vehicle vehicle vehicle vehicle
به دلیل اختلالات به وجود آمده لطفا برای ارتباط با واحد پشتیبانی با شماره 03136000 تماس بگیرید.

بلیط اتوبوس اسلامشهر

advantage
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

advantage
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

advantage
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

advantage
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی اتوبوس اسلامشهر از مستر بلیط

اسلامشهر از شهرهای تاریخی و پرجمعیت استان تهران می باشد. دومین شهرستان پرجمعیت در تهران و نوزدهمین شهر در کشور، و همچنین پرجمعیت ترین شهری که مرکز استان نمی باشد. جمعیت ان تقریبا پانصد نفر و تراکم جمعیت هم ده هزار نفر بر کیلومتر مربع می باشد. قدمتش به حدود پنج هزار سال قبل از میلاد برمی گردد و علت اهمیتش هم آثار تاریخی ای است که در زمان مختلف در آنجا کشف شده اند. مانند تپه هایی که قدمت بعضی از آن ها به هفت هزار سال می رسد. دلیل دیگر، دارا بودن زمین های مستعد کشاورزی و رودخانه های پر آب است. مرزهای این شهر از شرق و جنوب به ری، از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهیار منتهی می شوند. همانطور که گفتیم اسلامشهر یکی از شهرستان های تاریخی و کهن ایران است که آثار باستانی بسیار در آن وجود دارد که برخی از آن ها یادگار دوره های مختلف حکومتی در ایران هستند. برای گشت و گذار در اسلامشهر می توانید از این جاذبه های تاریخی و طبیعی دیدن نمایید. سالانه گردشگران بسیاری با سفر به تهران، بلیط اتوبوس تهیه می کنند و به شهرستان های اطراف تهران هم سری می زنند:

این شهر محل های دیدنی و آثار باستانی بسیاری دارد از جمله تپه های باستانیِ مافین آباد، چیچکلو و واوان، یخچال های تاریخیِ جعفر آباد و ترشنبه، گورستان ارامنه و امام زاده ها.فاصله اسلامشهر با تهران چیزی حدود دوازده کیلومتر است، یعنی نزدیکترین شهرستان به پایتخت.

بهترین زمان برای سفر

همانطور که گفته شد اسلامشهر یکی از شهرستان های استان تهران می باشد. آب و هوای تهران در نواحی مختلف به خاطر موقعیت جغرافیایی، متفاوت می باشد. البته به طور کلی هوای تهران در مناطق کوهستانی معتدل و در دشت، نیمه بیابانی است. 

سه عامل اصلی و موثر بر اب و هوای تهران را با هم بررسی می کنیم:

دشت کویر: مناطق خشکی که در مجاورت استان قرار دارند مانند کویر قم، از عواملی هستند که تاثیر منفی روی اب و هوای استان میگذارند و باعث گرد و غبار و کویر و همچنین گرما و خشکی هوا می شوند. 

رشته کوه‌های البرز: این رشته کوه ‌ها باعث تعدیل آب و هوا می‌ شوند.

بادهای مرطوب و باران ‌زای غربی: این بادها با وجود داشتن نقش موثری که در تعدیل گرمای سوزان بخش کویری و قابل تحمل کردن آن دارند،نمی توانند اثر آن را خنثی کنند.

اسلامشهر با میانگین دمای سالانه بیست و دو درجه سانتی گراد دارای اب و هوای معتدل و بهاری می باشد.

پایانه مسافربری اسلامشهر 

پایانه های مسافربری از مهم ترین راه های ارتباطی به هر شهری محسوب می شوند و نقش مهمی در توسعه و پیشرفت آن دارند. مسافرانی که می خواهند سفری به یاد ماندنی و مقرون به سرفه به اسلامشهر داشته باشند، می تواند با تهیه بلیط اتوبوس اسلامشهر این خواسته خود را برآورده کنید. پایانه مسافربری اسلامشهر دارای سالن انتظار، دستگاه عابر بانک، فروشگاه، غرفه تعاونی و پارکینگ 
می باشد. شما می توانید برای تهیه بلیط اتوبوس به یکی از دفاتر تعاوتی فعال در ترمینال مراجعه کنید و بلیط اتوبوس سفر خود را خریداری نمایید. 

البته راه بهتری هم هست! شما می توانید با مراجعه به سایت مستر بلیط به صورت آنلاین بلیط سفر خود را تهیه کنید. مستر بلیط معتبر ترین سایت فروش بلیط آنلاین است که علاوه بر وب سایت، دارای اپلیکیشن نیز می باشند. شما به راحتی می توانید آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کرده و از امکانات منحصر به فرد آن بهره مند شوید.

آدرس پایانه اسلامشهر به شرح زیر می باشد: 

پایانه مسافربری اسلامشهر در شهری به همین نام که از توابع استان تهران است قرار دارد و در نزدیکی بزرگراه غدیر و در مجاور دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد.

buses

خلاصه سفر با اتوبوس به اسلامشهر

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

اسلامشهر تا گرگان
440 کیلومتر
اسلامشهر تا اردبيل
600 کیلومتر
اسلامشهر تا تبريز
640 کیلومتر
اسلامشهر تا بابل
230 کیلومتر
iphone
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
bazaar google-play