اجاره خودرو در اصفهان

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

شهر اصفهان یکی از زیبا ترین شهرهای ایران است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد به همین دلیل بسیاری از گردشگران علاقه دارند به این شهر زیبا سفر کنند و از مکان های دیدنی آن لذت ببرند. برخی از مردم برای اینکه بتوانند در این شهر به راحتی بگردند خودرویی را اجاره می کنند و با خیال راحت از جاذبه های گردشگری اصفهان دیدن می کنند اما برخی دیگر از افراد نیز برای روز عروسی خود ماشینی را اجاره می کنند. امروزه نیز خودرو های لوکسی برای عروسی اجاره داده می شوند که هزینه آن ها نیز نسبت به دیگر خودرو ها بالاست. اجاره این خودروها مزایایی دارد که ما در این مطلب می خواهیم شما را با اجاره خودرو اصفهان و مزایا و شرایط تحویل و هزینه های آن آشنا کنیم با ما همراه باشید و این مطالب مفید را مطالعه نمایید تا در هنگام سفر به اصفهان بتوانید به راحتی خودرو مورد نظرتان را اجاره کنید.

اجاره خودرو چیست؟

امروزه شرکت هایی وجود دارد که خودرو هایی را برای مدت کوتاه و یا گاهی به مدت بلند برای مشتریان اجاره می دهند آن ها خودرو ها را به ترانسفر هتل، امور اجلاسی، تشریفات و مراسم عروسی اجاره می دهند. بیشتر مشتریانی که از این شرکت ها خودرو اجاره می کنند یا خودروهایشان آسیب دیده است و یا نمی توانند در برهه زمانی که دارند خودرو جدید بخرند به همین دلیل به اجاره خودرو روی می آورند. این شرکت ها انواع وسایل نقلیه مانند اتوبوس، کامیون، موتور سیکلت و ... را اجاره می دهند. همچنین این شرکت ها علاوه بر اینکه خودرویی را در اختیار افراد قرار می دهند برای آن ها سیم کارت، ردیاب، بیمه، وسایل بازی برای کودکان و ... نیز می دهند.

مزایا اجازه خودرو

اجاره خودرو در شهر اصفهان مزایای زیادی دارد که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد تا در هنگام سفر به اصفهان به راحتی بتوانید خودرو اجاره کنید و از مکان های گردشگری آن دیدن نمایید.

  • زمانی که به شهر اصفهان سفر می کنید ممکن است هزینه های زیادی را برای تاکسی ها بپردازید به همین دلیل برای اجتناب از این هزینه ها اجاره ماشین یکی از بهترین گزینه ها می باشد و موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود.
  • زمانی که در اصفهان خودرویی را اجاره کرده اید اگر در راه خراب شد می توانید بدون پرداخت هزینه ای آن را تعویض کنید که این یکی از بهترین مزیت های اجاره خودرو می باشد.
  • با اجاره خودرو شما محدود به مکان خاصی نمی شوید و هر کجا که بخواهید می توانید با این خودرو بروید.
  • زمانی که خودرویی را اجاره می کنید دیگر نیاز نیست که برای حمل و نقل عمومی منتظر بمانید و با توجه به آن برنامه ریزی کنید شما می توانید هر زمان که بخواهید با این خودرو به مکان مورد نظرتان بروید.
  • برخی از افراد برای سفر تفریحی با خانواده خود خودروی سنگین و بزرگ اجاره می کنند که این خودروها را نیز برخی از شرکت هایی که ماشین های لوکس اجاره می دهند نیز عرضه می کنند.

شرایط تحویل خودرو

برخی از شرکت هایی مانند شرکت مستر بلیط که خودرو اجاره می دهند برای اجاره خودرو شرایطی را در نظر می گیرند و با توجه به آن شرایط ماشین را برای مشتریان اجاره می دهند. در هنگام اجاره خودرو باید مشتریان کارت شناسایی ارائه دهند و همچنین ارائه چک بانکی و سفته به اندازه 20 درصد بیشتر از قیمت به روز ماشین الزامی است. زمانی هم که اجاره خودرو با راننده باشد ارائه کارت شناسایی و پرداخت هزینه اجاره خودرو بر اساس مدت زمان مورد نظر برای اجاره لازم است. همچنین باید خودرو در آدرسی که تحویل گرفته می شود به همان آدرس نیز در زمان برگشت، برگردانده شود.

مدل خودروها

در شرکت هایی که خودرو اجاره می دهند انواع خودرو با مدل های گوناگونی وجود دارد که مشتریان به راحتی می توانند با توجه به سلیقه ای که دارند و میزان مبلغی که پرداخت می کنند آن را انتخاب نمایند و خودرو مورد نظرشان را اجاره نمایند و به راحتی بتوانند از مکان های دیدنی اصفهان دیدن کنند. برخی از خودروها در این شرکت ها وجود دارد که بسیار لوکس هستند و هزینه اجاره آن ها نیز نسبت به دیگر خودروها بالا تر است.

هزینه اجاره خودرو

هزینه اجاره خودرو به شرایط زیادی مانند مدل خودرو، سال تولید خودرو، مدت زمان درخواستی و ... بستگی دارد به همین دلیل تعرفه اجاره خودرو در اصفهان نیز با توجه به شرایطی که اعلام می شود، متفاوت است. با این حال اجاره خودرو برای کسانی که توان خرید خودرو را ندارند بهتر است زیرا که با پرداخت هزینه کمتر می توانند برای مدتی کوتاه یا بلند صاحب خودرو شوند. همچنین اجاره خودرو موجب می شود تا به راحتی بتوانید در هنگام سفر به اصفهان از جاذبه های گردشگری آن دیدن نمایید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد اصفهان

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
یا برای دانلود اسکن کنید.