البرز یکی از استان های کشور ایران به شمار می رود که مراکز خرید منحصر به فردی را درون خود جای داده است. بسیاری از افراد شاید هنگام برنامه ریزی برای بازدید از جاذبه های کرج به فکر خرید از پاساژها و مراکز خرید آن جا هم باشند. کرج یکی از شهرستان های استان البرز به شمار می رود، که علاوه بر جاذبه های زیبا و دیدنی مرکز خرید چچلاس را هم درون خود جای داده است. زمانی که قصد راهی شدن به سوی کرج را دارید می توانید با مراجعه به مجله مستر بلیط به اطلاعات جامعی در مورد آن دست پیدا نمایید. مرکز خرید چچلاس یکی از مراکز خریدی است، که با رفتن به آن جا می توانید بروز ترین ومدرن ترین خرید ها را به انجام برسانید. فضای داخلی مرکز خرید چچلاس را کاملا مدرن طراحی کرده اند که دارای پنج طبقه تجاری است و یک طبقه آن به دفاتر اداری اختصاص داده اند.

نقشه و معرفی بخش های مختلف

نقشه و معرفی بخش های مختلف

مرکز خرید چچلاس قسمت های مختلفی دارد، که یکی از آن ها بخش تجاری است. در بخش تجاری می توان مغازه های لباس کودک، پوشاک آقایان، سیسمونی نوزاد، مغازه های ادکلن فروشی، مغازه شال و روسری، مغازه مانتو فروشی و … را مشاهده کرد. برای معرفی دیگر بخش های مرکز خرید چچلاس می توان قسمت شکم گردی آن را نام برد که همزمان با وارد شدن به پاساژ خوراکی های مختلفی را می توانید، در آن جا  پیدا نمایید. در این طبقه رستورانی را احداث کرده اند که برای خوردن غذا می توانید به آن جا مراجعه نمایید. همچنین غرفه های بستنی فروشی، قهوه، پاستیل و … از دیگر مغازه های موجود در طبقه هم کف هستند. تمامی مواد خوراکی که در این پاساژ به فروش می رسد همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. هنگامی که قصد راهی شدن به سوی کرج را دارید می توانید به خرید بلیط قطار کرج بپردازید و سفری خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید. پارکینگ طبقاتی که در این مرکز خرید قرار داده اند باعث شده است که مراجعین با خیالی آسوده به خرید بپردازند. در مورد امکانات این مرکز خرید می توان به سرویس بهداشتی، آسانسور، پله برقی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و … اشاره کرد.

شرایط بازدید از مرکز خرید چچلاس

شرایط بازدید از مرکز خرید چچلاس

زمانی که برای خرید راهی مغازه و پاساژ های مختلف در کرج می شوید باید با ساعت کاری آن ها آشنایی داشته باشید. لازم به ذکر است که بگوییم برای رفتن به مرکز خرید چچلاس می توانید از ساعت 9 صبح تا 10 شب اقدام نمایید.

آدرس و نحوه دسترسی با وسایل مختلف

مرکز خرید چچلاس در فلکه اول گوهر دشت واقع شده است که دقیقا می توان آن را رو به روی سینما ساویز مشاهده کرد. برای رفتن به هشتگرد می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایید. استفاده از اتوبوس بهترین گزینه ممکن می باشد، چرا که بدون دغدغه پیدا کردن جای پارک می توانید از تمامی مناطق کرج دیدن نمایید. با مراجعه به سایت مستر بلیط به راحتی قادر خواهید بود اقدام به خرید بلیط اتوبوس نمایید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *