رزرو اقامتگاه سنتی گل بهار

هتل مِستربلیط

اقامتگاه سنتی گل بهار

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

شیراز ، بلوار سیبویه ، کوچه 32 ، روبروی امام زاده سید تاج الدین غریب ، جنب خانه فرهنگ سیبویه-شیراز ، بلوار سیبویه ، کوچه 32 ، روبروی امام زاده سید تاج الدین غریب ، جنب خانه فرهنگ سیبویه

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در اقامتگاه سنتی گل بهار

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

لابی

رستوران و کافی شاپ

صبحانه در رستوران

معرفی اقامتگاه سنتی گل بهار


قوانین و مقررات اقامتگاه سنتی گل بهار

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. اقامت برای کودکان کمتر از 2 سال رایگان می باشد. ارائه مدارک محرمیت معتبر در زمان پذیرش الزامی است. پذیرش حیوانات خانگی به صورت پیش فرض مجاز نمی باشد، درصورت نیاز با پشتیبانی هماهنگ نمائید. با توجه به تفاوت نرخ و شرایط پذیرش مهمانان خارجی، قبل از قطعی کردن رزرو با پشتیبانی هماهنگ کنید.

هتل‌های مشابه اقامتگاه سنتی گل بهار

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.