رزرو اقامتگاه سنتی هشت گنج

هتل مِستربلیط

اقامتگاه سنتی هشت گنج

شروع قیمت از

0

تومانءء


شیراز، خیابان کریمخان زند، کوچه 20، پلاک 4

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0

تومانءء


مجموع

0

تومانءء

اتاق‌های موجود در اقامتگاه سنتی هشت گنج

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

اینترنت

رستوران و کافی شاپ

معرفی اقامتگاه سنتی هشت گنج

اقامتگاه سنتی هشت گنج شیراز واقع در خیابان کریمخان، یک اقامتگاه سنتی است که قدمت این اقامتگاه به سال 1280 باز می‌گردد. این اقامتگاه دارای دو طبقه و هشت اتاق است. یکی از مزایای اقامتگاه سنتی هشت گنج، دسترسی آسان به بازار سنتی وکیل، حافظیه و باغ عفیف آباد شهر شیراز است. از این اقامتگاه تا بازار وکیل 250 متر، تا مجموعه تاریخی زندیه 250 متر و تا مترو 400 متر فاصله است. از امکانات تفریحی این هتل یک کافه با صفا است که شما می‌توانید از آرامش دلچسب این مکان در دل فرهنگ و تاریخ غنی شهر شیراز، لذت ببرید.

قوانین و مقررات اقامتگاه سنتی هشت گنج

ساعت ورود
ساعت خروج

هتل‌های مشابه اقامتگاه سنتی هشت گنج

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.