دشت برم کازرون

0 439

دشت برم کازرون به عنوان یکی از زیبا ترین و بزرگ ترین دشت های ایران شناخته شده است و در آن گونه های جانوری و گیاهی متنوعی وجود دارد. این دشت فوق العاده، ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد و در فصل بهار سراسر آن را گل‌ های وحشی شقایق فرا می گیرد. اگر می خواهید به دیدن دشت برم بروید، بهتر است در ابتدا مجله مستر بلیط را با دقت مطالعه کنید تا اطلاعات کافی درباره آن را به دست بی آورید و در طول سفر، به مشکل برنخورید.

نقشه و معرفی بخش های مختلف

نقشه و معرفی بخش های مختلف

این منطقه جنگلی فوق العاده حدود 1500 تا 2400 متر ارتفاع دارد و قسمتی از رشته کوه ‌های زاگرس جنوب غربی محسوب می شود. دشت برم کازرون، قسمتی از جنگل های بلوط زاگرس را نیز در دل خود جای داده است. در این دشت سرسبز، پوشش گیاهی مختلفی نظیر ارژن، بادام کوهی، کیالک، شقایق وحشی، بلوط و … وجود دارد و به راحتی می توانید از وجود آن ها لذت ببرید. همچنین به دلیل برخوردار بودن از شرایط عالی که در این منطقه وجود دارد، در آن جا حیوانات و جانوران مختلفی همچون شیر ایرانی، گوزن زرد، کبک، آهو، سنجاب، قوچ، خرس، پلنگ، شاهین و … زندگی می کنند. شما می توانید با خرید بلیط اتوبوس کازرون به این منطقه زیبا بروید و از نزدیک دشت شقایق و برخی جانوران دیدنی آن را تماشا کنید. دشت برم کازرون درختان سر به فلک کشیده زیادی دارد و طبیعت فوق العاده آن موجب شده است گردشگران زیادی برای تفریح به آن جا بروند.

شرایط بازدید از دشت برم کازرون

شرایط بازدید از دشت برم کازرون

گردشگران و مسافران دشت برم کازرون می توانند به صورت 24 ساعته از این منطقه زیبا بازدید به عمل آورند اما بهتر است قبل از این که هوا تاریک شود، به آن جا بروند و وسایل ضروری سفر را هم همراه خود ببرند.

آدرس و نحوه دسترسی با وسایل مختلف

دشت برم در استان فارس، 20 کیلومتری شرق کازرون، در مسیر کازرون به شیراز واقع شده است و افراد گردشگر می توانند هر گونه بلیطی که برای سفرشان می خواهند را به راحتی از طریق مراجعه به سایت معتبر و رسمی مستر بلیط تهیه کنند و سپس راهی این شهر پر جاذبه شوند.

پیشنهاد بعدی ما به شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.