vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

تاکسی بین شهر و تاکسی دربستی اهواز

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

یکی از شلوغ ترین و پر تردد ترین شهرهای ایران اهواز است. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط ویژه ای که دارد هر ساله پذیرای مسافران بسیاری است. برای تردد در داخل و خارج شهر اهواز می توان از انواع تاکسی و اتوبوس استفاده نمود، بنابراین در صورت سفر به اهواز مسافران مشکلی بابت رفت و آمد نخواهند داشت. تاکسی اهواز از محبوب ترین وسایل حمل و نقل در این شهر می باشد که با استفاده از آن ها به راحتی می توان به تمام نقاط شهر از جمله امکان دیدنی و بازارها و مراکز خرید دسترسی داشت. با ما همراه باشید تا بیشتر با حمل ونقل در شهر اهواز آشنا شوید.

انواع تاکسی در اهواز

امروزه در اهواز همانند سایر شهرهای ایران تاکسی های مختلفی وجود دارد که مردم برای جابجایی و تردد در داخل و خارج شهر از آن ها استفاده می کنند. البته در اهواز علاوه بر تاکسی اتوبوس های درون شهری نیز وجود دارد که دارای ایستگاه های متعددی در سطح شهر هستند و می توان از آن ها استفاده نمود.اما تاکسی ها در این شهر طرفداران بسیاری دارند و سرعت رسیدگی به امور روزانه را تسریع می بخشند. از انواع تاکسی های اهواز می توان به موارد زیر اشاره نمود.

تاکسی های عمومی

از رایج ترین تاکسی ها که در تمامی شهرهای ایران وجود دارد تاکسی های عمومی هستند و معمولا به صورت زرد رنگ یا نارنجی رنگ در سطح شهر وجود دارند. این تاکسی ها در مقایسه با تاکسی دربستی اهواز دارای کرایه کمتری می باشند. تاکسی های عمومی نمی توانند در تمامی مسیرها فعالیت داشته باشند و هر یک از آن ها فقط در مسیر خاصی به جابجایی افراد می پردازند. این تاکسی ها غالبا به صورت مشترک توسط مسافران یک مسیر مورد استفاده قرار می گیرند البته می توان آن ها را به طور کامل نیز کرایه نمود. تاکسی های عمومی کم هزینه ترین تاکسی های موجود در اهواز هستند که دارای ظرفیت 4 نفر مسافر می باشند.

تاکسی های ویژه

به تاکسی های خاصی که در فرودگاه و ترمینال اتوبوسرانی اهواز فعالیت دارند تاکسی ویژه می گویند. این تاکسی ها مسافرانی که با اتوبوس یا هواپیما به شهر اهواز آمده اند را به مقصد مورد نظرمی رسانند معمولا تاکسی های فرودگاهی از خودروهای مدل بالا و برند هستند که کرایه آن ها در مقایسه با سایر تاکسی ها بیشتر است، البته تاکسی های ویژه ای نیز وجود دارند که از خودروهای معمولی هستند با صرف هزینه کمتری می تواند بدون مدت ها سرگردانی در فرودگاه یا ترمینال از آن ها استفاده نمود. این تاکسی ها فقط از مبدا ترمینال یا فرودگاه فعالیت ندارند و در صورتی که فرد قصد داشته باشد در هر نقطه از اهواز خود را به پرواز یا اتوبوس برساند می تواند با برقراری تماس با آن ها درخواست تاکسی دهد تا تاکسی ها در محل مورد نظر حاضر شوند.

تاکسی های بین شهری در اهواز

تاکسی های بین شهری از محبوب ترین وسایل نقلیه برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند از اهواز به آبادان یا خرمشهر و یا سایر مناطق حومه اهواز بروند. بنابراین در سفر به اهواز و بازدید از مناطق و اماکن دیدنی آن مشکلی بابت رفت و آمد نخواهید داشت، زیرا انواع تاکسی ها در دسترس هستند و به راحتی شما را به مقصد مورد نظر می رسانند. تاکسی بین شهری اهواز را می توان به طور یکجا کرایه نمود و برای ساعت ها آن ها را در اختیار داشت، همچنین امکان استفاده از این تاکسی ها در کنار سایر مسافران نیز وجود دارد و همه چیز به انتخاب خودتان بستگی دارد.

تاکسی های اینترنتی در اهواز

از جدیدترین و بروز ترین تاکسی های موجود در اهواز می توان به تاکسی های اینترنتی اشاره نمود که این روزها جایگاه بسیار مناسبی در میان افراد جامعه دارند. این تاکسی ها در تمام نقاط درون و بیرون شهر به صورت 24 ساعته در دسترس هستند و با پرداخت هزینه بسیار مناسبی می توان با استفاده از آن ها در اسرع وقت خود را به مقصد رساند. برای رزرو این تاکسی ها کافی است به اپلیکیشن های ویژه تلفن همراه که بر روی گوشی خود نصب نموده اید مانند اپلیکیشن مستر بلیط مراجعه نمایید و از روی نقشه محلی که در آن حضور دارید را به عنوان مبدا مشخص نمایدد، سپس مقصد را نیز تعیین کنید تا تاکسی های اینترنتی که در اطراف شما وجود دارد مشخص گردد و نزدیک ترین تاکسی به شما درخواست شما را قبول نماید.

به همین دلیل این تاکسی ها بلافاصله چند دقیقه پس از درخواست در محلی که تعیین کرده اید حاضر می شوند و می توان با بررسی اطلاعات سیستمی که در مورد مشخصات خودرو دارید و بررسی این اطلاعات از این تاکسی ها استفاده نمایید. استفاده از تاکسی های اینترنتی مخصوصا در مواقعی که نمی توان به اتوبوس یا سایر تاکسی های عمومی و آژانس دسترسی داشت بسیار کاربردی می باشد و بدون هیچگونه نگرانی و معطلی می توان خود را محل مورد نظر رساند. هزینه استفاده از تاکسی های اینترنتی در مقایسه با تاکسی های دربستی کمتر است.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد اهواز

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.