رزرو بوتیک هتل حنا

اتاق‌های موجود در بوتیک هتل حنا

فاصله تا نقاط مهم

نمایشگاه بین المللی 14.8 کیلومتر
فرودگاه امام خمینی 48.6 کیلومتر
فرودگاه مهر آباد 11.2 کیلومتر
ایستگاه راه آهن 5.9 کیلومتر
بازار 5.4 کیلومتر
برج میلاد 11.2 کیلومتر
ایران مال 26.9 کیلومتر
پیست اسکی توچال 19 کیلومتر
کاخ سعد آباد 16 کیلومتر
hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

لابی
خدمات خانه داری
اینترنت
خدمات خشکشویی
خدمات ماساژ
رستوران و کافی شاپ
سرمایش و گرمایش

معرفی بوتیک هتل حنا

بوتیک هتل حنا از هتل‌های تهران است که در کوچه لولاگر، یکی از شناخته شده‌ترین کوچه‌های مرکز شهر تهران قرار دارد. قدمتش به سال 1310 می‌رسد و سال 1397 بازسازی شده است. بوتیک هتل حنا دارای 7 واحد اقامتی در 3 طبقه است. اگر وسیله‌ی نقلیه دارید تا جاذبه‌های گردشگری مثل موزه‌ی مقدم و پل طبیعت حدود 25 دقیقه، برج میلاد 35 دقیقه، کاخ‌نیاوران، باغ‌پرندگان، امام‌زاده صالح و تجریش حدود 40 دقیقه و تا کاخ موزه‌ی سعدآباد 45 دقیقه فاصله دارید. اگر هم وسیله‌ی نقلیه ندارید با کمی پیاده‌روی تا سردر باغ ملی، عمارت‌مسعودیه، کاخ‌گلستان، موزه‌ی ملی ایران، موزه‌ی جواهرات ملی و موزه‌ی آبگینه کمتر از 30 دقیقه فاصله دارید. بوتیک هتل حنا برای راحتی میهمانان دارای رستوران و کافی‌شاپ است، ولی اگر جای دیگری مدنظرتان بود، در همان اطراف، کافه و رستوران‌های مختلفی قابل دسترس هستند. از نظر رفت‌و‌آمد تا ایستگاه اتوبوس 10 دقیقه و ایستگاه مترو 15 دقیقه تا محل اقامتتان فاصله دارند. همچنین برای رفت‌و‌آمد به نقاط مختلف می‌توانید با هماهنگی قبلی از تاکسی‌سرویس غیر رایگان بوتیک هتل حنا هم استفاده کنید.

قوانین و مقررات بوتیک هتل حنا

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
بوتیک هتل حنا
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

تهران، خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک 3
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه بوتیک هتل حنا