بلیط هواپیما نیست؟ رزرو خودکار که هست

رزرو خودکار هواپیما را فعال کنید تا در لحظه‌‌ی موجود شدن ظرفیت خالی (به دلیل کنسلی یا افزایش ظرفیت)، آن بلیط برای شما خریداری شود.

نحوه فعال‌سازی رزرو خودکار

7. منتظر جادوی رزرو خودکار مِستربلیط بمانید

با رزرو شدن بلیط به شما پیامک رزرو موفق ارسال می‌شود و می‌توانید با آرامش به مسافرت خود بپردازید.

سوالات متداول

این موضوع بستگی به بازشدن ظرفیت از طرف سیستم دارد که قابلیت رزرو خودکار مستر بلیط به محض بازشدن ظرفیت بلیط مدنظر را برای شما خریداری می‌کند.

برای هربار رزرو خودکار مبلغ 300 هزار تومان به صورتحساب شما اضافه می‌شود.

ابتدا مبلغ مدنظر برای رزرو بلیط هواپیمای درخواستی به همراه هزینه رزرو خودکار بعد از پرداخت شما داخل کیف پول سایت شارژ میشود، در صورتیکه رزرو موفق باشد از کیف پول شما کسر میشود و در صورتیکه رزرو ناموفق باشد، هزینه داخل کیف پول شما باقی میماند و میتوانید مجددا از خدمات مستر بلیط استفاده کنید یا درخواست استرداد وجه کنید.

توی اعتبار کاربری هست و هرموقع کاربر اقدام کند میتواند وجه را برداشت کند.

اولویتی ندارد و به صورت رندوم است

هنگامی‌که بلیط برای کاربر صادر میشود اطلاعات بلیط پیامک فرستاده می‌شود.

راهنمای استفاده از امکان رزرو خودکار بلیط هواپیما مِستر بلیط

رزرو خودکار بلیط هواپیما مِستر بلیط یکی از قابلیت های جدید برای کاربرانی است که به دنبال رزرو یک بلیط در یک روز هستند اما ظرفیت آن تکمیل است. در ادامه همراه باشید تا این امکان را بیشتر برای شما شرح دهیم.

بلیط هواپیما یکی از خدمات اصلی مِستر بلیط به مسافران عزیز از قدیم تا به امروز بوده است، اما این بلیط باتوجه به شرایط مختلف ممکن است در ایام خاص مثل عید، تعطیلات یا روزهای آخرسال یا به هردلیلی موجود نباشد. بسیاری از مسافران قصد دارند تا در یک روز خاص و در یک ساعت خاص سفر خود را انجام دهند اما برای رزرو باید دائما به وب سایت سر زده و مسیر مدنظر را چک کنند… اینجاست که رزرو خودکار به کمک شما می آید!

امکان رزرو خودکار بلیط هواپیما مِستر بلیط چطور کار میکند؟

این امکان به شما اجازه میدهد تا مسیرهای درخواستی برای خرید بلیط هواپیما که تکمیل ظرفیت شده را با هزینه (برای هر رزرو خودکار 300.000 تومان به صورت قطعی و تضمینی در صورت خالی شدن ظرفیت بلافاصله توسط مِستر بلیط رزرو شود. این قابلیت به شما کمک میکند تا مسیر و بلیط دلخواه خود را در بیشتر مواقع به راحتی و با اطمینان رزرو کنید و دیگر نیاز به چک کردن سایت برای خالی شدن ظرفیت نباشید.

نحوه رزرو خودکار بلیط هواپیما مِستر بلیط

رزرو خودکار بلیط هواپیما در مِستر بلیط این امکان را به شما میدهد تا بلیط مسیر مدنظر خود را که تکمیل ظرفیت است به صورت قطعی و تضمینی (در صورت موجود شدن ظرفیت) به سرعت و در اولین زمان ممکن رزرو کرده و به شما اطلاع دهد. حال چطور میتوان از این قابلیت استفاده کرد؟

1. ابتدا وارد صفحه بلیط هواپیما از آدرس رو به رو شوید: خرید بلیط هواپیما مِستر بلیط

حالا مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و روی دکمه “جستجو” کلیک کنید:

2. اگر مسیر مدنظر شما موجود هست، میتوانید به فرآیند رزرو خود ادامه دهید اما اگر مسیر درخواستی شما قابل رزرو نیست گزینه ” موجود شد رزرو کن” مشخص شده است. روی آن کلیک کنید

و سپس روی دکمه ” ادامه و ورود” و در نهایت وارد حساب کاربری خود شوید.(در صورتیکه داخل حساب کاربری خود باشید گزینه “ادامه و انتخاب” پروازها قابل مشاهده است)

3. حال در صفحه ای که مشاهده میکنید میتوانید پروازی که مدنظر دارید را انتخاب کنید. توجه کنید که به ازای هر پروازی که انتخاب میکنید، هزینه رزرو خودکار برای هربار 300.000 تومان است.

4. در مرحله بعد مشخصات خود را وارد کنید.

5. در این مرحله باید اطلاعات وارد شده را مورد ارزیابی قرار دهید و در صورتیکه نیاز به اصلاح دارد انجام دهید. (توجه کنید که اطلاعات وارد شده پس از پرداخت قابل تغییر نیست پس با دقت وارد کنید)

5. حال روی دکمه “شارژ” کلیک کرده و پرداخت را انجام دهید

6. در مرحله آخر پیام زیر را مشاهده میکنید که نشان از موفقیت در شارژ کیف پول شما دارد.

در صورتیکه پرواز شما جای خالی داشته باشد، مِستر بلیط به صورت خودکار و آنی بلیط مدنظر را تهیه میکند اما اگر ظرفیت خالی نشد، موجودی در کیف پول شما میماند و میتوانید از خدمات مِستر بلیط استفاده کنید یا درخواست استرداد وجه کنید.


 

مسیرهای پرتردد به مقصد رزرو خودکار

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید