بلیط قطار اصفهان

سفر اقتصادی

با راهکارهای مختلفی در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

رزرو آسان

به سادگی برنامه سفر دلخواهتان را در اختیار شما می گذاریم.

تجربه دلنشین

در 24 ساعت 7 روز هفته مانند یک دوست از شما پشتیبانی می کنیم.

راهنمای خرید اینترنتی قطار اصفهان از مستر بلیط

اصفهان یکی از تاریخی‌ترین شهرهای ایران و مرکز استان اصفهان است. اصفهان پس از تهران و مشهد بزرگ‌ترین و پرجمعیت ترین شهر در ایران به حساب می‌آید. اصفهان در زمان صفویان پایتخت ایران بود و در طول تاریخ همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. به اصفهان به دلیل زیبایی بی حد و وصفی که به دلیل وجود بناهای تاریخی بسیار زیاد با معماری زیبا و جریان رودخانه‌ی زاینده رود از میان شهر ایجاد شده لقب نصف جهان را داده اند. اما شهرت اصفهان به جهانیان نیز رسیده؛ این شهر هر ساله در فصول مختلف میزبان نه تنها گردشگران داخلی بلکه گردشگران خارجی از سراسر جهان است. جالب است بدانید رشت و اصفهان تنها شهرهای ایران هستند که در زمره‌ی شبکه‌ی شهرهای خلاق یونسکو قرار گرفته اند. مهم‌ترین سوغات اصفهان گز، پولکی، خاتم کاری، منبت کاری، معرق و میناکاری است.

اصفهان یکی از شهرهای فلات مرکزی ایران محسوب می‌شود و از شمال و شرق به کویر محدود می‌گردد. قسمت جنوبی و غربی این شهر را رشته کوه‌های زاگرس پوشش می‌دهند. رود زاینده رود که از میان اصفهان عبور می‌کند بزرگ‌ترین رود فلات مرکزی ایران است از رشته کوه‌های زاگرس در استان چهار محال و بختیاری سرچشمه گرفته و به باتلاق گاوخونی در استان اصفهان سرازیر می‌گردد. آب و هوای اصفهان اساساً معتدل و خشک است؛ این شهر دارای تابستان‌هایی گرم با حداکثر ۴۰ و زمستان‌هایی سرد با حداکثر منفی ۱۸ درجه‌ی سانتی گراد است.

همانطور که ذکر شد اصفهان از مجموعه ای بی بدیل از اماکن تاریخی بهره مند است. بسیاری از آثار تاریخی این شهر به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده اند. مهم‌ترین و مشهورترین مکان تاریخی در اصفهان میدانی به نام نقش جهان است که از چهار ضلع و یک بنا در هر ضلع تشکیل شده است: دو مسجد به نام‌های مسجد جامع عباسی و مسجد شیخ لطف الله، یک کاخ به نام عالی قاپو و یک بازار به نام قیصریه. از دیگر آثار تاریخی معروف اصفهان که مشتمل بر عمارت‌ها، پل‌ها، مساجد و بازارهاست می‌توان به سی و سه پل، پل خواجو، منار جنبان، حمام علی قلی آقا، مسجد و مدرسه‌ی چهارباغ و مسجد جامع اصفهان اشاره کرد.

سفر به اصفهان از طریق هواپیما، قطار و اتوبوس میسر است. به دلیل مرکزیت اصفهان سفر به این شهر از تمام نقاط ایران آسان است. برای سفر زمینی راحت و مقرون به صرفه به اصفهان قطار انتخابی مناسب و بهینه محسوب می‌شود. ایستگاه راه آهن اصفهان در جنوب شهر واقع شده و بلیط قطار اصفهان از طریق اکثر شرکت‌های ریلی ارائه می‌گردد.

امروزه خریدهای اینترنتی به سفر سهولت و آسانی بخشیده، با خرید آنلاین بلیط قطار می‌توانید سفری دلپذیر و راحت به اصفهان را تجربه کنید. مِستر بلیط یکی از خوش سابقه ترین و قدیمی‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس است. مستر بلیط ارزان‌ترین لیست بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما را در اختیار شما قرار داده و امکان خریدی آسان را برای شما فراهم می‌کند.

trains

خلاصه سفر با به اصفهان

وضعیت آب و هوا

امروز
00/09/16
فردا
00/09/16
پنج شنبه
00/09/16

شرکت‌های ریلی

فاصله تا شهرهای دیگر

اصفهان تا مشهد
18 ساعت و 30 دقیقه
اصفهان تا تهران
7 ساعت و 40 دقیقه
اصفهان تا يزد
4 ساعت و 40 دقیقه
اصفهان تا بافق
6 ساعت و 50 دقیقه

برنامه قطارهای اصفهان

مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط قطار مشهد اصفهان
بلیط قطار تهران اصفهان
بلیط قطار يزد اصفهان
بلیط قطار بافق اصفهان
مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط قطار مشهد اصفهان
مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط قطار تهران اصفهان
مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط قطار يزد اصفهان
مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط قطار بافق اصفهان
دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

وارد کردن شماره موبایل

مزایای اپلکیشن مِستربلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت