vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط قطار سفید تپه

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی قطار سفید تپه از مِستربلیط

تپه سفید گلدسته در سال ۱۳۸۲ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید. تپه سفید در شهرستان اسلامشهر بخش چهار دانگه دهستان فیروز بهرام و جنوب غربی روستای گلدسته واقع شده است. اسلامشهر یکی از پرجمعیت ترین شهر های استان تهران و نوزدهمین شهر پرجمعیت در ایران است. طبق آمار انجام شده جمعیت مردم اسلامشهر در سال ۱۳۹۵ ، ۵۴۸۶۲۰ نفر می باشد که ۲۷۹۲۸۲ نفر این شهرستان را مردان و ۲۶۹۳۳۸ نفر را زنان تشکیل می دهند. این شهرستان نزدیک ترین شهر به تهران با فاصله ۱۲ کیلومتر می باشد. نام های پیشین شهرستان اسلامشهر عبارتند از: شادشهر، شادمهر شهر، ایرانشهر از لحاظ جغرافیای طبیعی مساحت این شهر ۴۵ کیلومتر مربع است. از جمله دانشگاه و مراکز عالی آموزش این شهرستان عبارتند از: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، دانشگاه پیام نور، دانشگاه سما، دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه تربیت بدنی. 

از جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهرستان می توانیم به تپه مافین آباد، امام زاده عقیل، امام زاده عیسی، پاساژ میلاد نور، خیابان باغ فیض، تپه چیچکلو، تپه واوان، تپه ده عباس، سفید گلدسته و نظام آباد آباد اشاره کنیم. شهرستان اسلامشهر از لحاظ تاریخی و سیاسی قسمتی از ری باستان به حساب می آید. همانطور که به مافین آباد اسلامشهر به عنوان یک جاذبه گردشگری و تاریخی اشاره کردیم، این اثر یکی از با ارزش ترین و مهم ترین آثار تاریخی این شهرستان می باشد که قدمت آن نزدیک به هزار سال قبل از میلاد می رسد. در سال ۱۳۵۲ اسلامشهر را به عنوان قاسم آباد شاهی می شناختند. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، خیابان های این شهرستان به نام ائمه اطهار نام گذاری شد و نام آن به اسلامشهر تغییر یافت. بخش های شهرستان اسلامشهر عبارتند از: بخش مرکزی که همان خود اسلامشهر است. بخش چهاردانگه و بخش احمد آباد مستوفی و همچنین روستا های این شهرستان زیبا عبارتند از: فیروز بهرام، تپه سفید گلدسته، رضی آباد، حسن آباد خالص، بهمن آباد، نظام آباد، بهرام آباد، کهک، شاطره، مهران آباد، ملک آباد و... 

برای سفر به این روستا و رزرو بلیط قطار اسلامشهرکه یکی از امن ترین وسایل نقلیه برای سفر کردن است، می توانید فصل بهار را انتخاب کنید زیرا از منظره زیبای این روستا و درختان سرسبز لذت بیشتری خواهید برد. از آنجایی که شهرستان اسلامشهر در نزدیکی تهران قرار گرفته این شهرستان از غذاهای خاصی برخورددار نمی باشد و در لیست غذاهایشان از انواع خوراکیها و غذاها استفاده می کنند. از افراد مشهور و سرشناس این شهرستان می توانیم از مرحوم حاج جلال شریف زاده، حاج شمس الله طاعتی، کریم نایبی، سردار حاج مهدی طاعتی، خاندان عباسقلی، ابولفضل نصرت آبادی و.... یاد کنیم. 

معرفی ایستگاه راه آهن اسلامشهر به همراه امکانات آن 

برای سفر کردن به روستای زیبای تپه سفید گلدسته باید از طریق ایستگاه راه آهن اسلامشهر به این روستای خوش آب و هوا بروید. این ایستگاه در خیابان سلمان فارسی، کمربندی شمالی اسلامشهر واقع شده است. از امکانات این ایستگاه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

دستگاه خود پرداز

فروشگاه مواد غذایی

باجه اطلاعات

باجه خرید بلیط قطار

نماز خانه

سرویس بهداشتی

رستوران و کافی شاپ

برای بازدید از روستا های زیبا اسلامشهر نظیر تپه سفید گلدسته می توانید از طریق سامانه و وب سایت های معتبر اقدام کنید. یکی از سایت هایی که امروزه طرفداران زیادی دارد و دارای نشان اعتماد الکترونیک از سازمان مربوطه می باشد وب سایت مستر بلیط است. این سامانه با ارائه خدمات ویژه توانسته همه مسافران خود را راضی نگه دارد. از مهم ترین ویژگی های وب سایت مستر بلیط، اعلام کاهش قیمت و اعلام افزایش جمعیت می باشد. در این اپلیکیشن کافیست مبدا و مقصد خود را مشخص کنید سپس این سامانه  لیست مقرون به صرفه ترین بلیط ها را به همراه امکاناتش در اختیار شما می گذارد.    

آدرس راه آهن سفید تپه

راه آهن سفید تپه در شهرستان اسلامشهر قرار دارد.ر

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد سفید تپه

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.