خرید بلیط اتوبوس ایران پیما

مشاور هوشمند سفر به صرفه

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و از برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراه در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

شرکت مسافربری ایران پیما یکی از قدیمی‌ترین، معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت‌های مسافربری و باربری در ایران محسوب می‌شود. ایران پیما در سال 1369 در اصفهان به عنوان شرکت تعاونی فعالیت خود را آغاز کرد. اعضاء شرکت ایران پیما را در ابتدا یکصد نفر از مالکین اتوبوس‌ها تشکیل داده بودند. ایران پیما به عنوان اولین شرکت تعاونی مسافربری در ایران بود که اتوبوس‌های اروپایی را وارد سیستم حمل و نقل خود نمود. ایران پیما در اصفهان مرکزیت دارد، اما در اکثر شهرهای ایران دارای نمایندگی‌های فعال و معتبر می‌باشد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نمایندگی‌های تبریز، تهران، مشهد، رشت، شیراز، گرگان، عسلویه، اردبیل، ... اشاره کرد. اولین اتوبوس استفاده شده در شرکت ایران پیما ماکروس بود و پس از آن این شرکت ناوگان خود را به اتوبوس‌های بنز 302 با اتاق اختصاصی ایران پیما مجهز کرد. جالب است بدانید در واقع نام "ایران پیما" به مدل بسیار خاصی از اتوبوس‌های بنز 302 اختصاص یافته بود. اتوبوس ایران پیما شرکت بنز، توسط اتاق سازانی در تهران و با وسایل بسیار ساده مانند ورق‌های فولادی بر روی شاسی دارای موتور اتوبوس 302 ساخته می‌شد. این نوع از اتوبوس بنز که به رنگ‌های قرمز و کرم (غالباً قرمز) بود، به اتوبوس کادیلاکی نیز شهرت داشت و بسیار مورد توجه قرار گرفت. رفته رفته اتوبوس‌های سال اروپا از قبیل ولوو B12 و B7 به این شرکت اضافه شدند. اتوبوس ولوو B7 که در حال حاضر در ایران توسط شرکت رانیران مونتاژ می‌شود، اتوبوسی نسبتاً مجهز بود که به تلویزیون، چراغ مطالعه، دریچه‌های تهویه‌ی هوا، دریچه‌های کولر و بخاری، ... تجهیز گردیده بود.

ایران پیما در زمره‌ی قدیمی‌ترین شرکت‌های اتوبوسرانی کشور است که مقاصد بسیار زیادی را پشتیبانی می‌کند. از پر ترددترین این مقاصد می‌توان به آبادان، اصفهان، تبریز، تهران، چالوس، ساری، شیراز، مشهد و کرمان اشاره کرد. دفاتر فروش بلیط اتوبوس ایران پیما در تمامی نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور موجود هستند، اما امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس این شرکت نیز وجود دارد. در مِستر بلیط با یک بار وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ، تمامی اتوبوس‌های موجود را مشاهده خواهید کرد. چنانچه منحصراً قصد سفر با شرکت مسافربری ایران پیما را داشته باشید، جای درستی آمده اید. در این بخش از مستر بلیط می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیک، بلیط اتوبوس مورد نظر خود را یافته، به آسانی آن‌را خریده، فایل الکترونیکی بلیط را دریافت کرده و در نهایت سفری راحت و دلپذیر با اتوبوس‌های شرکت ایران پیما داشته باشید.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت