مستربلیط
vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی شیراز

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء
موجودی کامل
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

قطعا در هر شهری تمامی افراد دارای خودروهای شخصی نیستند و افراد بسیاری نیز وجود دارند که ترجیح می دهند از وسایل حمل و نقل عمومی برای رفتن به محل کار و .. استفاده کنند. از راحت ترین وسایل نقلیه در شهر شیراز می توان به تاکسی ها اشاره نمود. در این شهر افراد می توانند از اتوبوس، تاکسی و مترو برای تردد در سطح شهر استفاده نمایند. انواع تاکسی ها و مترو در مدت زمان کوتاه تری مسافر را به مقصد می رسانند، اما به دلیل اینکه خطوط مترو در حال حاضر در تمامی نقاط شهر فعال نیستند و فقط تعدادی از خطوط به بهره برداری رسیده اند بنابراین با استفاده از مترو نمی توان به تمامی نقاط شهر رفت. همین مسئله باعث شده است که تاکسی شیراز همچنان از محبوب ترین و پرطرفدارترین وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر باشد. با ما همراه باشید تا با انواع تاکسی ها در شیراز بیشتر آشنا شوید.

تاکسی های زرد رنگ

این تاکسی ها به صورت خطی و گذری در سطح تمامی شهرهای ایران وجود دارند. تاکسی های زرد رنگ دارای ایستگاه های مشخصی می باشند و با استفاده از آن ها می توان به تمامی نقاط شهر دسترسی داشت. افرادی که قصد دارند به مقصد خاصی از شهر بروند می توانند در کنار سایر مسافران از این تاکسی ها استفاده نمایند. البته امکان دربست نمودن تاکسی های زرد رنگ یا به اصطلاح تاکسی های عمومی نیز وجود دارد، اما بهتر است از آن ها به عنوان تاکسی دربست شیراز استفاده ننمایید، زیرا هزینه بالاتری خواهند داشت. تاکسی های اینترنتی و تلفنی می توانند گزینه های مناسبی برای دربست کرایه کردن باشند.

تاکسی های فرودگاهی

از گران ترین و مجهزترین تاکسی های شیراز می توان به تاکسی های فرودگاهی اشاره نمود. از این تاکسی ها علاوه بر درون شهر می توان به عنوان تاکسی بین شهری شیراز نیز استفاده نمود. زیرا تاکسی های فرودگاهی مسافران را به هر محلی که مسافر به عنوان مقصد تعیین نماید می رسانند. تاکسی های فرودگاهی عمدتا از خودروهای برند به رنگ سبز یا زرد می باشند و مجهز به امکاناتی مانند wifi هستند. بنابراین در صورتی که محدودیت هزینه ندارید و می خواهید به راحتی به مقصد مورد نظر برسید به شما توصیه می کنیم که در سفر هوایی به شیراز حتما از تاکسی های فرودگاهی استفاده نمایید وبه گشت و گذاری در این شهر زیبا بپردازید.

تاکسی های اینترنتی یا هوشمند

در چند سال اخیر استقبال بی نظیری از تاکسی های اینترنتی یا هوشمند در تمامی شهرهای ایران صورت گرفته است. همین مسئله باعث شد که روز به روز بر تعداد شرکت های ارائه دهنده تاکسی های اینترنتی افزوده شود. از معتبرترین سایت های ارائه دهنده تاکسی می توان به مستر بلیط اشاره نمود که برای دانلود اپلیکیشن آن کافی است که به برنامه بازار مراجعه نمایید و جدیدترین نسخه را دانلود و نصب کنید. به تاکسی های اینترنتی می توان در هر مکان و زمانی دسترسی داشته باشید، از این رو هر موقع که بخواهید می توانید به راحتی به بازدید از جاذبه های گردشگری شیراز بروید و سفر لذت بخشی را تجربه نمایید. از مزایای استفاده از این تاکسی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

در دسترس بودن به صورت 24 ساعته.

در مقایسه با تاکسی های دربستی و آژانس ها دارای کرایه کمتری هستند.

می توان به جای پرداخت نقدی به صورت آنلاین کرایه تاکسی را پرداخت نمود.

با استفاده از نقشه موجود در اپلیکیشن تاکسی اینترنتی موجود بر روی گوشی می توان از زمان رسیدن تاکسی به شما و زمان رسیدن به مقصد مطلع شد.

رانندگان حرفه ای و خوش برخورد هستند.

در صورت رخ دادن هر گونه حادثه ای می توانید شکایت خود را از طریق شرکت پیگیری کنید.

تاکسی های اینترنتی در مقایسه با سایر تاکسی ها از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

تاکسی ون

از دیگر تاکسی های موجود در شیراز که بیشتر مورد استفاده گردشگران قرار می گیرد می توان به تاکسی ون اشاره نمود. این تاکسی ها با ظرفیت 11 نفر و کرایه نسبتا پایین تری در مقایسه با سایر تاکسی ها در سطح شهر شیراز فعالیت دارند. تاکسی ون را می توان به صورت دربستی نیز کرایه نمود و به بازید از جاذبه های گردشگری شیراز و اطراف آن رفت.

تاکسی های بین شهری

در شهر شیراز تاکسی هایی نیز وجود دارند که فقط به صورت بین شهری فعالیت دارند. هر یک از این تاکسی ها دارای خط مسیری مشخصی هستند و به سمت یک مقصد خاص حرکت می کنند. تاکسی های بین شهری معمولا در ترمینال ها و برخی نقاط شهر دارای ایستگاه هستند و به راحتی با استفاده از آن ها می توان با پرداخت هزینه مناسبی به محل مورد نظر رفت. اگر می خواهید به شهر شیراز سفر کنید در این شهر با گزینه های متفاوتی برای انتخاب تاکسی روبرو خواهید بود که هر کدام هزینه های متفاوتی دارند.

مسیرهای پرتردد به مقصد شیراز

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

اپلیکیشن مستر بلیط
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-codeیا برای دانلود اسکن کنید.
iappssibiranisibapppwa