vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی قم

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

قم یکی از شهرهای مذهبی ایران است که به دلیل قرار گیری حرم حضرت معصومه (ع) هر ساله پذیرای زائران بسیاری می باشد. تنوع وسایل حمل و نقلی در این شهر بسیار مهم است، از این رو سازمان حمل ونقل و سازمان تاکسیرانی قم شرایطی را فراهم نموده اند که مسافران بتوانند از انواع تاکسی و اتوبوس به منظور جابجایی در این شهر استفاده نمایند. تاکسی قم در تمام نقاط شهر قابل دسترس می باشد و به راحتی می توان با استفاده از آن از مناطق مختلف قم دیدن نمود. با ما همراه باشید تا با تاکسی های قم بیشتر آشنا شوید.

انواع تاکسی در شهر قم

تنوع تاکسی ها در شهر قم بسیار بالا است و از جمله تاکسی های قم می توان به تاکسی اینترنتی، تاکسی عمومی، تاکسی دربستی، تاکسی فرودگاهی، تاکسی ویژه وتاکسی ون اشاره نمود. یکی از دغدغه های تمامی افراد در مسافرت تردد درون شهری می باشد. با وجود تنوع بالای تاکسی های قم مسافرانی که به این شهر سفر می کنند دیگر نگرانی از این بابت نخواهند داشت. از طرفی با استفاده از تاکسی های عمومی به جای سواری های شخصی می توان هزینه های سفر را کاهش داد.

تاکسی های اینترنتی

امروزه کمتر کسی وجود دارد که از تاکسی های اینترنتی استفاده نکرده باشد. تمامی افرادی که از این تاکسی ها استفاده کرده اند می دانند که این تاکسی ها مزایای بسیاری دارند. خیلی از مواقع در شرایطی قرار می گیرید که نمی توانید به سایر تاکسی ها، خطوط اتوبوس یا سواری های شخصی دسترسی داشته باشید تا بتوانید به محل مورد نظرتان بروید، در چنین شرایطی تاکسی های هوشمند می توانند به شما کمک کنند.

این تاکسی ها علاوه بر اینکه همیشه در دسترس هستند دارای هزینه کمتری نیز در مقایسه با سایر تاکسی های دربستی می باشند. به همین علت محبوبیت خاصی در جامعه دارند به طوری که بخش قابل توجهی از جابجایی ها امروزه توسط این تاکسی ها انجام می شود. در حال حاضر چندین اپلیکیشن و وب سایت وجود دارد که در زمینه ارائه تاکسی هوشمند فعالیت دارند و هر کدام خدمات متنوعی را ارائه می دهند. از معتبرترین سایت های ارائه دهنده تاکسی در ایران می توان به مستر بلیط اشاره نمود.

تاکسی بانوان

از دیگر تاکسی های فعال در مسیرهای داخل شهری قم می توان به تاکسی بانوان اشاره نمود که چند سالی است به تاکسی های این شهر همانند تعدادی دیگر از شهرها افزوده شده اند و مشغول به فعالیت هستند. تاکسی بانوان در میان زنان و دختران قم با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و این تاکسی ها مسافران بسیاری دارند. از این تاکسی ها می توان به عنوان تاکسی دربستی قم نیز استفاده نمود. هزینه تاکسی بانوان همانند تاکسی های عمومی یا همان تاکسی های زرد رنگ است و نرخ کرایه آن ها توسط سازمان تاکسیرانی تعیین می گردد. توجه داشته باشید در صورتی که بخواهید این تاکسی ها را به صورت دربستی کرایه کنید بایدهزینه بیشتری بپردازید بنابراین بهتر است به جای استفاده از این روش از تاکسی های هوشمند که هزینه پایین تری دارند استفاده نمایید.

تاکسی بی سیم

تاکسی بی سیم از معروف ترین تاکسی های قم است و چندین سال است در این شهر فعالیت دارند. این تاکسی ها علاوه بر داخل شهر قم و خطوط بین شهری نیز به جابجایی مسافران می پردازند و می توان گفت یکی از بهترین تاکسی بین شهری قم هستند. در هر یک از شهرها برای تماس با این تاکسی های شماره خاصی در نظر گرفته شده است و مسافران کافی است که در هر موقعیتی که هستند با شماره تاکسی بی سیم آن شهر تماس بگیرند تا پس از چند دقیقه تاکسی در محل ذکر شده حاضر گردد.

تاکسی های خصوصی

تاکسی های خصوصی در واقع همان تاکسی های تلفنی یا آژانس های موجود در سطح شهر قم هستند. این تاکسی ها دارای مکان های مشخصی در محلات مختلف شهر هستند و می توان به صورت حضوری به آن ها مراجعه کرد و یا از طریق برقراری تماس تلفنی درخواست تاکسی نمود. معمولا ساکنین شهر قم و سایر شهرها که به طور مرتب تاکسی های خصوصی استفاده می کنند آژانس ها به آن ها یک شماره اشتراک می دهند و این شماره در مرکز آن ها ثبت می گردد. به این صورت هر بار که فرد با آژانس تماس برقرار نماید و کد اشتراک خود را اعلام کند بدون آنکه نیاز باشد مجددا آدرس منزل خود را بیان نمایید تاکسی برای او ارسال می گردد.

علاوه بر تمامی انواع تاکسی هایی که در شهر زیارتی قم فعالیت دارند سواری های شخصی نیز وجود دارند که به جابجایی مسافران می پردازند. این سواری ها غالبا پژو، پراید و سمند هستند و محدودیتی برای فعالیت در داخل یا خارج از شهر ندارند. سواری های شخصی معمولا به صورت تمام وقت یا پاره وقت فعالیت دارند و مسیر تعیین شده یا خاصی برای آن ها وجود ندارد. توجه داشته باشید که این خودروها در مقایسه با تاکسی ها و اتوبوس های شهر قم کرایه بیشتری از مسافران دریافت می کنند. بنابراین بهتر است به جای آن ها از تاکسی ها استفاده کنید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد قم

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.