vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

اجاره خودرو در کرمانشاه

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

در صورتی که اگر شما جزو آن دسته از هستید که همواره ممکن است ماشین شخصی خود را به دلایلی در اختیار نداشته باشید، می توانید با اتومبیل اجاره ای، وسیله آسایش و رفاه خود در شهر های دیگر فراهم کنید. همچنین در صورتی که به استان کرمانشاه سفر می کنید، این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید اتومبیل مورد نظر خود را اجاره کنید، تا از این طریق بتوانید به سرعت و با هزینه ای مناسب در استان کرمانشاه جابجا شوید.

استان کرمانشاه به دلیل پهناور بودن و همچنین طولانی بودن مسافت های امکان تفریحی که در آن وجود دارد، اجاره خودرو در کرمانشاه می تواند به عنوان گزینه ای مناسب برای کسانی مطرح شود که به دلایلی خودروی شخصی خود را در اختیار ندارند.

امروزه شرکت های معتبری در استان کرمانشاه به امر اجاره خودرو مشغول هستند؛ بنابراین گردشگرانی که به شهر کرمانشاه سفر می کنند، می توانند با داشتن شرایط مناسب از این امکان برخوردار شوند. بسیاری از شرکت های اجاره دهنده خودرو می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن خودروی شما را در هر نقطه ای از استان به شما تحویل دهند.

مزایای اجاره خودرو

از آنجایکه همواره جابجا شدن در شهر و یا استان هایی که به عنوان گردشگر به آنها سفر می کنید همواره ممکن است سخت باشد، اما شما می توانید با کرایه اتومبیل در آن منطقه وسیله آسایشی خود را فراهم کنید. اجاره نمودن اتومبیل همواره دارای مزایایی می باشد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1. سوار شدن بر اتومبیل های خاص: بسیاری از شرکت های اجاره دهنده اتومبیل مجهز به خودرو های روز دنیا می باشند، به همین خاطر شما در صورت کرایه این نوع ازاتومبیل ها می توانید از رانندگی کردن با آنها لذت ببرید. تجربه رانندگی کردن با خودرو های لوکس و روز دنیا در صورت اجاره اتومبیل از شرکت های اجاره دهنده این نوع از اتومبیل ها محقق خواهد شد.

2. استفاده کردن ازخودرو های بزرگتر: در صورتی که اگر شما جزو آن دسته از کسانی هستید که اتومبیل خود را مناسب برای سفر نمی بینید، می توانید با کرایه خودروی بزرگتر از شرکت های اجاره دهنده خودرو راحت ترسفر کنید. همچنین بسیاری از والدین دارای تعداد فرزند زیادی می باشند که در این صورت کرایه یک اتومبیل اجاره ای مانند مینی ون بسیار می تواند برای آنها مناسب تر و به صرفه باشد.

3. کرایه خودرو در سفر های از پیش تعیین نشده: بسیاری از افراد ممکن است زمان کافی برای آمده شدن برای یک سفر از پیش تعیین نشده را نداشته باشند، در این صورت اجاره یک خودرو از شرکت های رنت ماشین می توانند گزینه خوبی برای سفر کردن باشد. همچنین شما می توانید از طریق سایت های مختلف از جمله مستر بلیط ، بلیط سفر و همچنین خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بتوانید در فرودگاه آن را تحویل بگیرید.

4.تضمین کیفیت: در صورتی که برای مسافرت کردن عجله دارید و همچنین از سلامت خودروی شخصی خود مطمئن نیستید، اجاره نمودن یک خودرو از شرکت های اجاره دهنده می تواند گزینه معقولانه ای باشد؛ چرا که شرکت های اجاره دهنده این نوع از خودرو ها، اتومبیل های خود را از هر نظر تضمین می کنند، به همین خاطر شما می توانید با خیالی آسوده با آنها سفر کنید.

شرایط تحویل خودرو

مهمترین مدارک و همچنین شرایطی که برای اجاره خودرو وجود دارد، عبارتند از:

1. سپردن چک و یا سفته بابت ضمانت اتومبیل

2. مشخص نمودن تعداد روز های اجاره

3. پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت

4. همراه داشتن گواهینامه ای که اعتبار داشته باشد.

5. تخلف نکردن

6.رانندگی با سرعت مجاز

7.برگرداندن اتومبیل با بنزین کامل

8. عبور نکردن از حدود مجاز تعیین شده در شهر و یا استان

مدل خودرو ها

برای بسیاری از کسانی که خودرو کرایه می کنند، مدل خودرو های شرکت های اجاره دهنده اتومبیل بسیار مهم می باشد. در همین رابطه لازم است به این نکته اشاره کنیم در کرمانشاه، بیشتر خودرو هایی نظیر رنو و همچنین پژو با مدل های گوناگون توسط شرکت های کرایه ای اتومبیل اجاره داده می شوند.

بسیاری از خودرو های اجاره دهنده این نوع از شرکت ها صفر کیلومتر بوده؛ بنابراین این نوع از اتومبیل برای گردش و همچنین برگزاری مراسمات بسیار مناسب می باشند.

هزینه اجاره خودرو

تعرفه اجاره خودرو در شهر کرمانشاه مطابق با نوع خودروی در خواستی و همچنین بسته به نوع شرکتی هست که قرار است خودرو از آن کرایه کنید، متفاوت است. بسیاری ازشرکت ها برای خودرو های داخلی مبلغی در حدود 250 هزار تومان الی 600 هزار تومان در نظر گزفته اند، که این مبلغ برای خودرو های بزرگتر و همچنین خارجی از یک میلیون تومان در روز به بالا خواهد بود.

همچنین مدت روز هایی که قرار است خودرو را اجاره کنید، نیز از عوامل تاثیرگذار بر روی تعیین قیمت خودرو های کرایه ای می باشد.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد کرمانشاه

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.