بلیط قطار اصفهان

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

trains

شرکت‌های ریلی

فاصله تا شهرهای دیگر

اصفهان تا مشهد
 
18 ساعت و 30 دقیقه
اصفهان تا تهران
 
7 ساعت و 40 دقیقه
اصفهان تا يزد
 
4 ساعت و 40 دقیقه
اصفهان تا بافق
 
6 ساعت و 50 دقیقه
اصفهان تا بندرعباس
 
15 ساعت و 50 دقیقه
اصفهان تا سيرجان
 
10 ساعت و 30 دقیقه

راهنمای خرید اینترنتی قطار اصفهان از مِستربلیط

اصفهان یکی از تاریخی‌ترین شهرهای ایران و مرکز استان اصفهان است. اصفهان پس از تهران و مشهد بزرگ‌ترین و پرجمعیت ترین شهر در ایران به حساب می‌آید. اصفهان در زمان صفویان پایتخت ایران بود و در طول تاریخ همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. به اصفهان به دلیل زیبایی بی حد و وصفی که به دلیل وجود بناهای تاریخی بسیار زیاد با معماری زیبا و جریان رودخانه‌ی زاینده رود از میان شهر ایجاد شده لقب نصف جهان را داده اند. اما شهرت اصفهان به جهانیان نیز رسیده؛ این شهر هر ساله در فصول مختلف میزبان نه تنها گردشگران داخلی بلکه گردشگران خارجی از سراسر جهان است. جالب است بدانید رشت و اصفهان تنها شهرهای ایران هستند که در زمره‌ی شبکه‌ی شهرهای خلاق یونسکو قرار گرفته اند. مهم‌ترین سوغات اصفهان گز، پولکی، خاتم کاری، منبت کاری، معرق و میناکاری است.

اصفهان یکی از شهرهای فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود و از شمال و شرق به کویر محدود می‌گردد. قسمت جنوبی و غربی این شهر را رشته کوه‌های زاگرس پوشش می‌دهند. رود زاینده رود که از میان اصفهان عبور می‌کند بزرگ‌ترین رود فلات مرکزی ایران است از رشته کوه‌های زاگرس در استان چهار محال و بختیاری سرچشمه گرفته و به باتلاق گاوخونی در استان اصفهان سرازیر می‌گردد. آب و هوای اصفهان اساساً معتدل و خشک است؛ این شهر دارای تابستان‌هایی گرم با حداکثر ۴۰ و زمستان‌هایی سرد با حداکثر منفی ۱۸ درجه‌ی سانتی گراد است.

همانطور که ذکر شد اصفهان از مجموعه ای بی بدیل از اماکن تاریخی بهره مند است. بسیاری از آثار تاریخی این شهر به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده اند. مهم‌ترین و مشهورترین مکان تاریخی در اصفهان میدانی به نام نقش جهان است که از چهار ضلع و یک بنا در هر ضلع تشکیل شده است: دو مسجد به نام‌های مسجد جامع عباسی و مسجد شیخ لطف الله، یک کاخ به نام عالی قاپو و یک بازار به نام قیصریه. از دیگر آثار تاریخی معروف اصفهان که مشتمل بر عمارت‌ها، پل‌ها، مساجد و بازارهاست می‌توان به سی و سه پل، پل خواجو، منار جنبان، حمام علی قلی آقا، مسجد و مدرسه‌ی چهارباغ و مسجد جامع اصفهان اشاره کرد.

سفر به اصفهان از طریق هواپیما، قطار و اتوبوس میسر است. به دلیل مرکزیت اصفهان سفر به این شهر از تمام نقاط ایران آسان است. برای سفر زمینی راحت و مقرون به صرفه به اصفهان قطار انتخابی مناسب و بهینه محسوب می‌شود. ایستگاه راه آهن اصفهان در جنوب شهر واقع شده و بلیط قطار اصفهان از طریق اکثر شرکت‌های ریلی ارائه می‌گردد.

امروزه خریدهای اینترنتی به سفر سهولت و آسانی بخشیده، با خرید آنلاین بلیط قطار می‌توانید سفری دلپذیر و راحت به اصفهان را تجربه کنید. مِستر بلیط یکی از خوش سابقه ترین و قدیمی‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس است. مستر بلیط ارزان‌ترین لیست بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما را در اختیار شما قرار داده و امکان خریدی آسان را برای شما فراهم می‌کند.

سوالات متداول

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.