بلیط هواپیما کوش آداسی

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز کوش آداسی از مِستربلیط

کشور ترکیه، یکی از زیباترین کشورهای آسیا است که هر ساله افراد زیادی به شهرهای مختلف این کشور سفر می کنند. در واقع از آنجایی که ترکیه آب و هوای بسیار معتدل و مدیترانه دارد و اکثر شهرها هم دارای جاذبه های طبیعی هستند، افراد زیادی برای بازدید از آن و شهرهای مختلف مشتاق می شوند. حال کوش آداسی یا قوش آداسی، یکی از شهرهای مشهور در این کشور سر سبز و زیبا است. دلیل نام گذاری این شهر یا بهتر است ذکر کنیم جزیره، به دلیل وجود پرندگان زیاد است. قوش در زبان ترکی معنای پرنده می دهد و به همین دلیل، نام جزیره کوش آداسی، اینگونه نام گذاری شده است. طبق تحقیقاتی که وب سایت مستر بلیط درباره این جزیره انجام داده است، می توان گفت که کوش آداسی، جزء جزایر پرطرفدار و گردشگری ترکیه به شمار می رود. زیرا جاذبه های موجود در آن و حتی مردمان خونگرم و صمیمی، به خوبی نظر مخاطبان را به خود جلب می کنند. همچنین بندر این شهر، جزء بندرهایی به شمار می رود که با یونان در ارتباط است، از همین رو، هرساله افراد زیادی برای بازدید از کشتی و قایق های یونانی، این بندر مهم هم بازدید می نمایند. اگر به تاریخ علاقه ای داشته باشید، به خوبی می دانید که ترکیه در گذشته، بخشی از قلمرو ایرانیان به شمار می رفت.  کوش آداسی هم حدود ۶۰۰ سال پیش قبل از میلاد مسیح، در تصرف ایرانیان بود و یکی از شهرهای کشور محسوب می شد. پس از رویدادهای تاریخی و حمله های گوناگون، کم کم کوش آداسی امروزه هم جدا شد که امروزه به عنوان یک جزیره یا شهرستان در ترکیه شناخته می شود. از آنجایی که در تاریخ کوش آداسی یونانیان هم برای مدت نسبتا زیادی بر روی آن حکم رانی می کردند، می توان مجموعه ها و بناهایی را امروزه مشاهده کرد که از قدیم به جا مانده است و دقیقا همانند معماری اصلی یونانی هستند. زبان و فرهنگ مردم کوش آداسی همانند بقیه مردمان ترکی است. البته از آنجایی که ایرانیان در گذشته نقشی در این شهرها داشته اند و حتی امروزه افراد زیادی به آنجا مهاجرت می کنند، می توان گفت مردمان کشور ترکیه، به آداب و رسوم ایرانی ها نزدیک اند و افرادی که قصد سفر به آنجا یا ادامه حیات زندگی را دارند، به راحتی می توانند از اقامت خود در کوش آداسی لذت ببرند. 

دلایل سفر به کوش آداسی 

زمانی که افراد قصد تهیه و خرید بلیط هواپیما خارجی را دارند، باید از قبل دلایل سفر خود را مشخص نمایند تا در طول سفر، دچار گمراهی نشوند. حال اگر شما هم به دنبال دلایل و مواردی برای سفر به کوش آداسی هستید، حتما تا انتها با ما همراه باشید. 

آب و هوای مناسب 

یکی از مهم ترین دلایل سفر به کوش آداسی، آب و هوای مناسب آن است. در واقع اکثر مسافرانی که این شهرستان را برای سفر یا حتی ادامه زندگی خود انتخاب می کنند، از آب و هوای آن و حتی سر سبزی آن راضی اند. آب و هوای کوش آداسی، مدیترانه ای و معتدل و تقریبا اکثر روزهای زمستان هوا بارانی است‌.

جمعیت کم و مردم خونگرم 

موضوع مهم دیگر، جمعیت این شهر است. در واقع کوش آداسی جزء شهرستان های کوچک ترکیه شناخته می شود و از همین رو افراد کمی هم در آن مشغول به زندگی هستند.  البته لازم به ذکر است بیان کنیم مردمان ترکیه در کل همانند ایرانی ها بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند و اگر قصد سفر یا ادامه زندگی در آن را دارید، نیازی به نگرانی نیست، زیرا آن ها بهترین خدمات را به مهمانان و افراد خارجی هدیه می دهند.

مهم ترین جاذبه های کوش آداسی 

پس از تهیه بلیط هواپیمای کوش آداسی نوبت به تحقیق کردن در مورد جاذبه های این شهر زیبا است. همان طور که در مطالب بالاتر هم بیان کردیم، در کل کوش آداسی شهری است که از جاذبه های بسیار زیاد تاریخی و طبیعی بسیاری پوشیده شده است، حال برخی از مهم ترین این جاذبه های تفریحی عبارت اند از: 

پرینه 

پرینه یکی از مشهورترین جاذبه های تاریخی کوش آداسی است. در واقع این مجموعه از یونانیان به جا مانده است و در گذشته جزء بناهای مهم محسوب می شد. امروزه افراد از آن به عنوان یک مجموعه گردشگری بازدید می کنند که طرفداران بسیاری هم دارد. جالب است بدانید قدمت پرینه به ۴۵۰ سال پیش یا حتی قبل تر باز می گردد. 

شبه جزیره دیلک 

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کوش آداسی، شبه جزیره دیلک است. با بازدید کردن از آن، می توانید از طبیعت بکر و جاذبه های زیبای این شهرستان لذت ببرید. همچنین توجه داشته باشید که به جز شبه جزیره دیلک و پرینه، جاذبه های گردشگری بسیار زیاد دیگری هم در کوش آداسی وجود دارند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما کوش آداسی را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.