vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی کاشان

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

تاکسی کاشان

سال ها پیش در شهر تاریخی کاشان همانند سایر شهرها فقط تاکسی های سنتی وجود داشتند واز طریق برقراری تماس تلفنی یا دربست نمودن تاکسی ها امکان استفاده از آن ها وجود داشت. اما با پیشرفت تکنولوژی تاکسی های آنلاین راه اندازی شدند و به رقابت با تاکسی های سنتی پرداختند، همین مسئله موجب شد که تنوع تاکسی های مورد استفاده در شهرها از جمله کاشان افزایش یابد. کاشان از جمله شهرهایی است که بسیاری از مسافران به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های سفر آن را انتخاب می کنند و معمولا در فصل بهار شاهد شلوغ ترین روزها در این شهر هستیم. همین مسئله موجب شده است که تعداد تاکسی کاشان زیاد باشد تا مسافران بتوانند با استفاده از آن ها به بازدید از اماکن دیدنی کاشان بروند. با ما همراه باشید تا با انواع تاکسی های کاشان بیشتر آشنا شوید.

تاکسی های فرودگاهی

فرودگاه کاشان از قدیمی ترین فرودگاه های ایران است که روزانه پروازهای متعددی در این فرودگاه انجام می شود. به همین دلیل تاکسی های ویژه ای برای این فرودگاه در نظر گرفته شده اند تا مسافران را پس خارج شدن از پرواز به مقصد مورد نظر برسانند. این تاکسی ها معمولا از لوکس ترین خودروها می باشند و از امکانات بیشتری برخوردار هستند. تاکسی های فرودگاهی با توجه به امکاناتی که دارند جز گرانترین تاکسی های کاشان محسوب می شوند. اگر به کاشان سفر کردید پس از پایان سفر می توانید از محلی که در آن قرار دارید با شماره تاکسی های فرودگاه تماس بگیرید و درخواست تاکسی دهید تا تاکسی به آدرس شما ارسال گردد.

علاوه بر تاکسی های فرودگاهی تاکسی هایی نیز در ترمینال های کاشان وجود دارند که به جابجایی مسافران می پردازند، این تاکسی ها معمولا پراید، پژو و سمند هستند و در تمام مسیرهای داخلی و خارجی فعالیت دارند. مسافرانی که قصد دارند به یکی از شهرستان های نزدیک کاشان سفر کنند می توانند از این تاکسی های ویژه تحت عنوان تاکسی بین شهری کاشان استفاده نمایند.

تاکسی های زرد رنگ

تاکسی های زرد رنگ یا همان تاکسی های مسیری از تاکسی هایی هستند که در تمامی مسیرهای موجود در کاشان می توان از آن ها استفاده نمود. بنابراین برای بازدید از جاذبه های گردشگری کاشان و رفتن به مراکز خرید می توان به جای تاکسی دربستی کاشان از این تاکسی ها استفاده نمود که دارای هزینه کمتری هستند. البته تاکسی های زرد رنگ قابل کرایه نمودن به صورت دربستی نیز می باشند اما هزینه آن ها بیشتر می شود و نمی تواند گزینه مناسبی باشند. هریک از تاکسی های زرد رنگ در مسیر خاصی فعالیت دارند و نمی توانند در خارج از حوزه ای که به آن ها اختصاص دارد به جابجایی مسافران بپردازند. این تاکسی ها چند روز در ماه حق خروج از شهر دارند.

تاکسی ون

از کم هزینه ترین تاکسی های موجود در کاشان به جز تاکسی های عمومی می توان به تاکسی های ون اشاره نمود. این تاکسی ها به دلیل ظرفیت بیشتری که نسبت به سایر تاکسی ها دارند (11نفر) معمولا در سفرهای گروهی به کاشان و جابجایی درون شهر می توانند گزینه مناسبی باشند. کرایه تاکسی ون در مقایسه با سایر تاکسی ها پایین تر است و در مکان های مشخصی در سطح شهر دارای ایستگاه هستند. با مراجعه به این ایستگاه ها به راحتی می توان با استفاده از تاکسی های ون به منطقه مورد نظر رفت.

تاکسی های هوشمند

تاکسی های هوشمند از دسترس ترین تاکسی ها در تمامی شهرها از جمله کاشان هستند. این تاکسی های اینترنتی بدون هیچگونه محدودیتی در تمام نقاط داخل و خارج از شهر فعالیت دارند. هزینه کرایه تاکسی های اینترنتی بسیار مناسب است. البته این هزینه با توجه به ساعات مختلف شبانه روز متفاوت است. به عنوان مثال در ساعات پایانی شب که تعداد تاکسی ها کاهش می یابد نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی با توجه به فاصله از مقصد بیشتر می شود. برای استفاده از این تاکسی ها کافی است که به اپلیکیشن یا سایت های ارائه دهنده تاکسی مراجعه نمایید و مبدا و مقصد خود را مشخص کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تاکسی در محل مورد نظر شما حضور یابد. سایت مستر بلیط که در گذشته در زمینه ارائه انواع بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار فعالیت داشت به تازگی خدمات جدیدی را به سایر خدمات سایت خود افزوده است که از جمله آن ها می توان به ارائه تاکسی اینترنتی اشاره نمود.

بنابراین تمامی افرادی که این اپلیکیشن را بر روی گوشی های همراه خود دارند می توانند از این به بعد از این امکان نیز استفاده نمایند. در سفر به کاشان علاوه بر استفاده از انواع تاکسی ها که مزایا و معایب خود را دارند و با هزینه های متفاوتی در دسترس مسافران قرار می گیرند می توان از اتوبوس نیز استفاده نمود که دارای ایستگاه های متعددی در سطح شهر کاشان هستند. امروزه سازمان تاکسیرانی کاشان به منظور رفاه حال مسافران تمامی خودروهای خود را تعویض نموده و تمامی تاکسی های این شهر از جدیدترین و ایمن ترین تاکسی ها هستند.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد کاشان

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.