vehicle vehicle vehicle vehicle vehicle

بلیط اتوبوس مشهد

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء
موجودی کامل
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

buses

خلاصه سفر با اتوبوس به مشهد

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

مشهد تا تهران
900 کیلومتر
مشهد تا اصفهان
1150 کیلومتر
مشهد تا بابل
770 کیلومتر
مشهد تا زاهدان
960 کیلومتر

راهنمای خرید اینترنتی اتوبوس مشهد از مستر بلیط

مشهد از نظر وسعت دومین شهر ایران است. این شهر مرکز استان خراسان رضوی محسوب می‌شود. وجود حرم رضوی که بارگاه امام هشتم شیعیان است باعث شده تا مشهد به عنوان یکی از شهرهای نخست در صنعت گردشگری کشور شناخته شود. زائران ایرانی تنها زائرانی نیستند که به مشهد سفر می‌کنند، بلکه این شهر همواره میزبان تعداد زیادی از زائران خارجی نیز هست. مشهد از آب وهوای چهار فصل برخوردار است و می‌توان گفت در هیچ فصی از سال خلوت نیست.

مشهد شهر جاذبه‌های تاریخی و گردشگری است، مجموعه ای از هتل‌ها و مهمانسراها به همراه آثار تاریخی و اماکن دیدنی در کنار حرم رضوی مشهد را به مقصدی دلخواه تبدیل کرده اند. یکی از رایج‌ترین و مقرون به صرفه ترین روش‌های سفر به مشهد، اتوبوس است. بلیط اتوبوس مشهد توسط تمامی شرکت‌های مسافربری و از شهرهای مختلف کشور عرضه می‌شود. به دلیل تقاضای بسیار زیاد، اتوبوس‌هایی که به مقصد مشهد حرکت می‌کنند غالباً از نوع VIP و اتوبوس‌های با کیفیتی هستند.

پایانه‌ی مسافربری امام رضا مشهد مهم‌ترین پایانه در این شهر محسوب می‌شود. ساختمان مرکزی این ترمینال که شامل 4 طبقه و فضاهای خدماتی متنوع از جمله فروشگاه و رستوران است، دارای مساحتی بالغ بر 45 هزار متر مربع می‌باشد و ظرفیت پذیرش 80 هزار نفر در روز را داراست. پایانه‌ی امام رضا در زمره‌ی کارآمدترین پایانه‌های اتوبوسرانی در کشور به حساب می‌آید. پایانه‌ی مسافربری امام رضا در سمت راست مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید کلانتری واقع شده است.

در مستر بلیط می‌توانید به صورت آنلاین و در کم‌ترین زمان بلیط اتوبوس خود را خریداری نمایید. مستر بلیط وب‌سایتی معتبر و قابل اعتماد است که خرید بلیط اتوبوس را به راحتی امکان پذیر نموده است. مستر بلیط آگاهی از سرویس‌های اتوبوس مشهد و مقایسه‌ی قیمت‌ها را برای شما امکان پذیر می‌نماید. برای خرید بلیط اتوبوس مشهد فقط کافیست مبدأ و تاریخ سفر را جستجو کنید تا مستر بلیط لیست کاملی از سرویس‌های اتوبوس مشهد را نمایش دهد.

سوالات متداول

اپلیکیشن مستر بلیط
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
iapps sibirani sibapp pwa