بلیط اتوبوس شهر بابک

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

buses

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

شهر بابک تا تهران
 
870 کیلومتر
شهر بابک تا اصفهان
 
520 کیلومتر
شهر بابک تا کرمان
 
240 کیلومتر
شهر بابک تا کرج
 
920 کیلومتر
شهر بابک تا بندرعباس
 
450 کیلومتر
شهر بابک تا سيرجان
 
140 کیلومتر

راهنمای خرید اینترنتی اتوبوس شهر بابک از مستربلیط

شهربابک یک شهر باستانی و پایتخت شهرستان شهربابک در استان پهناورکرمان می باشد. مورخان بر این باورند که این شهر توسط اردشیر بابکان معروف ترین پادشاه ساسانی نزدیک به 1800 سال پیش ساخته شده است. میمند یکی از کهن ترین روستاهای ایران در 36 کیلومتری شهربابک قرار دارد. سرچشمه و میدوک، بزرگترین معادن مس در ایران، در اطراف این شهر واقع شده اند از این رو شهربابک را به سرزمین مس می شناسند. در سرشماری سال 1395، جمعیت این شهرستان ۵۱٬۶۲۰ نفر بود و به دو بخش: منطقه مرکزی و منطقه دهج تقسیم می شود و دارای پنج شهر: شهربابک، خورسند، خاتون آباد، دهج، و جوزم و روستاهای زیادی از جمله اشکور، برفه، حصاروئیه ، سهراب ، استبرق، ریسه ، پاقلعه و ... است.

شهربابک در بخش غربی استان کرمان واقع شده و فاصله آنها از هم 247 کیلومتر می باشد. شهر نام برده از شرق با رفسنجان، در محدوده جنوبی با سیرجان و از شمال و غرب با استان یزد مرز مشترک دارد. در این شهر طبیعت زیبا و بخصوصی وجود دارد که بازدید از آنها می تواند آخر هفته و تعطیلات شما را به خوبی بسازد. آثار تاریخی شهربابک نشان دهنده قدمت آن است، در ادامه مهمترین آنها را برای شما معرفی می کنیم که مورد بازدید قرار دهید.

بلیط اتوبوس شهربابک را از وب سایت ها تهیه فرمایید و برنامه سفر را بچیند و تعطیلات را در کنار عزیزانتان در بهترین مکان و مناسب ترین زمان سپری نمایید. اتوبوس می تواند هزینه سفر را تا حد زیادی کاهش دهد.

بهترین زمان سفر به شهربابک

آب و هوا در شهربابک معتدل و خشک بوده و تابستان های گرم و زمستان های بسیار سردی را سپری می کند. بارش باران در این شهر سالانه به طور میانگین ۱۶۳/۸ میلی ‌متر می باشد. اگر مناطق کویریررا دوست دارید و یا عاشق دیدن آسمان کویر در دل شب هستید و از طرفی نمی خواهید دچار گرما زدگی شوید، بهترین زمان سفر برای شما به شهربابک قطعا فصل بهار و پاییز بوده که هوا لطیف و خنک است. برای این سفر اتوبوس می تواند گزینه مناسبی باشد. بلیط اتوبوس را از وب سایت ها به صورت آنلاین بخرید و حتی از تخفیفات یا تورهای مسافرتی استفاده لازم را ببرید.

مکان های تاریخی، مذهبی، طبیعی و تفریحی متنوعی در این شهر وجود دارد که بازید از آنها به طور قطع خالی از لطف نخواهد بود مثل: عمارت موسی خانی، روستای صخره‌ ای میمند شهربابک، غار ایوب، روستای پلکانی ریسه، کفه نمک استبرق، روستای کوهستانی آبدر، سقاخانه حضرت ابوالفضل (ع)، پارک جنگلی شهر خورسندِ، دریاچه مخرگه، دشت ریواس و شهر تفریحی و سرسبز و کوهستانی جوزم.

از سوغات خوردنی معروف شهربابک می توانیم: مسکه (کره)، روغن حیوانی (روغن زرد)، دوغ، اسپار (دوغ جوشانده شده)، کشک، تلف (قره قروت)، پنیر، قُرمه، نان کُرنو، کماچ سهن، کماچ شیر، عسل، نان سیرو و نان تیرو را نام ببریم. فراموش نکنید در سفر به این شهر از صنایع دستی آن دیدن کرده و برای حمایت از آنها چیزی به یادگار ببرید. از جمله این صنایع دستی: فرش شهربابک، فیروزه برای زیورآلات و ظروف مسی فیروزه کوبی شده را معرفی می کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

معرفی پایانه مسافربری شهربابک

همه روزه مسافران زیادی در پایانه مسافربری شهربابک به مقاصد مختلف جابجا می شوند. شرکت های مختلفی برای نقل و انتقال مسافران با اتوبوس با این پایانه قرار داد دارند از جمله خود پایانه شهر بابک. این امکان که بلیط را از همین شرکت ها حضوری بخرید وجود دارد، البته بهترین گزینه، خرید بی واسطه از طریق وب سایت هایی مانند مستر بلیط است.  برای یک خرید اینترنتی بلیط کافیست ابتدا وارد سایت شده و وسیله نقلیه مورد نظر را انتخاب کنید، سپس مبدا و مقصد را تعیین و تاریخ رفت و برگشت را وارد نمایید. در ادامه گزینه جستجو را بزنید تا سیستم بلیط مورد نظر به مقصد مشخص شده را بیابد و آن را با ذکر ویژگی هایی همچون قیمت، شرکت ارائه کننده بلیط، ساعت حرکت و نوع وسلیه نقلیه به شما معرفی کند.

با تهیه بلیط این شهر می توان در مسیرهای زیادی همچون: شهر بابک به تهران، شهر بابک به قم، شهر بابک به کرج، شهر بابک به کاشان، شهر بابک به نایین، شهر بابک به یزد، شهر بابک به اردکان، تهران به شهر بابک، پایانه جنوب به شهر بابک، کرج به شهر بابک، اصفهان به شهر بابک، کرمان به شهر بابک، بندرعباس به شهر بابک و یزد به شهر بابک در تردد بود.

از جمله امکاناتی که برای این ترمینال در نظر گرفته شده می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ارائه سرویس مکانیکی برای اتوبوس ها
 • دفتر رزرو مسافرخانه و هتل
 • سالن های غذاخوری و کافی شاپ
 • دستگاه های آبسردکن
 • پارکینگ
 • نمازخانه
 • دستگاه های خودپرداز
 • باجه تلفن عمومی
 • دفتر نمایندگی تاکسیرانی شهر نجف آباد
 • فروشگاه های سوغات و صنایع دستی
 • اتوماسیون حمل بار
 • خوابگاه جهت استراحت رانندگان

آدرس پایانه شهر بابک:  شهر بابک – جاده شهربابک - خروجی شهر.

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
یا برای دانلود اسکن کنید.