رزرو هتل سارای

اتاق‌های موجود در هتل سارای

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

لابی

آسانسور

اینترنت

رستوران و کافی شاپ

سرمایش و گرمایش

معرفی هتل سارای

هتل سارای تبریز، به عنوان هتلی 3 ستاره در سال 1399 جهت خدمت‌رسانی به گردشگران گرامی فعالیت خود را آغاز نمود. این هتل هم نام با افسانه سارای یا سارا از جمله افسانه‌های مردمی در دیار آذربایجان است که در این منطقه بسیار مشهور است. هتل سارای در 6 طبقه مثبت بنا شده‌ و دارای 29 باب واحد اقامتی می‌باشد. هتل سارای تبریز در خیابان شهید مدرس واقع شده‌است. تبریز یکی از شهرهای مهم کشور محسوب می‌شود و این هتل از نظر موقعیت مکانی، امکان دسترسی آسان به برخی آثار و اماکن تاریخی و گردشگری تبریز از جمله ارگ علیشاه تبریز، آرامگاه دوکمال، مسجد پل سنگی، خانه پروین اعتصامی، موزه قاجار،خانه امیر نظام گروسی، پل قاری کورپوسی، موزه آذربایجان، خانه استاد شهریار، مسجد کبود، خانه مشروطه تبریز، دروازه گجیل، خانه حیدرزاده، بوستان مینیاتوری، قونقا باشی، باغ گلستان، موزه سفال (خانه تاریخی علوی)، مقبره الشعرا، میدان ساعت، برج یانقین، بازار بزرگ تبریز و... را فراهم ساخته‌است. همچنین دسترسی کامل به سیستم حمل و نقل عمومی شهر تبریز هم از مزایای قابل توجه این هتل می‌باشد. در همین راستا فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز برابر با 10 کیلومتر، تا ترمینال مرکزی برابر با 6.7 کیلومتر، تا ترمینال شمال غرب برابر با 7.4 کیلومتر و تا راه آهن تبریز برابر با 11.7 کیلومتر می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل سارای

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل سارای

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

تبریز، خیابان مدرس (بهادری سابق)، روبروی مسجد کبود

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل سارای

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.