vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

پیش‌فروش بلیط قطار؛ بازه‌ی ۱ تا ۲۳ مرداد قابل خرید می‌باشد.


خرید بلیط اتوبوس همسفر

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

شرکت مسافربری همسفر از اسفند ماه سال 1378 و با مرکزیت پایانه‌ی بیهقی تهران کار خود را آغاز نمود. این شرکت در ابتدا دارای یکصد دستگاه اتوبوس ولوو b7  بود، ولی سرویس‌های شرکت با استقبال زیادی مواجه شدند و همین موضوع باعث شد تا مدیریت شرکت مسافربری همسفر به نوسازی ناوگان حمل و نقل شرکتش اقدام نماید. این شرکت به غیر از اکثر نقاط داخلی، برخی از مقاصد خارجی نظیر استانبول را نیز پوشش می‌دهد. همسفر هم اکنون بیش از 50 مرکز فروش بلیط اتوبوس در داخل و خارج از کشور داراست. شرکت مسافربری همسفر تا کنون موفق به اخذ تقدیرنامه‌های فراوانی شده است. همسفر هم اکنون مجهز به بیش از 600 دستگاه اتوبوس است که اکثر آن‌ها در گروه اتوبوس‌های وی آی پی مدرن قرار می‌گیرند.

ورود اتوبوس‌های وی آی پی (VIP) به ناوگان اکثر شرکت‌ها از جمله شرکت مسافربری همسفر، مشکل افراد با اتوبوس‌هایی با تعداد صندلی زیاد که خیلی هم راحت نبودند را برطرف کرد. در واقع می‌توان گفت اتوبوس‌های وی آی پی در عرصه‌ی حمل و نقل جاده ای در ایران انقلابی به پا کردند. اتوبوس‌های وی آی پی موجود در ایران اکثراً مان، ولوو و اسکانیا هستند که بر اساس نظر سنجی انجام شده اتوبوس‌های مان از محبوبیت بیشتری برخوردارند. اتوبوس‌های وی آی پی حداکثر 25 عدد صندلی را در ردیف‌های سه تایی در خود جای داده اند. صندلی‌ها در برخی از اتوبوس‌های وی آی پی شرکت مسافربری همسفر به مانیتورهای شخصی مجهز شده اند. از دیگر امکانات این اتوبوس‌ها می‌توان به سیستم تهویه‌ی مطبوع، سیستم گرمایشی و سرمایشی کارآمد و کفپوش pvc می‌توان اشاره کرد. همینطور بعضی از اتوبوس‌های وی آی پی به وای فای نیز مجهز هستند.

جهت خرید بلیط اتوبوس همسفر می‌توانید در مِستر بلیط و در همین صفحه مبدأ و مقصد خود را جستجو کنید. بلیط اتوبوس در وب‌سایت مستر بلیط با پایین‌ترین قیمت ممکن ارائه می‌شود که این مسئله در مورد بلیط‌های مربوط به شرکت مسافربری همسفر نیز صادق است. همینطور با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس می‌توانید صندلی مورد نظرتان را به صورت آنلاین انتخاب نمایید. شرکت مسافربری همسفر از جمله محبوب‌ترین شرکت‌هایی است که خدمات حمل و نقل جاده ای با اتوبوس را ارائه می‌دهد. این شرکت به دلیل سابقه‌ی درخشان و طولانی که در سرویس دهی در حوزه‌ی اتوبوسرانی کشور دارد بسیار نام آشنا بوده و اعتماد بسیاری از مردم ایران را با خود به همراه دارد، به طوری که انتخاب اول بسیاری از افراد است.

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.