vehicle vehicle vehicle vehicle

تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی اصفهان

advantage
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

advantage
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

advantage
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

advantage
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

مگر می شود که در فهرست محبوب ترین و پر گردشگرترین شهرهای ایران، نامی از اصفهان برده نشود؟ اصفهان یکی از محبوب ترین شهرهایی است که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر ایرانی و خارجی می باشد. بدون شک این مثل معروف اصفهان نصف جهان را بارها و بارها شنیده اید و اگر تا کنون به این شهر سفر نکرده و آن را از نزدیک ندیده اید، باید بگوییم که هر چه در مورد بزرگی و شکوه و عظمتش گفته اند؛ کم بوده! بدون شک تنها یک سفر برای گشت و گذار و اصفهان گردی کم است و باید طی چندین سفر از کل جاذبه ها و اماکن دیدنی این شهر بازدید کنید.

و اما در شهر بزرگی چون صفهان بزرگترین دغدغه هر گردشگر چه می تواند باشد؟ اقامتگاه؟ یا جابجایی در سطح شهر؟ البته اگر جزء آن دسته از افراد ماجرا جو باشید، تنها به بازدید از جاذبه های درون شهری اکتفا نکرده و دوست دارید سری هم به روستاها و دیگر جاذبه های دوتر تر و خارج تر از شهر را هم ببینید. از این رو ممکن است بدون داشتن خودروی شخصی بسیار در مضیقه باشید و توانایی اجاره خودرو هم برای تان مقدور نباشد. بهترین راه استفاده از تاکسی است. خوشبختانه باید بگوییم که بهترین تاکسی های ایران و بهترین شرکت های تاکسیرانی ایران پس از تهران در اصفهان وجود دارند که خدمات خوبی را به شما ارائه می دهند. به طور کلی شما می توانید تجربه یک سفر لذت بخش را با تاکسی اصفهان داشته باشید.

در اصفهان هر نوع تاکسی که فکرش را بکنید وجود دارد مانند تاکسی ویژه مدارس، تاکسی بی سیم، تاکسی اینترنتی، تاکسی تلفنی یا همان آژانس، تاکسی مخصوص پایانه های مسافربری، تاکسی های مخصوص فرودگاه و تاکسی های گدرشگری و خطی. تاکسی های دربستی اصفهان هم در خیابان ها وجود دارند که می توانید به راحتی آن ها را پیدا کنید.

تاکسی های اصفهان در فرودگاه

درست است که سفر با هواپیما چندان خسته کننده و حوصله سر بر نیست و شما را همانن سفر با اتوبوس کلافه نمی کند! اما به هر حال نشستن به مدت طولانی در یک جا تا حدودی آدم را بی حوصله می کند به همین خاطر شاید زمانی که با هواپیما در مقصد مورد نشرتان فرود می آیید به این موضوع فکر می کنید که حالا چگونه یک هتل خوب پیدا کنید؟ باید بگوییم که با وجود تاکسی های مجهز فرودگاهی اصفهان و راننده هایی که گوشه به گوشه این شهر را به خوبی بلد هستند، جای هیچ نگرانی وجود ندارد! در واقع شما می توانید از همان بدو ورودتان به اصفهان از تاکسی های موجود در فرودگاه و بیرون از فرودگاه استفاده کنید. آن ها شما را به هر نقطه ای از شهر که بخواهید، می رسانند.

استفاده از تاکسی به صرفه تر است یا وسایل حمل و نقل عمومی؟

بی شک استفاده از وسایل نقلیه ای همچون اتوبوس و مترو کاملا به صرفه بوده و دیگر نیازی نیست که تمام پول تان صرف جابجایی شود! اما در مسافرت این موضوع فرق می کند، زیرا منتظر ماندن در ایستگاه اتوبوس و مترو بسیار وقت شما را خواهد گرفت و در این صورت نمی توانید به موقع به تمامی برنامه های تان برسید. پس پیشنهاد می کنیم که جابجایی با تاکسی را انتخاب کنید. اگر تمکن مالی دارید، بهتر است از تاکسی های گردشگری که با تمامی قسمت ها و اماکن دیدنی شهر آشنایی دارند استفاده نمایید. اما باید بگوییم که هزینه این تاکسی ها تقریبا بالاست و معمولا تاکسی های خطی و تاکسی های بین شهری اصفهان، به صرفه تر هستند! البته برای جابجایی و بازدید از جاذبه های بین شهری، تاکسی های خطی نمی توانند شما را جابجا کنند و باید حتما از تاکسی های بین شهری استفاده کنید.

با تاکسی های اینترنتی اصفهان همیشه به ماشین دسترسی دارید

تصور کنید که در یک تابستان گرم آن هم وسط ظهر که نه تنها تاکسی در خیابان ها وجود ندارد بلکه پرنده ای هم در آسمان پر نمی زند، شما نیاز به یک تاکسی دارید و پس تلاش های فراوان موفق به گرفتن آن نشده اید! و مشکل از آن جایی شروع می شود که حتی آژانس های تلفنی هم در دسترس تان نیستند و اگر هم باشند در آن ساعت از روز هیچ خودرویی برای جابجایی شما نخواهد داشت! اینجاست که بر ویژگی ها و مزیت های تاکسی های آنلاین آگاه خواهید شد. با تاکسی های آنلاین شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز درخواست داشته باشید. مهم نیست در کجاب شهر قرار دارید و می خواهید به کدام قسمت از شهر بروید! تاکسی ها شما را از روی لوکیشنی که تعیین کرده اید، پیدا می کنند و شما را به مقصد مورد نظرتان خواهند رساند. راننده های تاکسی اینترنتی خودشان مالک خودرو هستند و به همین خاطر به راحتی می توانید در هر ساعتی از شباه روز درخواست خودرو کنید.

iphone
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
bazaar google-play