vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی تبریز

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

تاکسی از جمله وسایل حمل و نقل عمومی است که در شهرها مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از تاکسی به راحتی می توان در سطح شهر تردد نمود. امروزه تنوع تاکسی ها در تمامی شهرها بسیار بالا است و از انواع تاکسی تبریز نیز می توان به تاکسی های خطی و عبوری، تاکسی های فرودگاهی، تاکسی های تلفنی و تاکسی های اینترنتی اشاره نمود. استفاده از هریک از این تاکسی ها می تواند مزایای بسیاری داشته باشد، با ما همراه باشید تا با تاکسی ها و هزینه آن ها در شهر تبریز بیشتر آشنا شوید.

حمل و نقل عمومی در تبریز

در شهر تبریز حمل و نقل عمومی به وسیله اتوبوس، مترو، تاکسی انجام می شود و افراد بسیاری نیز از خودروهای شخصی به منظور جابجایی درون شهری استفاده می کنند. تاکسی ها از جمله وسایل نقلیه پر طرفدار در تبریز می باشند. زیرا با استفاده از آن ها به راحتی می توان طی مدت زمان مناسبی به مقصد رسید. تاکسی دربستی تبریز یکی از بهترین گزینه ها مخصوصا برای مواقعی است که برای فردی کاری ضروری پیش آمده و باید هرچه سریعتر خود را به مکان مورد نظر برساند. همچنین تمامی افراد نمی توانند خودروهای شخصی را خریداری نمایند و هزینه های جانبی برای آن ها به دنبال خواهد داشت، اما با استفاده از تاکسی های دربستی بدون آنکه مجبور به پرداخت هزینه های سالیانه شوند می توانند با صرف هزینه کمتری به امور روزانه خود بپردازند.

تاکسی های خطی در تبریز از دیگر تاکسی هایی هستند که در سفر به تبریز حتما آن ها را در سطح شهر مشاهده خواهید نمود. این تاکسی ها به منظور سهولت دسترسی افراد به مناطق گوناگون در نقاط مختلف شهر دارای ایستگاه هایی هستند و با مراجعه به این ایستگاه ها می توان از تاکسی های خطی مسیر مورد نظرتان استفاده نمایید. هزینه کرایه تاکسی های خطی از سوی سازمان تاکسرانی تعیین می شود و دارای قیمت های بسیار مناسبی هستند. بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه ای به استفاده از اتوبوس های درون شهری ندارید به راحتی می توانید از این تاکسی ها استفاده نمایید.

تاکسی های بین شهری در تبریز

تاکسی ها فقط مختص جابجایی درون شهر تبریز نیستند و دسته ای از تاکسی در خطوط بین شهری فعالیت دارند. در سفر به تبریز در صورتی که قصد داشته باشید به بازدید از جاذبه های گردشگری اطراف تبریز بروید یا به شهرستان های نزدیک آن سفر کنید می توانید از تاکسی بین شهری تبریز استفاده نمایید. امروزه شرکت های حمل و نقلی بسیاری وجود دارد که این تاکسی ها را در اختیار مسافران قرار می دهند. برای رزرو تاکسی های بین شهری علاوه بر روش حضوری می توان به صورت تلفنی و اینترنتی نیز اقدام نمود.

تاکسی های اینترنتی در تبریز

از جدید ترین تاکسی ها و وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر می توان به تاکسی های اینترنتی اشاره نمود. این تاکسی ها را می توان در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به یکی از سایت ها یا اپلیکیشن های ارائه دهنده تاکسی مانند مستر بلیط رزرو نمود. در این سایت ها فقط کافی است که مبدا و مقصد خود را مشخص نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تاکسی برای شما ارسال گردد و به مقصد برسید. از جمله مزایای سفر با تاکسی های اینترنتی می توان به دسترسی 24 ساعته، خودروهای تمیز و ایمن، رانندگان حرفه ای، قیمت کرایه مناسب بر اساس کیلومتر، دسترسی به مشخصات راننده و مدل ماشین و .. اشاره نمود.

مقایسه تاکسی های دربستی و کرایه ای

در تمامی مسیرها از جمله مسیرهای درون شهری و برون شهری در تبریز می توان از انواع تاکسی ها استفاده نمود. رایج ترین تاکسی هایی که مورد استفاده قرار می گیرد تاکسی های کرایه ای یا خطی هستند، این تاکسی ها به ازای هر نفر کرایه مشخصی دارند ومی توان در مسیرهای مشخصی استفاده نمود. اما در صورتی که راحت تر بودن در طول مسیربرایتان اهمیت دارد و یا باید در مکان های متعددی توقف داشته باشید بهتر است از تاکسی های دربستی استفاده نمایید. تاکسی های دربستی در مقایسه با تاکسی های خطی دارای کرایه بیشتری هستند و می توان از آن ها در مسیرهای خارج از شهر نیز استفاده نمود.

در سفر به تبریز انتخاب های بسیاری وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها به بازدید از جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی تبریز بروید. قطعا در هر سفری کم هزینه بودن آن بسیار اهمیت دارد بنابراین بهتر است با انتخاب های مناسب هزینه ها را مدیریت نمایید. به عنوان مثال می توانید به جای استفاده از خودرو شخصی و مصرف بنزین برای تردد در داخل تبریز از اتوبوس یا تاکسی استفاده نمایید. از طرفی معمولا در مسافرت به سایر شهرها افراد با تمامی مسیرها و خیابان های شهر آشنایی ندارند و باید مدت زمان بیشتری در شهر سرگردان باشند تا بتوانند به محل مورد نظر بروند، بنابراین بهتر است با رزرو تاکسی ها در تبریز هزینه های سفر خود را کاهش دهید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد تبریز

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.