بلیط قطار آزادور

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

trains

شرکت‌های ریلی

فاصله تا شهرهای دیگر

آزادور تا مشهد
 
4 ساعت و 20 دقیقه
آزادور تا تهران
 
7 ساعت و 40 دقیقه
آزادور تا نيشابور
 
3 ساعت
آزادور تا نقاب
 
1 ساعت و 10 دقیقه
آزادور تا سبزوار
 
2 ساعت

راهنمای خرید اینترنتی قطار آزادور از مِستربلیط

آزادور یا به نوعی ایستگاه آزادور دهستانی است که در شهرستان جغتای استان خراسان رضوی قرار دارد. این روستا از شهرجغتای 38 کیلومتر و از سبزوار 141 کیلومتر فاصله دارد. روستاهای اطراف آن حسین آباد و خلیل آباد هستند و کوه های مختلفی از جمله کوه کمرسرخ، کوه حرده جوین، کوه درخت بید و کوه مراد در پیرامون آن قرار دارند. تا کنون اطلاعات دقیقی از قدمت این روستا در دسترس نیست اما بر اساس شواهد موجود گفته می شود که تاریخ آزادور به 1000 سال پیش برگردد. مطالعات بر روی برخی آثار کشف شده مربوط به قرن چهارم تا دوره صفویه درحال انجام است تا اطلاعات دقیق تری از قدمت این روستا بدست آید. 

اگر به آزادور سفر کردید حتما از ارگ قدیمی آزادور و آرمگاه سید حسن غزنوی شاعر قرن ششم دیدن نمایید. دیدن جشن سده که همه ساله در این روستا برگزار می شود خالی از لطف نخواهد بود، این جشن مخصوص زرتشتیان است که دهم بهمن ماه هر سال اتفاق می افتد. نان های تنوری خوش طعم و خوش عطر این روستا طرفداران زیادی پیدا کرده است. از آنجا که آزادور به سیستم ریلی متصل می باشد، اهالی روستای می توانند به وسیله قطار در ایستگاه های محور تهران – مشهد تردد داشته باشند.

ایستگاه این منطقه بین ایستگاه های شاهرود و نقاب احداث شده است. جمعیت این روستا تقریبا 1300 نفر بوده که بیشتر آنها مشغول کشاورزی هستند، البته تعدادی از آنها نیز کارمند و حتی بازنشسته راه آهن می باشند. امکانات اولیه در روستای آزادور وجود دارد از جمله: آب، برق، خانه بهداشت، دفتر مخابرات روستایی، مسجد، پایگاه بسیج، پاسگاه نیروی انتظامی مدارس ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و ... 

می توانید با دریافت بلیط قطار آزادور به این روستای آباد سفر کنید و از زیبایی های آن لذت ببرید. امکان خرید بلیط هم به صورت سیستمی وجود دارد هم چارتر. چنانچه بتوانید بلیط را چارتر تهیه کنید مطمئنا توانسته اید هزینه های سفر را تا میزان چشمگیری کاهش دهید. خرید بلیط را به صورت اینترنتی انجام دهید تا از مزایای آن نیز بهره مند شوید. لزومی ندارد که مانند سال های گذشته برای خرید یک بلیط ساده کلی مسیر طی کرده و مراجعه حضوری داشته باشید.

یکی از گزینه هایی که باعث شده افرادی که به صورت گروهی یا خانوادگی سفر می کنند، قطار را به عنوان وسیله نقلیه انتخاب نمایند، رزرو کردن کوپه به صورت دربست است. در صورتی که دوست ندارید کسی غیر از خودتان و همراهانتان در کنار شما باشد، می توانید در حین خرید اینترنتی، تعیین کنید که کوپه دربست باشد. خانم ها و آقایانی که به صورت تنهایی سفر می کنند و نمی خواهند در کوپه های مختلط حضور داشته باشند، قادرند در زمان خرید بلیط، کوپه مخصوص بانوان یا کوپه مخصوص آقایان را انتخاب نمایند. با مراجعه به سایت مستربلیط می توانید یک بلیط مطمئن برای سفر به آزادور خریداری کنید. این سایت در ارائه خدمات مربوط به رزرو بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار پیشرو است.

معرفی ایستگاه راه آهن آزادور به همراه امکانات آن

از ایستگاه راه آهن آزادور می توانید برای مسیرهای تهران و مشهد بلیط قطار رزرو و خریداری کنید و سفر به این دو شهر را با کمترین هزینه به پایان ببرید. قطار سالنی که در مسیر آزادور –مشهد در تردد است، ساعت حرکت آن به مشهد  4:30 صبح و ساعت برگشت آن به آزادور 5:30 عصر خواهد بود. امکانات این ایستگاه نیز مانند سایر ایستگاه های کشور شامل: نمازخانه، سرویس بهداشتی، پارکینگ، خط تاکسی، دفاتر فروش بلیط، سالن انتظار، باجه تلفن، غرفه سوغات، فروشگاه و بوفه و... می باشد.

چنانچه بلیط قطار را به صورت اینترنتی و از سایت ها خریداری کرده باشد و بخواهید آنها را کنسل کنید، شرایط  استرداد راحت تری دارند زیرا در همان سایت درخواست را مطرح می کنید  و اگر پیش از حرکت قطار باشد هزینه با احتساب جریمه به حساب شما برگشت می خورد. رزرو اینترنتی بلیط به این صورت است که ابتدا وارد سایت می شوید و وسیله نقلیه مورد نیاز را انتخاب کرده و در ادامه فرم اولیه را پر می کنید. سامانه به دنبال بلیط مورد نظر می گردد، اگر آن را پیدا نکند پیامی مبنی بر عدم وجود بلیط نمایان می شود اما اگر بلیط برای مقصد مورد نظربلیطی وجود داشته باشد از شما می خواهد یکی را انتخاب کنید. پس از وارد کردن اطلاعات فردی باید در همانجا هزینه را آنلاین پرداخت نمایید. 

خرید بلیط وسایل نقلیه عمومی از سایت ها، این فرصت را به شما می دهد که قیمت آنها را ببینید و گزینه ای را انتخاب کنید که با دخل و خرج شما سازگاری دارد. مواردی وجود دارد که تعیین کننده قیمت بلیط هستند مثلا برای بلیط قطار: شرکت ارائه دهنده بلیط، نوع قطار، حمل بار اضافی، خدمات ارائه شده در قطار و ... بر نرخ بلیط تاثیر مستقیم می گذارند.همچنین بهتر است بدانید که شما به عنوان مسافر در قطار بیمه خواهید بود.

آدرس راه آهن آزادور

راه آهن آزدور در شهرستانی با همین نام واقع در استان خراسان رضوی می باشد.

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.