رزرو بوتیک هتل شاه پریون

هتل مِستربلیط

بوتیک هتل شاه پریون

شروع قیمت از

0

تومانءء


شیراز، چهارراه مشیر، خیابان قاآنی شمالی، انتهای کوچه 21

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در بوتیک هتل شاه پریون

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی بوتیک هتل شاه پریون

هتل بوتیک شاه پریون شیراز در سال 1400 مورد بهره برداری قرار گرفت. ساختمان مجموعه بخشی از خانه ای تاریخی با قدمت بیش از 100 سال و متعلق به اواخر دوره قاجار می باشد. با توجه به قرارگرفتن در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان لطفعلی خان زند امکان دسترسی مناسب به بازار و حمام وکیل، حرم حضرت احمدبن موسی ( شاه چراغ ) ، مسجد نصیر الملک، باغ ایلخانی، موزه خانه فروغ الملک و همچنین دسترسی مناسب به خیابان کریم خان زند و ایستگاه مترو را فراهم می آورد. باتوجه به موقعیت مناسب اقامتگاه نسبت به پارکینگ طبقاتی، مشکل محدودیت فضای پارک خودرو تا حد زیادی رفع می گردد. هتل بوتیک شاه پریون شیراز با پرسنل آموزش دیده و امکانات رفاهی مناسب آماده پذیرایی از میهمانان شهر زیبای شیراز می باشد.

قوانین و مقررات بوتیک هتل شاه پریون

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه بوتیک هتل شاه پریون

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.