بلیط اتوبوس امیدیه

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

buses

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

امیدیه تا بندرعباس
 
990 کیلومتر
امیدیه تا اصفهان
 
530 کیلومتر
امیدیه تا تهران
 
950 کیلومتر
امیدیه تا برخوار
 
560 کیلومتر

راهنمای خرید اینترنتی اتوبوس امیدیه از مِستربلیط

امیدیه از شهر های استان خوزستان بوده و مرکز شهرستان امیدیه می باشد. طبق تحقیقات انجام شده این شهر در سال ۱۳۹۵ از ۶۷۴۲۷ نفر برخوردار بوده است. ارتفاع امیدیه از سطح دریا ۳۴ متر می باشد. از اقوام موجود در شهرستان امیدیه می توانیم به ایل بختیاری و لر های جنوبی که مالک اصلی شهرستان امیدیه و میانکوه هستند نام برد. میانکوه در فاصله ۵ کیلومتری امیدیه واقع شده است. اولین دانشگاه آزاد نفتی ایران در شهر امیدیه تاسیس شده است که به دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه شهرت دارد. این دانشگاه در رشته های کامپیوتر، شمی کاربردی، مهندسی نفت، علوم تجربی، مدیریت صنعتی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. براساس میانگین دمای سالانه، بیشترین دمای این شهر ۵۹ درجه و کمترین آن ۳ درجه می باشد. در سال ۱۳۷۰ این شهر به عنوان یک شهرستان مستقل انتخاب شد. سی برنچ نامی است که در گذشته به امیدیه تعلق داشته است. مردم این شهر از مذهب شیعه پیروی می کنند. شهر های هم مرز با امیدیه، آغاجاری، هندیجان، ماهشهر، رامشیر و رامهرز می باشند. امیدیه از شمال به شهرستان رامهرمز، از سمت جنوب به هندیجان، از سمت خاور به بهبهان و از سمت باختر به بندر ماهشهر متصل می باشد. 

شهرستان امیدیه از ۲ بخش و ۲ شهر و ۳ دهستان تشکیل شده است. بخش های آن عبارتند از: بخش مرکزی شهرستان امیدیه و بخش جایزان. همچنین شهر های آن نظیر امیدیه و جایزان است. از دهستان های این شهر هم می توانیم به وجود دهستان جایزان، دهستان آسیاب، دهستان چاه سالم نام ببریم. معدن های آهک، گچ، سنگ ساختمانی، شن، ماسه از منابع خدادادی ای منطقه محسوب می شوند. امروزه شهرستان امیدیه با دارا بودن ذخایر عظیم گاز و نفت یکی از عنی ترین منطقه های نفت و گاز ایران بشمار می رود. در سال ۱۲۷۹ خورشیدی نفت و گاز از این شهر کشف شد. کرنج پارسی، پازنان، دره نی، رگ سفید و رامسیر از مناطق تحت پوشش شرکت ملی نفت امیدیه می باشند. اگر قصد سفر به امیدیه دارید و بلیط اتوبوس امیدیه را رزرو کرده اید، به اماکن دیدنی و گردشگری این منطقه سر بزنید که این مناطق عبارتند از: شهر باستانی آسک، کوه سوخته امیدیه، شهر رامهرمز و دامنه کوه هفت تنان. بهترین مدرسه موجود در سطح شهر امیدیه مدرسه علامه طباطبایی است که با تلاش افراد زحمت کشی تاسیس شده است این مدرسه از امکانات زیادی برخوردار است اما از وجود یک آزمایشگاه مجهز بی بهره است که البته در سال های آینده برنامه برای مدرسه طراحی خواهد شد. شهرستان امیدیه از دو نوع مختلف منازل شخصی و شرکتی برخوردار است که منزل های شرکتی در منطقه سیتایپ و کارگری های بخش میانکوه قرار دارند همچنین از مناطق شخصی نشین آن می توانیم به علی آباد، پاچه کوه و شهرک مطهری اشاره کنیم. 

امیدیه از وجود یک فرودگاه بهره مند است و راه آهن  بندر مشعور به امیدیه ختم می شود. اگر به امیدیه سفر کردید از سوغاتی های خوشمزه این شهر نظیر: خرمای زاهدی، خضراوی، کلوچه های سنتی، حلوا کنجدی و شکری نوش جان کنید. 

بهترین زمان سفر به امیدیه

از آنجایی که آب و هوای این منطقه خشک است و تابستان های طاقت فرسایی به دنبال دارد، بهترین زمان خرید بلیط و رفتن به شهرامیدیه فصول بهار و پاییز می باشد. گرم ترین فصل این شهر تیر و سرد ترین آن دی می باشد. بسیاری از افراد به علت مشغله کاری نمی توانند برای خرید بلیط به صورت حضوری اقدام کنند. حال جای نگرانی نیست امروزه وب سایت های طراحی شده اند که خیال همگان را از این بابت راحت کرده و تمامی اقشار می توانند خرید بلیط خود را از طریق اینترنت انجام دهند. اگر بخواهیم یک وب سایت معتبر را پیشنهاد کنیم که هم ارزان و هم دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد باید مستر بلیط بهترین گزینه است. این وب سایت با داشتن ویژگی های نظیر: اعلام کاهش قیمت، اعلام افزایش ظرفیت و ... توانسته متقاضیان زیادی را به خود جذب کند. جالب است بدانید بدون عضویت در وب سایت مستر بلیط می توانید بلیط خود را خریداری کنید اما با عضویت در این اپلیکیشن از تخفیفات ویژه عضویت آن بهره مند شوید. در شهر امیدیه هتل و مسافر خانه هایی وجود دارد که می توانید برای استراحت و رفع خستگی خود از آن هتل ها بهره بگیرید و یک سفر راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید.

معرفی پایانه مسافربری امیدیه

پایانه مسافربری امیدیه به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد. در این ترمینال از جدید ترین پ مجهز ترین اتوبوس ها استفاده می کنند. ویژگی ها و امکانات بارز پایانه مسافربری امیدیه شامل موارد زیر می شود:

باجه خرید بلیط اتوبوس

پارکینگ برای اتوبوس 

رستوران و کافی شاپ

نمازخانه

سرویس های بهداشتی

فروشگاه مواد غذایی

مکانی برای استراحت رانندگان اتوبوس ها

سالن انتطار

آدرس پایانه شهر امیدیه به شرح زیر می باشد:

خوزستان، امیدیه، خیابان کانال

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.