vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی یزد

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

سفر به یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران که به ثبت جهانی نیز رسیده، تجربه ای بسیار جذاب و مهیج به شمار می رود. یزد یکی از بهترین شهرهای ایران است که به سبب قدمت و اماکن تاریخی که در آن وجود دارد، سالانه گردشگران بسیاری به آن سفر می کنند. این شهر از لحاظ آب و هوایی بسیار خشک و کویری است و معمولا گردشگران برای جابجایی در آن، ترجیح می دهند از تاکسی های در بستی یزد استفاده کنند.

رفت و آمد از یک منطقه به منطقه دیگر آنهم در سفر یک امر بسیار ضروری برای شماست. وسایل مختلفی برای حمل و نقل مانند قطار، اتوبوس، مترو وجود دارد که انتخاب آن بستگی به خود شما و بودجه ای که برای سفر کنار گذاشته اید دارد. اما جابجایی با وسایل نقلیه عمومی در سطح شهر نه تنها وقت شما را خواهد گرفت، بلکه همیشه پر ازدحام هستند. شرکت های مختلفی که خدمات تاکسی ارائه می دهند. بنابراین، شما می توانید در هر زمان چه روز و چه شب با آن ها تماس گرفته و از آن ها استفاده کنید. فقط کافی است با آنها تماس بگیرید و جزئیات موقعیت مکانی خود را در اختیارشان قرار دهید. پس از مدت کوتاهی تاکسی در محل مورد نظر شما قرار خواهد گرفت. به طور کلی با تاکسی یزد، جای هیچ نگرانی برای رفت آمد و شما در شهر وجود نخواهد داشت.

استفاده از تاکسی های یزد با تضمین امنیت شما

باید توجه داشته باشید که شرکت های تاکسیرانی، راننده هایی با تجربه و بسیار حرفه ای استخدام می کنند. آنها با الگوهای ترافیکی و مسیرهای شهری کاملاً آشنا هستند. بنابراین شما می توانید به جای اجاره خودرو، که باعث می شود مبلغ زیادی را برای یادگیری مسیرها و جاده های جدید صرف شود را پس انداز کنید. ارزان و مقرون به صرفه بودن خدمات تاکسی را می توان اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای جابجایی در سفر دانست.

تاکسی های تلفنی یزد و مزایای آن

وقتی اقدام به گرفتن یک تاکسی به صورت تلفنی می کنید در واقع در انرژی وقت خود صرفه جویی کرده اید. تاکسی ظرف چند دقیقه پس از تماس با شرکت یا آژانس مبدا شما را پیدا کرده و به سراغ تان می آید تا شما را به مقصد برساند. بسیاری از افراد به تاکسی های اینترنتی اطمینانی ندارند و ترجیح شان استفاده از روش های سنتی مانند تاکسی گرفتن به صورت تلفنی است.

تاکسی اینترنتی در یزد

در روزهای اول رزرو تاکسی یک چالش بزرگ بود. اما در حال حاضر بسیاری از خدمات رزرو آنلاین تاکسی وجود دارد که کاملاً ایمن بوده و با سهولت بسیار خوبی با قیمت های بسیار مناسب در دسترس هستند. یکی از بهترین مزایای تاکسی آنلاین در یزد این است که شما می توانید در هر لحظه ای از شبانه روز تاکسی بگیرید پس دیگرنیازی نیست که در یک جاده خالی بایستید و منتظر تاکسی باشید، کافیست تا یکی از بهترین اپلیکیشن های مخصوص تاکسی آنلاین را دانلود کرده و سپس در خواست تاکسی دهید.

با توجه به افزایش استفاده از اینترنت، این رقابت در حال افزایش است و همه ی شرکت های تاکسیرانی می خواهند بهترین خدمات خود را به مشتریان شان ارائه دهند و اطمینان حاصل کنند که آنها در صدر ایستاده اند و هیچ گونه بررسی منفی در گوگل ندارند. شرکت های تاکسیرانی اینترنتی تضمین می کنند که رانندگان حرفه ای را استخدام کرده اند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان شان تجربه ای دلپذیر و راحت را تجربه می کنند. اگر ممکن است در مورد راننده با هر مشکلی روبرو شوید، می توانید در وب سایت یا برنامه آن ها شکایتی مطرح کنید و ممکن است برای همین جبران خسارت دریافت کنید.

تفاوت تاکسی های دربستی و تاکسی های بین شهری در یزد

همانطور که می دانید تاکسی های مختلفی در یزد وجود دارد و هر کدام در مقایسه با یکدیکر تفاوت های بسیاری دارند. برای مثال تاکسی های دربستی برای مسیرهایی هستند که راننده تاکسی تنها مسافرش شما هستید و دیگر در مسیر هیچ مسافری را سوار نمی کند و از همه مهم تر از مسیرهایی که میانبر هستند عبور می کند تا شما را زودتر به مسیرتان برساند. هزینه تاکسی های دربستی تا حدودی زیاد است اما برای آن دسته از گردشگرانی که قصد دارد در طول روز از چندین جاذبه گردشگری دیدن کنند، یم گزینه مناسب است. چراکه دیگر وقت شان به خاطر کنار خیابان ایستادن و گرفتن تاکسی هدر نمی رود و با تاکسی دربستی می توانند به مسیر مورد نظرشان بروند.

اما تاکسی های بین شهری یزد، مخصوص بیرون شهر هستند. فرض کنید که قصدتان بازدید از جاذبه هایی است که کمی خارج از یزد قرار دارند و یا حتی می خواهید سری به روستاهای اطراف بزنید. مصلما در چنین شرایطی تاکسی های خطی و یا حتی تاکسی های تلفنی قادر نیستند که شما را در سطح بین شهری جابجا کنند! پس بهترین گزینه استفاده از تاکسی های بین شهری است.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد یزد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.