vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

اجاره خودرو

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

یکی از رایج ترین کارهایی است که این روزها اکثر گردشگران در سفر خود هر جایی از کشور انجام می دهند. خوشبختانه شرکت های معتبری در اکثر شهرهای ایران در خصوص اجاره ماشین فعالیت دارند که شما می توانید حتی پیش از اینکه به شهر مقصد برسید، به صورت آنلاین یک خودرو برای خود رزرو کنید.

تاریخچه اجاره خودرو

اجاره خودرو به زمان‌های گذشته بر می‌گردد. اما قبل ‌تر از آن نیز مردم اسب و ارابه و درشکه را که به عنوان وسایل نقلیه محسوب می‌شوند، کرایه می‌دادند. اولین شرکت اجاره خودرو در سال 1912 در آلمان و با 3 خودرو به طور رسمی آغاز به فعالیت کرد. یک فرد به نام جوساندرز در سال 1916 اولین خودروی خود را خرید که البته مبلغ هزینه خودرو را قرض کرده بود و پس از آن در نبراسکای ایالات متحده شروع به فعالیت کرد و در سال بعد تعداد خودروهایش را به 18 دستگاه فورد TS رساند. که به ازای هر مایل 10 سنت هزینه اجاره خودرو دریافت می‌کرد.

مزایای اجاره خودرو

هزینه به صرفه

یکی از مهم ترین مزایای اجاره خودرو این است که با یک هزینه به صرفه بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.حتی به اندازه یک عمر. بسیاری از مردم با وجود درآمد مناسب و خوب، باید ده سال پس انداز کنند تا بتوانند یک خودروی سطح متوسط بخرند. اما شما می توانید بدون عمری جان کنن و به راحتی یک آب خوردن، با 500 هزار تومانءء به مدت 24 ساعت یک خودروی چند صد میلیونی زیر پایتان بیاندازید و کیفش را بکنید. این مصداق بارز "هزینه کمتر، بهره حداکثری" می باشد.

تنوع در انتخاب مدل خودرو

از دیگر مزایای اجاره خودرو می توانیم به تنوع در انتخاب اشاره کنیم. شما می توانید بر اساس بودجه ای که در نظر دارید هر نوع خودرویی که دل تان می خواهد را انتخاب کنید. از خودروهای لوکس و شیک گرفته تا ساده ترین شان مانند 206 و یا حتی پراید. دست شما برای انتخاب خودرو به اندازه کافی باز است.

خودروهایی برای تشریفات

مصلما برای تان پیش آمده است که به همراه یک شریک تجاری و یا یک مهان خاص که با او رو در بایستی دارید به سفر بروید. قطعا نمی توانید میهمان عزیزتان را با تاکسی و اتوبوس و اسنپ جابجا کنید. شرکت های اجاره خودرو فکر همه جایش را کرده اند. شما می توانید کاملا تشریفاتی یک خودروی لوکس به همراه راننده اجاره کنید تا شما در شهر جابجا کند.

دغدغه های کمتر

سفر با خودروی شخصی هم دردسرهای خاص خودش را دارد و ممکن است که شما را بسیار اذیت کند. تردد در مسیر و طی کردن یک راه بسیار طولانی تنها شما را خسته و سفر را برای تان کسل کننده می کند چون در تمام مدت شما خوابالود یا خسته هستید و نمی توانید بخاطر رانندگی طولانی مدت در راه از سفر و گشت و گذار لذت ببرید. اما اجاره خودرو اینگونه نیست! کافیست تا با تهیه یک بلیط هواپیما به شهر مقصد رسیده و سپس به یکی از شرکت های اجاره خودرو مراجعه نمایید تا بهترین خودرو ها را به شما ارائه دهند.

قرارداد اجاره خورو به چه صورت است؟

قرار داد اجاره خودرو هم مثب همه ی قرار دادهای دنیا قوانین خاص خودش را دارد، و باید تابع یک سری اصول خاص باشد که در میان مشتری و شرکت بسته می شود. در این قسمت به تمامی مواردی که باید در قرار دارد نوشته شود اشاره می کنیم.

در متن قرار داد حتما باید تمامی موارد ماشین اجاره ای مانند رنگ، مدر و مشخصات فنی آن ذکر شود.

مدت زمان اجاره خودرو و تحویل آن را باید حتما نوشته و دو طرف امضا کنند.

خودروی تحویلی باید کاملا سالم بوده، از لحاظ فنی سرویس شده باشد و شرایط فنی خودرو در متن قرارداد باید قید گردد.

اگر زمانی که شما خودرو را اجاره کرده اید به یک باره دچاره نقص فنی گردد، پیش از اینکه آ ن را به تعمیرگاه برده و یا هر اقدام دیگری انجام دهید، باید در مرحله اول به شرکت اجاره خودروی مذکور خبر دهید. اگر این کار را انجام ندهید، شرکت هم از پرداخت هزینه ای که تقبل می کنید امتنا خواهد کرد!

پیش از تحویل خودرو به شما یک مبلغ جهت اخذ قرار دارد به عنوان امانت گرفته می شود. اگر شما پس از تحویل خودرو با آن خلافی داشته باشید مبلغ کسر شده و یا به شما برگردانده نمی شود.

مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو طبق قوانین:

  • ارائه گواهینامه توسط فردی که قصد اجاره خودرو را دارد.
  • ارائه یک فقره چک معتبر و به روز
  • ارائه مدارک شناسایی

سوالات متداول

خودرو طرف مقابل: خسارت بیش از ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومانءء بر عهده مشتری میباشد. خودرو رنت کنیم: خسارت های کمتر از ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومانءء بر عهده مشتری می باشد.
طبق قوانین ذکر شده در سایت رسمی راهور ناجا، مسئولیت هرگونه تخلف، بر عهده راننده خواهد بود و بسته به مجازات تعیین شده، حتی ممکن است شخص برای همیشه یا مدتی از رانندگی محروم و یا متهم به حبس یا قصاص و … گردد. به عنوان مثال در صورتی که بدون اطلاع مالک توسط اتومبیل مشروبات الکلی حمل شود، مجازات این تخلف شامل راننده و شخصی که خودرو را اجاره کرده خواهد بود و مالک می‌تواند پس از احراز هویت و ثابت کردن مالکیت خود، خودرو را تحویل بگیرد و مسئولیتی در قبال آن تخلف نخواهد داشت.
معمولا مشتریان خودروهای اجاره ای کسانی هستند، که به سفر رفته و قصد بازدید از جاذبه های خارج از شهری را دارند که مسیر اتوبوس و تاکسی ها نیست! و یا عروس و دامادهایی که قصد دارند برای یک شب بهترین خودرو را برای عروسی شان اجاره کنند. در پایان اگر قصد سفر بین شهری را دارید و هزینه اجاره خودرو برای شما به صرفه نمی باشد ما به شما کمک می کنیم تا سفری ارزان و راحت تر بین شهری داشته باشید و از سفر خود لذت ببرید. مستر بلیط به شما کمک میکند تا سفر های استانی خودتون رو با کمترین هزینه سفر کنید و از سفر کردن لذت ببرید

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.