رزرو هتل آپادانا

اتاق‌های موجود در هتل آپادانا

فاصله تا نقاط مهم

ایستگاه راه اهن5.6 کیلومتر
اسکله شهید حقانی1.6 کیلومتر
بندر شهید باهنر9.2 کیلومتر
اسکله شهید رجایی30.9 کیلومتر
بازار زیتون1.7 کیلومتر
مجتمع تجاری سیتی سنتر0.2 کیلومتر
hotel-map

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ
لابی
کافی نت
خدمات خانه داری

معرفی هتل آپادانا

هتل آپادانا بندرعباس در سال 1390 به منظور ارائه خدمات به گردشگران فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل در 7 طبقه بنا شده ‌است و دارای 49 باب اتاق با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. لازم به‌ذکر است هتل آپادانا بندرعباس در قسمت ورودی دارای تعدادی پله می‌باشد. هتل دو ستاره آپادانا بندرعباس در مرکز شهر و در مجاورت مراکز تجاری واقع شده‌ است و فاصله کوتاهی تا ساحل دریا دارد. از دیگر نقاط دیدنی و تاریخی شهر بندرعباس می‌توان به حمام گپ و حمام گله‌داری اشاره کرد که با پیمودن حداکثر مسافت 2 کیلومتر از هتل آپادانا بندرعباس می‌توان از این مکان‌ها بازدید کرد. از دیگر مزایای موقعیت مکانی این هتل می‌توان به دسترسی آسان به مراکز گردشگری و خدماتی از جمله معبد هندوها، عمارت کلاه فرنگی، حمام گله داری، مجتمع تجاری ستاره جنوب، بازار قدیم بندرعباس، بازار ماهی فروشان بندرعباس، موزه مردم شناسی خلیج فارس بندرعباس، مجتمع تجاری سیتی سنتر و... اشاره نمود. همچنین موقعیت مناسب هتل آپادانا بندرعباس باعث دسترسی راحت به فرودگاه بین المللی بندرعباس با فاصله 11.8 کیلومتر، ترمینال بندرعباس با 8.4 کیلومتر و راه آهن بندرعباس با 6 کیلومتر، می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل آپادانا

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
هتل آپادانا
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

بندرعباس، خیابان امام خمینی، میدان 17 شهریور، پشت مجتمع سیتی سنتر
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل آپادانا