز فکری هم کاملا مشخص است، زیرا از زمانی که اجاره خودرو در اکثر شهر ها باب شده است همه گمان می کنند که این کار بسیار پر هزینه خواهد بود. اجاره خودرو مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

خریدن ماشین یکی از هزینه هایی است که اگر بخواهیم صادقانه به آن نگاه کنیم برای همه ی افراد جامعه جزء گران ترین خرید های عمرشان است و زمانی که آن را می خرید خودروی شما در هر روزی که از آن استفاده کنید رو به فرسودگی خواهد رفت! خصوصا در سفر های طولانی که به جای وسایل نقلیه مسافرتی، سفر با خودروی شخصی را ترجیح می دهید! پس یکی از مهم ترین ویژگی های اجاره خودرو این است که دیگر نیازی نیست خودروی شخصی خود را به سفر آورده و در این راه طولانی آن را فرسوده تر کنید!

شما می توانید با اجاره خودرو بدون استفاده از اتوبوس و وسایل نقلیه ای که بسیار شلوغ و پر استفاده هستند، از خودروی اجاره ای خودتان استفاده کنید و دیگر در صف اتوبوس و منتظر ماندن برای تاکسی معطل نشوید! برای پیدا کردن آدرس ها هم جای هیچ نگرانی نیست! اپلیکیشن های بسیاری وجود دارند که به صورت مسیر یابت عمل کرده و شما را به مقصد مورد نظرتان رسانده و یا راهنمایی تان می کنند. به طور کلی اجاره خودرو یک گزینه هوشمندانه و اقتصادی است که رفاه حال شما و تک تک همسفرهای تان را بیشتر می کند.

شرایط تحویل خودرو

  • انتخاب مدل خودروی اجاره ای.
  • انتخاب مدت زمانی که قرار است خودرو را در اختیار داشته باشید.
  • نوع تحویل ماشین. (برای مثال تحویل ماشین درب هتل، فرودگاه یا خود شرکت)
  • ارائه تمامی مدارک شناسایی.
  • پرداخت کامل هزینه.
  • مطالعه قوانین تحویل خودرو و سپس امضای قرار داد.

 

 

مدل خودروها

 تنوع خودروهایی که شرکت اجاره دهنده خودرو ارائه می دهد بسیار زیاد است و علت آن هم این است که مردم استقبال بسیاری از اجاره خودرو در شیراز می کنند. در این شرکت بنا بر نیاز شما انواع خودروها وجود دارند از ساده ترین خودروها گرفته تا خودروهایی بسیار لوکس و زیبا. تویتا، لند کروز، ام وی ام، پژو 206، پژو پارس، رنو لوگان، پرادو، رانا و انواع ون ها از جمله مدل ماشین هایی است که شما می توانید اجاره بگیرید.

هزینه اجاره خودرو

تعرفه اجاره خودرو در شیراز بسیار متفاوت است و بستگی به شرکت های ارائه دهنده دارد. البته یکی دیگر از عواملی که در هزینه ها اجاره ماشین موثر است، نوع انتخاب شماست. اما اگر بخواهیم به طور میانگین بگوییم، اگر قصد اجاره ماشینی لوکس و مدل بالا را داشته باشید مانند ساندروی اتومات، باید روزانه 500 هزار تومان پرداخت کنید و برای اجاره ماشین مدل پایین تری مانند رنو لوگان، باید حداقل روزی 270 هار تومان بپردازید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد شیراز

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.