vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی کیش

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

کیش محبوب ترین مقصد گردشگری در ایران است که سالانه گردشگران بسیاری از داخل و خارج ایران به آن سفر می کنند. سفر به کیش در واقع سفر به دل ماجراجویی های بزرگ و کوچک است. مگر می شود تفریحات مهیج آبی و خرید در بهترین مراکز و بازارها و بازدید از قدیمی ترین جاذبه های گردشگری را ماجرا جویی ندانست؟ با تمام این تفاسیر کیش یک مقصد رویایی و تفریحی عالی برای هر کسی است. اما یکی از مهم ترین دغدغه های هر فرد که به کیش یا هر شهر دیگری سفر می کند و قصدش از این سفر تنها تفریح و گشت و گذار است، استفاده از وسایل نقلیه و جابجایی آسان می باشد. بسیاری از افرادی که به کیش سفر می کنند، آنقدر تمکن مالی ندارند که یک خودرو اجاره کرده و با آن به گشت و گذار بپردازند، زیرا راحت ترین کار برای جابجایی در سطح شهر، اجاره خودرو است. اما باید بگوییم که انتخاب های اختصاصی تری هم وجود دارد، مانند استفاده از تاکسی دربستی کیش.

البته انتخاب های شما برای جابجایی بسیار گسترده تر از این هاست، برای مثال می توانید از تاکسی های گردشگری هم استفاده کنید. هر یک از این تاکسی ها مزایای خاص خود را دارند که قصد داریم در این قسمت از مطالب مستر بلیط بیشتر به این موضوع بپردازیم.

آشنایی با انواع تاکسی های کیش

در کیش دو مدل تاکسی متفاوت وجود دارد. تاکسی هایی با رنگ سفید و تاکسی هایی با رنگ زرد. معمولا تاکسی های سفید مخصوص آژانس های تلفنی و تاکسی های دربست می باشند. تاکسی های زرد رنگ هم مخصوص خط ویژه هستند. تفاوت های بسیاری در میان این دو تاکسی وجود دارد. برای مثال نرخ کرایه هر کدام فرق دارد. معمولا اکثر گردشگران جابجایی با تاکسی های خطی را ترجیح می دهند، زیرا تاکسی های سفید رنگی که به صورت اختصاصی فعالیت دارند، نرخ شان بالاست و ممکن است خرج بسیاری روی دست تان بگذارد.

تعریف تاکسی خطی

تاکسی خطی اکثرشان به رنگ زرد با نواری شطرنجی هستند. بر روی هر کدام از آن ها یک آرم مخصوص به شکرت تاکسیرانی وجود دارد که بر روی درب جلو یعنی درب راننده درج شده است. معمولا اکثر این تاکسی ها مبدا و مقصد خود را با استفاده از یک کاغذ بر روی شیشه خودرو چسبانده اند و این یعنی فقط در یک مسیر خطی فعالیت جابجایی را بر عهده دارند. در کیش برای تاکسی های خطی مانند ایستگاه های اتوبوس، یک ایستگاه تاکسی وجود دارد و کسانی که قصد جابجایی در سطح شهر را دارند، می توانند به ایستگاه های خطی تاکسیرانی بروند. این ایستگاه ها را معمولا با یک تابلوی بزرگ و خودروهای زرد رنگ مشخص کرده اند. یادتان باشد که تاکسی های بین شهری کیش فرق دارند و تاکسی های خطی امکان جابجایی شما را در بیرون از شهر ندارند و تنها می توانند درون شهر شما را جابجا نمایند.

تاکسی های اینترنتی مجهز به تاکسی متر در کیش

مسئولین و مردمی که در کیش زندگی می کنند، آن را یک شهر مهم اقتصادی و تجاری می دانند که بیشتر در آمدش بر روی بخش گردشگری تامین می شود، به همین خاطر به تمامی نکات مهم در زمینه گردشگری دقت می کنند. برای مثال اکثر تاکسی های کیش مجهز به تاکسی متر هستند، یعنی بر اساس تعداد مسافری که سوار خودرو می شوند و طول مسافت مقصد، کرایه ماشین محاسبه خواهد شد. در کیش تمامی اتومبیل هایی که در زمینه جابجایی فعالیت دارند، همگی با کیفیت و نو هستند. طوریکه حتی اگر چندین ساعت در آن بنشینید، به هیچ وجه خسته نخواهید شد. علاوه بر آن تمامی تاکسی های کیش مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند، چراکه در چند سال اخیر کیش به شدت گرم شده و دغدغه اصلی گردشران جلوگیری از گرمازدگی است.

ویژگی و مزایای تاکسی تلفنی و تاکس اینترنتی در کیش

تمامی رانندگانی که در سطح شهر چه از طریق تاکسی تلفنی و چه از طریق تاکسی خطی و اینترنتی اقدام به جابجایی مسافر می کنند، همگی تابع قوانین راهنمایی و رانندگی بوده و از لحاظ اخلاقی بسیار مودب و محترمانه با مردم برخورد می کنند. این راننده ها هیچگونه تخلفی در کار خود ندارند و سعی و هدف شان جابجایی مسافرین از مبدا به مقصد مورد نظر بوده آن هم بدونه اینکه آب در دلشان تکان بخورد. یکی از مهم ترین ویژگی های تاکسی اینترنتی این است که شما در هر جایی از کیش باشید؛ هیچ جای نگرانی از بابت ماشین نخواهید داشت، چراکه با درخواست ماشین از طریق اپلیکیشن اینترنتی حداقل 5 خودرو در اطراف محدوده شما وجود دارند که درخواست شما را بپذیرند.

جابجایی در کیش با خودروی شخصی یا اجاره ماشین و تاکسی؟

بسیاری از مردم ترجیح می دهند که برای جابجایی و گشت و گذار در کیش از خودروی شخصی خودشان استفاده کنند! اما از آن جایی که کیش یکی از دور ترین شهرها در ایران است رانندگی یک مسافت طولانی تنها سختگی را برای شان به جای می گذارد! تصور کنید که باید یک مسیر بسیار طولانی را رانندگی کنید و هنوز خستگی راه از تن تان در نرفته بچه های تان اصرار می کنند که بروید و در شهر به گشت و گذار بپردازید! برای اینکه از شر رانندگی در جاده خلاص شوید راه های بسیاری وجود دارد، برای مثال می توانید با هواپیما به کیش بیایید اما مشکل اینجاست که شما دل تان می خواهد با خودروی شخصی خود در سطح شهر گشت و گذار کنید که برای این هم راه حلی وجود دارد. شما می توانید پیش از اینکه حتی با هواپیمای کیش در فرودگاه، فرود بیایید یک خودرو برای خود اجاره کنید. اما از آن جایی که اجاره خودرو هزینه های بسیاری روی دست تان خواهد گذاشت، پس بهتر است یک تاکسی با راننده رزرو کنید و یا اینکه از خدمات تاکسیرانی های کیش که به صورت اینترنتی و تلفنی فعالیت دارند استفاده کنید. پیشنهاد آخر بهترین و به صرفه ترین پیشنهادی است که می توانید از آن بهره ببرید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد کیش

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.