بلیط قطار بادرود

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

trains

شرکت‌های ریلی

فاصله تا شهرهای دیگر

بادرود تا تهران
 
3 ساعت و 50 دقیقه
بادرود تا يزد
 
3 ساعت و 50 دقیقه
بادرود تا بندرعباس
 
16 ساعت
بادرود تا اردکان
 
2 ساعت و 40 دقیقه
بادرود تا ميبد
 
3 ساعت
بادرود تا کرمان
 
10 ساعت و 10 دقیقه

راهنمای خرید اینترنتی قطار بادرود از مِستربلیط

بادرود نام روستایی در ۲۵ کیلومتری شمال  شهرستان نطنز از استان اصفهان است. این دهستان قدمتی 7 هزار ساله دارد و محوطه‌های باستانی ریگ تخت پادشاه، کرملک پرستشگاه آدینه، سوچن، شهر باستانی باد، محوطه بادافشان و قلعه اُسپی مزید بر این علت هستند و نشان می دهند که چقدر اصالتی کهن دارد. در گذشته این روستا را با نام باد یا بادافشان می شناختند. در واقع این اسم بر گرفته از 4 عنصر اصلی آب، باد، خاک و آتش است و از آنجا که باد در ایران قدیم بسیار مقدس بوده نام آن را باد گذاشته اند. در ایران قبل از اسلام، روز بیست و دوم هرماه خورشیدی، بادروز نام گرفته بود. روستا بادرود از اهمیت بالایی برخوردار بوده و علت آن قرار گیری در شاهراه ترانزیت تهران –بندرعبارس است. نام همین روستا در کتاب "تاریخ ماد" نوشته دیاکونوف در رابطه با حمله پادشاه آشور دیده می شود. خاک این منطقه یک تقسیم بندی خاص دارد:

قسمت جنوبی:این قسمت از خاک بادرود آبرفت های کوه کرکس نطنز را شامل می شود و دشتی بارور دارد. خاک این منطقه جهت کشاورزی بسیار مناسب بوده و آب های زیر زمینی آن شرایط را برای این منظور فراهم می کنند. قسمت جنوبی یک ناحیه با طول ۳۰ کیلومتر و عرض ۱۵ کیلومتر است.

 قسمت مرکزی: این منطقه تا حد بسیار زیادی کویری است و سرشار از شن های روان می باشد. سال 1354 به منظور ایجاد یک ثبات نسبی در این ناحیه عملیات نهال کاری و بذر پاشی اتفاق افتاد. قسمت مرکزی یک ناحیه با طول ۳۰ کیلومتر و عرض 10 کیلومتر را پوشش می دهد.

قسمت شمالی و شمال شرقی: این ناحیه از خاک بادرود در واقع خط مرزی ورامین را تشکیل می دهد و نمک زار  بودن خاک، فرصت کشاورزی را به صفر رسانده است. رشته کوه مستقر در این ناحیه سیاه کوه نام دارد. این قسمت فضایی با طول ۹۵ کیلومتر و عرض ۳۰ کیلومتر از خاک روستا را به خود اختصاص داده است.

تقریبا محله های زیادی در این دهستان وجود دارند از جمله: حسینیه، گلستان، باغ، کرملک، تخت پادشاه، میدان، خیرآباد، پاشا، کشاورز، ابوالفضل، خرم، پروینی، شهرک شهید رجایی، پاسگاه و محله کوئه که به طور کل جمعیتی تقریبا چهارده هزار نفری را تشکیل می دهند. مردم اهالی این منطقه با گویش "بادی" که از گویش های بسیار قدیمی کشور است با هم سخن می گویند. با وجود اینکه از لهجه های کهن ایرانی بوده هنوز اصالت خود را از دست نداده و زیر مجموعه گویش "راجی" می باشد و در نطنز و کاشان نیز کاربرد دارد.

امکان تاریخی و تفریحی بی شماری در این دهستان قدیمی وجود دارد که دیدن آنها خالی از لطف نخواهد بود و پیشنهاد ما این است که با دریافت بلیط قطار بادرود از این آثار باستانی دیدن فرمایید. برخی از این جاذبه ها شامل: خانه ی تاریخی رهگشای، خانه تاریخی میرزا فتح اله افصحی، خانه تاریخی معزی، امامزاده آقا علی عباس و شاهزاده محمد، موزه رهگشای، حمام نوغه، موزه مردم‌شناسی، آرامگاه آقا علی عباس، منطقه باستانی تخت پادشاه و ... می باشد. بادرود تابستان های گرم و زمستان های سرد در پیش دارد. این شهر جزء مناطق گرم و خشک کشور بشمار می رود. بهترین فصل برای سفرهای تفریحی به این شهر پاییز است که جشنواره انار نیز در آن برگزار می شود.

معرفی ایستگاه راه آهن بادرود به همراه امکانات آن

پیشرفت کاری ايستگاه بادرود به منظور دو خطه کردن آن در مسیرهای کاشان و قم در سال 1394 اتفاق افتاد. اهالی بادرود برای رفت و آمد به تهران و کاشان می توانند با دریافت بلیط قطار هزینه ها را تا حدودی کنترل کنند. قطاری که مسافران را در مسیر تهران بادرود جابجا می کند شامل قطار 4 ستاره غزال با واگن کوپه ‌ای 4 نفره می باشد که مسیری حدوداً 4 ساعته را باید طی کند. این ایستگاه در شهرستان نطنز،جاده موغار و جاده راه آهن بادرود احداث شده است. امکانات در نظر گرفته شده برای ایستگاه راه آهن بادرود شامل: نمازخانه برای مسافران و کارکنان، سالن انتظار، سرویس های بهداشتی، باجه های تلفن، باجه مخصوص اشیاء گمشده، فروشگاه و بوفه، فروشگاه سوغاتی بادرود، دفتر فروش بلیط قطار، پارکینگ، ایستگاه تاکسی و ...می باشد.

بدون اینکه از منزل خود خارج شوید و به یک دفتر فروش مراجعه حضوری داشته باشید، می توانید سفارش بلیط دهید. امروزه سایت هایی طراحی شده اند که این وظیفه را بر عهده دارند. یکی از همین سایت ها مستر بلیط می باشد. این سایت جهت رفاه و دسترسی بیشتر کاربران اقدام به راه اندازی یک اپلیکیشن مخصوص گوشی های هوشمند کرده است. برای اینکه بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس را اینترنتی خریداری نمایید اصلا نیازی به تبحر خاصی ندارید زیرا این کار با راهنمایی هایی که در سایت وجود دارد به سهولت امکان پذیر است. 

پارامترهای متفاوتی بر روی قیمت بلیط قطار تاثیر می گذارند از جمله نوع قطار و شرکت ارائه دهنده بلیط، از این رو دقیق نمی توانیم هزینه آن را عنوان کنیم. بهترین راه برای فهمیدن نرخ ها این است که به سایت مورد نظرتان مراجعه نمایید و پس از وارد کردن مبدا، مقصد، تعداد مسافران و زدن گزینه جستجو قیمت بلیط ها را ببینید و آنها را با هم مقایسه کنید. در این حالت می توان بلیطی که با بودجه شما همخوانی دارد را انتخاب و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. خرید آنلاین فرصت بهره مندی از بلیط های لحظه آخری و ارزان قیمت را برای شما فراهم می کند، البته خود قطار تا حد قابل توجه ای هزینه ها را پایین می آورد.

آدرس راه آهن بادرود

راه آهن بادرود در شهرستان نطنز، جاده موغار، جاده راه آهن بادرود قرار دارد.

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.