رزرو هتل پارک وی (تلاش سابق)

هتل مِستربلیط

هتل پارک وی (تلاش سابق)

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک وی، خیابان استقلال، پلاک 7

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل پارک وی (تلاش سابق)

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

لابی

اینترنت

رستوران و کافی شاپ

معرفی هتل پارک وی (تلاش سابق)

هتل پارک وی تهران از جمله بهترین هتل تهران با سه ستاره است که با توجه به کیفیت امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهد، در رده هتل‌های چهارستاره قرار می‌گیرد. این هتل تهران از جمله هتل‌های بازسازی شده پایتخت محسوب می‌شود که بعد از بازسازی و تعمیر بسیار بهتر و به روزتر از زمان افتتاح خود آماده خدمت رسانی است. هتل پارک وی با نام (هتل تلاش) سابق در یکی از بهترین نقاط شهر تهران قرار دارد. دسترسی آسان به نقاط مختلف پایتخت و قرار داشتن این هتل در خارج از محدوده ترافیکی از جمله مزیت‌های هتل پارک وی محسوب می‌شود. این هتل در ابتدای آغاز به کار خود با دو ستاره و امکانات محدودتری رزرو انجام می‌داد، اما هم‌اکنون با ارتقا خدمات و امکانات این هتل به سه ستاره ارتقاء پیدا کرده و با 30 باب اتاق آماده خدمت‌رسانی است. هتل سه ستاره پارک وی تهران در خیابان ولیعصر، در مجاورت چهارراه پارک وی و بزرگراه چمران قرار دارد. از دیگر مزیت‌های این هتل می‌توان به فاصله بسیار نزدیک آن تا نمایشگاه بین‌المللی تهران، دسترسی آسان به سالن اجلاس سران، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، مجموعه فرهنگی سعدآباد، پیست اسکی توچال، ارتفاعات شمیران و پارک زیبای ملت اشاره کرد. این هتل در میان مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش قرار دارد و از امکانات و خدمات این مجموعه گسترده نیز به طبع برخوردار است. با توجه به موقعیت مکانی این هتل و نزدیک بودن آن به بزرگراه‌های مدرس، چمران و خطوط بی آر تی می‌توان اذعان کرد که این هتل یکی از بهترین موقعیت‌های دسترسی را در میان هتل‌های منطقه یک دارد.

قوانین و مقررات هتل پارک وی (تلاش سابق)

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل پارک وی (تلاش سابق)

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.