تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی مشهد

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

مشهد یکی از آن شهرهای پر جمعیت و پر تردد است که در تمامی فصول سال گردشگران به آن سفر می کنند به طوریکه شما نمی توانید هیچوقت این شهر را خلوت ببینید! از این رو به خاطر جمعیت بالا و صنعت گردشگری در این شهر، تعداد تاکسی ها بسیار زیاد است. مشهد بر خلاف اکثر شهرها، تاکسی های فراوانی داشته و شرکت های تاکسیرانی بسیاری در آن فعالیت دارند، به گونه ای که اگر از در هتلی که در آن اقامت دارید تاکسی دربستی مشهد را بخواهید، به راحتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بسیاری از سالمندان گمان می کنند که مسافت هتل تا حرم و حرم تا هتل بسیار شلوغ است و این امکان هم وجود دارد که وسیله نقلیه ای برای شان وجود نداشته باشد که آن ها را تا حرم برساند! در حالیکه این یک تصور غلط است. زیرا تا دل تان بخواهد تاکسی در اطراف حرم و محدوده هتل ها وجود دارد.اکثر تاکسی های مشهد اجازه عبوری از مسیرهای ویژه را دارند که این خود یک ویژگی منحصر به فرد برای گردشگران محسوب می شود، چراکه آن ها می دانند مسافرین را از چه مسیری جابجا کنند تا به ترافیک بر نخورند و در وقت و زمان شان هم صرفه جویی شود.

pاز طرف دیگر با فرا رسیدن نوروز و همهمه و شلوغی جمعیت در اکثر قسمت های مشهد خصوصا مسیر حرم، تاکسی های خطی به دلیل طرح زوج و فرد اجازه عبور از تمامی این مسیرها را دارند و همین باعث شده تا اکثر مسافرین به جای رانندگانی که با خودروهای شخصی مسافرکشی می کنند، تاکسی های ویژه خطی را برگزینند. با 

مستر بلیط

 همراه باشید تا شما را با انواع تاکسی های مشهد آشنا کنیم.

انواع تاکسی های مشهد

برای کسانی که قصد دارند برای اولین بار به این شهر مقدس سفر کنند، باید بگوییم که در هر کدام از خیابان های کمشهد تاکسی وجود دارد و هیچ نگرانی و دغدغه ای برای نبود تاکسی وجود نخواهد داشت. شاید در شهر خودتان نبود تاکسی یک معضل بزرگ باشد و مجبور باشید که نیم الی یک ساعت در کنار خیابان منتظر تاکسی بمانید اما در مشهد اینگونه نیست و کافیست تا یک دقیقه و یا کمتر گوشه خیابان ایستاده تا یک تاکسی بگیرید. تاکسی های بین شهری مشهد هم وجود دارند که می توانید از آن ها هم استفاده کنید. اما تاکسی های درون شهری از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند، زیرا این وسایل نقلیه جابجایی را برای مسافرین راحت تر می کنند. تاکسی ها به نوعی جزء واسیل نقلیه نیمه خصوصی محسوب می گردند، زیرا در اتوبوس، ون و مترو شما مجبورید تا آدم های مختلفی سوار شوید اما در تاکسی تنها شما و 3 نفر دیگر حضور دارید و با این وجود دیگر خبری از همهمه و شلوغی اتوبوس ها و قطار و مترو نیست!

استفاده از تاکسی های خطی مشهد برای جابجایی

اگر قصد تردد با تاکسی های خطی را داشته باشید می توانید آن ها را در خیابان های فرعی بیابیدو معمولا در بلوار وکیل هم تاکسی های خطی وجود دارند. در مقایسه با انواع تاکسی هایی که در مشهد وجود دارند و قصد معرفی شان را داریم، تاکسی های خطی مناسب ترند، زیرا کرایه و نرخ جابجایی با آن ها کاملا مشخص است. همانطور که می دانید تاکسی های مختلفی در این شهر وجود دارد که اکثر گردشگران ترجیح می دهند با تاکسی های خطی تردد کنند، چراکه قیمت رفت و آمد با آن ها به صرفه تر از تاکسی های گردشگری است.

استفاده از تاکسی تلفنی یا همان آژانس

بدون شک این را خوب می دانید که در این روزها، دیگر کمتر کسی از روش های سنتی برای گرفتن تاکسی استفاده می کند. اما بازهم این روش ها وجود دارند و هنوزهم بسیاری از افراد نمی توانند به تاکسی های آنلاین اعتماد کنند، به همین خاطر از تاکسی های تلفنی استفاده می کنند! تاکسی های تلفنی در واقع تاکسی های خصوصی هستند که در ابتدا شما با مشخص کردن مبدا و مقصد تان یک هزینه ای را باید بپردازید. این روش بسیار پر هزینه بوده و اگر قصد دارید که یک سفر ارزان قیمت و به صرفه داشته باشید، باید بگوییم که دور این روش را خط بکشید! اما با این حال بسیاری از مردم استقبال خوبی از این روش می کنند.

استفاده از تاکسی های آنلاین معتبر

بدون شک حتی اگر هیچوقت در زندگی تان از این روش تاکسی گرفتن استفاده نکرده باشید، حتما نام چند شرکت را که در این زمینه به صورت آنلاین فعالیت دارند را شنیده اید. این شرکت ها در ظاهر بی شباهت به شرکت های تاکسی تلفنی نیستند! اما تنها فرق شان این است که با استفاده از یک اپلیکیشن و به صورت اینترنتی اقدام به ارائه خدمات به مسافرین می کنند، آن هم به این صورت که شما ابتدا از طریق اپلیکیشن وارد لوکیشن یا همان نقشه شده و مبدا خود را مشخص می کنید تا راننده تاکسی به راحتی شما را پیدا کند و سپس مقصد را هم مشخص کرده و سپس گزینه درخواست تاکسی را می زنید. پس از چند ثانیه اپلیکیشن به صورت خودکار هزینه تاکسی را برای تان مشخص کرده و راننده به راحتی شما را پیدا می کند و به مقصدتان می رساند. تاکسی های آنلاین مزایای خوبی دارند و آن هم این است که هر کجایی از شهر باشید پس از درخواست ماشین و انتخاب مسیر یک تاکسی برای تان پیدا می شود آن هم نزدیک ترین تاکسی که دیگر نیازی به منتظر ماندن نباشد!

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد مشهد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.