vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط قطار بندرعباس

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

trains

شرکت‌های ریلی

فاصله تا شهرهای دیگر

بندرعباس تا سيرجان
 
5 ساعت و 50 دقیقه
بندرعباس تا يزد
 
12 ساعت و 40 دقیقه
بندرعباس تا تهران
 
20 ساعت و 20 دقیقه
بندرعباس تا بافق
 
10 ساعت و 30 دقیقه
بندرعباس تا کاشان
 
17 ساعت و 20 دقیقه
بندرعباس تا محمديه
 
18 ساعت و 30 دقیقه

راهنمای خرید اینترنتی قطار بندرعباس از مِستربلیط

بندرعباس شهری بندری در جنوب ایران و مرکز استان هرمزگان است. این بندر در حقیقت بزرگ‌ترین بندر ایران به شمار می‌رود و از نظر جابجایی کالا و وجود کارخانه‌های فروان شهری مهم در زمینه‌ی بازرگانی و صنعتی کشور محسوب می‌شود. به دلیل شرایط ویژه این شهر همواره میزبان گردشگران متعددی از سراسر جهان بوده است. بندرعباس از شمال به ارتفاعات و از جنوب به دریا محدود می‌شود. این شهر دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است. میانگین دما در گرم‌ترین روزهای سال به ۵۲ و در سردترین روزها به ۲ درجه‌ی سانتی گراد می‌رسد. مردم محلی بندرعباس به زبان فارسی بندری صحبت می‌کنند که یکی از گویش‌های فارسی کهن است. مردم این شهر همچنین از رسوم و سنن فراوانی پیروی می‌کنند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به حنابندان، روز دمور، روز نوروزی مرده‌ها و زار اشاره کرد. از مهم‌ترین تولیدات بندرعباس از خرما، نارنگی، تنباکو، مسقطی، شیلات، گاز و نفت نام برد.

قشم به عنوان نزدیک‌ترین شهر به بندرعباس شناخته می‌شود. بنادر شهید رجایی و شهید باهنر نیز به عنوان نقاط اتکای بندرعباس از منظر جابجایی کالا و سرمایه به شمار می‌روند. بندرعباس از جاذبه‌های گردشگری فراوانی نیز برخوردار است و همین موضوع را می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در جذب گردشگر به این شهر دانست. از مشهورترین جاذبه‌های توریستی این شهر می‌توان به عمارت کلاه فرنگی، معبد هندوها، خانه‌ی احمدی، مجموعه‌ی آب انبارها، چشمه‌ی‌ آب گرم گنو، غار سرخاء، امامزاده سید مظفر، مسجد جامع بندرعباس، ساحل سورو، باغ پرندگان، تفرجگاه پنجه علی، موزه‌ی مردم شناسی خلیج فارس، موزه‌ی آب بندرعباس و صدها اثر دیگر که در نوع خود کم نظیر هستند اشاره کرد. بندرعباس همچنین به عنوان یکی از شناخته شده ترین شهرها از منظر وجود بازارهای سنتی و مراکز خرید مدرن است و همواره مرکزی مهم برای خرید به شمار می‌رفته است.

بهترین زمان سفر به بندرعباس را می‌توان نیمه‌ی آبان ماه تا نیمه‌ی فروردین ماه دانست، چرا که در این ایام این شهر از مطبوع ترین آب و هوای خود برخوردار است. مسافران می‌توانند از هر سه وسیله‌ی قطار، اتوبوس و هواپیما برای سفر به این شهر بندری زیبا بهره جویند. قطار را می‌توان ارزان‌ترین، راحت ترین و سهل الوصول‌ترین وسیله برای سفر به بندرعباس دانست. بلیط قطار بندرعباس توسط شرکت‌های خوشنام ریلی کشور به مسافرانی که مایل باشند از این وسیله‌ی نقلیه‌ی کارآمد و راحت استفاده کنند ارائه می‌گردد.

امروزه خریدهای آنلاین بلیط قطار و دیگر وسایل نقلیه سفر را به امری آسان و لذت بخش تبدیل کرده است. برای خریدهای مطمئن به سامانه ای قابل اعتماد نیاز است. مِستر بلیط یکی از خوشنام‌ترین و خوش سابقه ترین وب‌سایت‌ها در زمینه‌ی فروش آنلاین بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس است. با مستر بلیط می‌توانید لیستی از ارزان‌ترین بلیط‌ها به مقصد مورد نظر خود را مشاهده کرده و در کم‌ترین زمان بلیط قطار، هواپیما و یا اتوبوس خود را تهیه کنید.

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.