بلیط اتوبوس نی ریز

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

buses

شرکت‌های اتوبوسرانی

فاصله تا شهرهای دیگر

نی ریز تا شيراز
 
220 کیلومتر
نی ریز تا تهران
 
1000 کیلومتر
نی ریز تا يزد
 
380 کیلومتر
نی ریز تا سيرجان
 
170 کیلومتر
نی ریز تا شيراز
 
220 کیلومتر

راهنمای خرید اینترنتی اتوبوس نی ریز از مِستربلیط

نی ریز یکی از شهرهای استان فارس و مرکز شهرستان نی ریز است. این شهر در قسمت شرق استان فارس و دریاچه بختگان جای گرفته است. از شمال با استان یزد همسایه است از شمال شرقی و مشرق با استان کرمان و در جنوب شرقی به استان هرمزگان منتهی می شود.

این شهرستان ۱۰۶۵۰ کیلومتر وسعت دارد. طبق سر شماری سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهرستان ۸۱۰۶۷ تن می باشد که از این تعداد ۴۹۸۵۰ تن جزء شهر نی ریز(مرکز شهرستان نی ریز) است. این شهر از دریا ۱۵۹۵ متر ارتفاع  دارد. فاصله آن تا مرکز استان یعنی شیراز حدود۲۱۷ کیلومتر می باشد. نی ریز از شهرستان های کهن استان فارس است و محل تلاقی استان های یزد، کرمان، هرمزگان، فارس و اصفهان بوده. آب و هوای این شهر معتدل و گرم است. اگر مایلید به این شهر قدیمی و کهن ایران زمین سری بزنید با خرید بلیط اتوبوس می توانید از این شهر دیدن کنید. سوغات خوراکی این منطقه انجیر، انار، پسته، بادام، حلوای ارده و... می باشد. از صنایع دستی این شهر می توان به فرش، گبه، گلیم، لیف های سنتی اشاره کرد و همچنین به خاطر ساختن چاقوهای زیبا و بادوام نیز مشهور است.

از جمله جاذبه های طبیعی و گردشگری این شهرستان مسجد جامع کبیر، قلعه اس. پی. آر، موزه سنگ و خوشنویسی، کاروان سرای نیریز، قلعه سوخک، منطقه حفاظت شده بهرام گور، پارک ملی بختگان، دشت لاله های واژگون مشگان، دریاچه سد گنوی مشگان، آبشار تارم، پهنابه، بید بخون و ... می باشد. 

بهترین زمان سفر به شهر نی ریز

نی ریز در میانه جنوب شرقی استان فارس دارای آب و هوای معتدلی است اما نسبت به شهرهای همجوار خود استهبان و سیرجان گرم تر می باشد. هر فصلی زیبایی های خاص خود را دارد ولی بهار استان فارس و شهر نی ریز دل انگیز تر و روح بخش تر است و می توانید از طبیعت سر سبز و چشمه ها و آب های جاری لذت ببرید.

معرفی پایانه مسافربری نی ریز 

 ترمینال نی ریز در این شهرستان تنها پایانه ای است که روزانه مسافران را به مرکز استان و دیگر نقاط جابجا می کند. همچنین پذیرای مسافران از دیگر شهرها است. این پایانه در مسیرهای شیراز- نی ریز، اصفهان- نی ریز، کرمان- نی ریز، تهران- نی ریز، داراب- نی ریز، یزد- نی ریز، سیرجان- نی ریز و... مسافران را نقل و انتقال می دهد. شما می توانید به صورت حضوری اقدام به خرید بلیط اتوبوس نی ریز کرده یا به صورت آنلاین و اینترنتی که در زمان و وقت شما نیز صرفه جویی می شود خرید کنید. پیشنهاد ما به شما خرید از سایت خوب و قابل اعتماد مستر بلیط که راهی آسان و سریع برای خرید بلیط به اقسا نقاط کشور به شما ارائه می دهد و اطلاعات کافی از مسیر های مختلف و همچنین تخفیف ها در اختیار شما می گذارد.

امکانات پایه مسافربری نی ریز

  • سالن انتظار
  • فروشگاه مواد غذایی
  • سرویس بهداشتی
  • تلفن همگانی
  • نماز خانه
  • نزدیکی به بانک

 

آدرس پایانه مسافربری نی ریز

بلوار استقلال، خیابان قائم، نبش بلوار سرداران، ترمینال نی ریز

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.