خرید بلیط اتوبوس ایران پیما

شرکت مسافربری ایران پیما یکی از قدیمی‌ترین، معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت‌های مسافربری و باربری در ایران محسوب می‌شود. ایران پیما در سال 1369 در اصفهان به عنوان شرکت تعاونی فعالیت خود را آغاز کرد. اعضاء شرکت ایران پیما را در ابتدا یکصد نفر از مالکین اتوبوس‌ها تشکیل داده بودند. ایران پیما به عنوان اولین شرکت تعاونی مسافربری در ایران بود که اتوبوس‌های اروپایی را وارد سیستم حمل و نقل خود نمود. ایران پیما در اصفهان مرکزیت دارد، اما در اکثر شهرهای ایران دارای نمایندگی‌های فعال و معتبر می‌باشد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نمایندگی‌های تبریز، تهران، مشهد، رشت، شیراز، گرگان، عسلویه، اردبیل، ... اشاره کرد. اولین اتوبوس استفاده شده در شرکت ایران پیما ماکروس بود و پس از آن این شرکت ناوگان خود را به اتوبوس‌های بنز 302 با اتاق اختصاصی ایران پیما مجهز کرد. جالب است بدانید در واقع نام "ایران پیما" به مدل بسیار خاصی از اتوبوس‌های بنز 302 اختصاص یافته بود. اتوبوس ایران پیما شرکت بنز، توسط اتاق سازانی در تهران و با وسایل بسیار ساده مانند ورق‌های فولادی بر روی شاسی دارای موتور اتوبوس 302 ساخته می‌شد. این نوع از اتوبوس بنز که به رنگ‌های قرمز و کرم (غالباً قرمز) بود، به اتوبوس کادیلاکی نیز شهرت داشت و بسیار مورد توجه قرار گرفت. رفته رفته اتوبوس‌های سال اروپا از قبیل ولوو B12 و B7 به این شرکت اضافه شدند. اتوبوس ولوو B7 که در حال حاضر در ایران توسط شرکت رانیران مونتاژ می‌شود، اتوبوسی نسبتاً مجهز بود که به تلویزیون، چراغ مطالعه، دریچه‌های تهویه‌ی هوا، دریچه‌های کولر و بخاری، ... تجهیز گردیده بود.

ایران پیما در زمره‌ی قدیمی‌ترین شرکت‌های اتوبوسرانی کشور است که مقاصد بسیار زیادی را پشتیبانی می‌کند. از پر ترددترین این مقاصد می‌توان به آبادان، اصفهان، تبریز، تهران، چالوس، ساری، شیراز، مشهد و کرمان اشاره کرد. دفاتر فروش بلیط اتوبوس ایران پیما در تمامی نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور موجود هستند، اما امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس این شرکت نیز وجود دارد. در مِستر بلیط با یک بار وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ، تمامی اتوبوس‌های موجود را مشاهده خواهید کرد. چنانچه منحصراً قصد سفر با شرکت مسافربری ایران پیما را داشته باشید، جای درستی آمده اید. در این بخش از مستر بلیط می‌توانید به راحتی و تنها با چند کلیک، بلیط اتوبوس مورد نظر خود را یافته، به آسانی آن‌را خریده، فایل الکترونیکی بلیط را دریافت کرده و در نهایت سفری راحت و دلپذیر با اتوبوس‌های شرکت ایران پیما داشته باشید.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده