vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط اتوبوس سیرجان

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

buses

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

سیرجان تا شيراز
 
390 کیلومتر
سیرجان تا تهران
 
970 کیلومتر
سیرجان تا اصفهان
 
620 کیلومتر
سیرجان تا کرمان
 
180 کیلومتر
سیرجان تا بندرعباس
 
310 کیلومتر
سیرجان تا يزد
 
350 کیلومتر

راهنمای خرید اینترنتی اتوبوس سیرجان از مِستربلیط

سیرجان یک شهر و پایتخت شهرستان سیرجان در استان کرمان است. این شهر در دوره ساسانیان تأسیس شده و دارای چندین منبع معدنی از جمله زغال سنگ، آهن، مس، سنگ و طلا می باشد. با توجه به سرشماری سال 1395 جمعیت آن برابر با ۱۹۹٬۷۰۴ نفر بود. سیرجان در میان کوه های مرکزی و کوه های شرقی زاگرس قرار دارد و در 175 کیلومتری جنوب غربی کرمان با ارتفاع 1766 متر از سطح دریا واقع شده است. شهر بردسیر در شرق و شهربابک در محدود شمالی سیرجان مستقر هستند. استان های فارس و هرمزگان به ترتیب در غرب و جنوب آن ایستاده اند. ویرانه های شهر قدیمی سیرجان در نزدیکی سعید آباد، در مسیر بفت ثابت می کند که این شهر یکی از قدیمی ترین سرزمین های استان و ایران بوده است. زمین های یکنواخت دشت کویر در غرب و یک دشت حاصلخیز در قطبیه در شرق این شهر بین سیرجان و بافت واقع شده است. 

سیرجان از دو بخش: پاریز و مركزی، چهار شهر: پاریز، زید آباد، سیرجان، و نجف شهر و 10 دهستان تشکیل شده است. این شهر دومین شهر پرجمعیت در استان کرمان بوده و به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و قرار گرفتن در محل اتصال جاده های یزد - هرمزگان و کرمان - فارس با موقعیت تجاری قابل توجه، یکی از مهمترین شهرهای این استان بشمار می رود. امروزه این شهر شاهد رشد اقتصادی بزرگی می باشد که عمدتاً به دلیل بخش صنعتی، موقعیت جغرافیایی آن که در قلب جنوب ایران و دسترسی زیاد به بندرعباس برای صادرات است. عشایر تاثیر بسزایی بر اقتصاد دارند و کشاورزی و فرآورده های دامی، صنایع دستی و قالی بافی سیرجان را به یک ناحیه ویژه تجاری تبدیل کرده است.

قبایل مختلفی در سیرجان زندگی می کنند که اکثر آنها فارسی زبان هستند، اما عشایر به زبان ترکی در این منطقه صحبت می کنند. بیشتر مردم در اینجا مسلمان و اهل شیعه می باشند. برای رفتن به سیرجان می توانید از اتوبوس استفاده کرده که هزینه کمتری بر سفر شما تحمیل کند. بلیط اتوبوس را از سایت های فروش بلیط به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به سیرجان

سیرجان در تابستان شاهد آب و هوای گرم و خشک بوده و در زمستان آب و هوای معتدل دارد و اصطلاحاً نیمه کویری می باشد. مناسب ترین زمان سفر به سیرجان فصل بهار وپاییز است که آب و هوایی دلچسب و خنک تر دارد. براساس باستان سیرجان، بناهای این شهر منعکس کننده بسیاری از دوران تاریخی ایران هستند. از جمله جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی این شهر می توانیم به: امامزاده علی (ع)، بادگیر چپقی، بازار تاریخی سیرجان، یخدان‌ های دوقلو، خانهٔ حاج رشید، یخدان حاج رشید، خانه علی ‌اکبر شوکت سعیدی، باغ سنگی، آرامگاه میر زبیر، قلعه سنگ سیرجان، بنای شاه فیروز، خانه خلعتی، عمارت سعیدنیا، باغ سنگی، منطقهٔ پاریز، منطقهٔ حفاظت ‌شدهٔ سیاه ‌کوه، سرو کهنسال امامزاده احمد، طبیعت زیبای بلورد، صخره باستانی بی ‌بی‌ دن دارستان، منطقه کوهستانی و خوش آب و هوای چهارگنبد، منطقه کوهستانی گدارخانه سرخ، باغ ‌های پسته و ... اشاره کنیم. بهترین سوغات خوردنی سیرجان شامل: پته، مسقطی، پشمک و پسته می باشد. از صنایع دستی این شهر که می توانید برای عزیزان تان به همراه ببرید گلیم منحصر به فرد شیریکی، پته دوزی و قالی را به شما معرفی می کنیم. برای بازدید از جاذبه های زیبای این شهر کافیست بلیط اتوبوس سیرجان را  خریداری کرده تا علاوه بر ایمنی هزینه ها را نیز مدیریت و از تخفیفات بهره ببرید.

معرفی پایانه مسافربری سیرجان

همه روزه مسافران زیادی از پایانه مسافربری سیرجان به سوی مقاصد مختلف جابجا می شوند. شرکت های مسافربری متفاوتی از جمله: آریا سفر سیرجان - تعاونی 11، عدل سیرجان - تعاونی 7، ترابر بی تا سیرجان - تعاونی 15، سیروسفر سیرجان، ایران پیما سیرجان - تعاونی 1 و ترمینال پایانه سیرجان با این ترمینال قرارداد دارند. این امکان که بلیط را از همین شرکت ها حضوری بخرید وجود دارد، البته بهترین گزینه خرید بی واسطه از طریق وب سایت هایی همچون مستر بلیط است. 

با تهیه بلیط این شهر می توان در مسیرهای زیادی همچون: سیرجان به تهران، سیرجان به پایانه جنوب، سیرجان به قم، سیرجان به اصفهان، سیرجان به پایانه صفه (اصفهان )، سیرجان به پایانه کاوه (اصفهان )، سیرجان به کاشان، سیرجان به نایین، سیرجان به مشهد مقدس، سیرجان به اهواز، سیرجان به شلمچه، سیرجان به شیراز، سیرجان به کرمان، سیرجان به رفسنجان، سیرجان به بندرعباس، سیرجان به یزد، سیرجان به میبد، تهران به سیرجان، پایانه جنوب به سیرجان، اصفهان به سیرجان، پایانه صفه (اصفهان ) به سیرجان، پایانه کاوه (اصفهان ) به سیرجان، شهررضا به سیرجان، مشهد مقدس به سیرجان، بیرجند به سیرجان، اهواز به سیرجان، شیراز به سیرجان، پایانه کاراندیش (شیراز) به سیرجان، کرمان به سیرجان، رشت به سیرجان، ایرانشهر به سیرجان، بندرعباس به سیرجان، قشم به سیرجان، شهرکرد به سیرجان، بروجن به سیرجان، و یزد به سیرجان در تردد بود.

از جمله امکاناتی که برای این ترمینال در نظر گرفته شده می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ارائه سرویس مکانیکی برای اتوبوس ها
 • دفتر رزرو مسافرخانه و هتل
 • سالن های غذاخوری و کافی شاپ
 • دستگاه های آبسردکن
 • پارکینگ
 • نمازخانه
 • دستگاه های خودپرداز
 • باجه تلفن عمومی
 • دفتر نمایندگی تاکسیرانی شهر نجف آباد
 • فروشگاه های سوغات و صنایع دستی
 • اتوماسیون حمل بار
 • خوابگاه جهت استراحت رانندگان

آدرس پایانه سیرجان:  سیرجان – خروجی سیرجان به بندرعباس – بلوار چمران – ترمینال سیرجان.

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.