رهگیری ظرفیت اتوبوس

مستر بلیط؛ امکان رهگیری ظرفیت اتوبوس + آموزش فعالسازی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام رزرو بلیط اتوبوس با حالتی مواجه شده اید با عنوان تکمیل ظرفیت، که چندان خوشایند نیست. مستر بلیط امکانی را به سرویس رزرو بلیط اتوبوس افزوده است که کاربران می توانند با استفاده از آن از کنسلی دیگر مسافران یا افزایش ظرفیت اتوبوس روی آن مسیر آگاه شوند و نسبت به رزرو بلیط اتوبوس اقدام نمایند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی امکان رهگیری ظرفیت اتوبوس با مستر بلیط همراه باشید.

آموزش فعال کردن فیچر رهگیری ظرفیت اتوبوس

***به خاطر داشته باشید قبل از اجرای آموزش فوق حتما در سایت مستر بلیط عضو شده باشید.
***فعال سازی فیچر رهگیری ظرفیت اتوبوس کاملا رایگان است.

طبق بررسی های انجام شده در صورت تکمیل ظرفیت 2 حالت وجود دارد که به شرح زیر است:

1.رهگیری ظرفیت روی ساعت حرکت اتوبوس: زمانی که کاربری قصد رزرو بلیط اتوبوس از سایت مستر بلیط را داشته باشد و در تاریخ و ساعت مشخصی ظرفیت اتوبوس مذکور تکمیل شده باشد، با کلیک بر روی آیکون زنگوله می تواند در صورت کنسل کردن سایر مسافران، از ظرفیت خالی با دریافت پیامک از وبسایت مستر بلیط مطلع گردد و نسبت به رزرو اقدام نماید.

نکته: پیامک تنها به شماره ای که زمان ثبت نام در سایت مستربلیط درج نموده اید، ارسال می گردد.

2.رهگیری ظرفیت بر روی کل اتوبوس: زمانی که کاربری قصد رزرو بلیط اتوبوس از سایت مستر بلیط را داشته باشد و ظرفیت کل اتوبوس تکمیل شده باشد، با کلیک بر روی آیکون زنگوله می تواند در صورت افزایش ظرفیت از سمت شرکت اتوبوس رانی مورد نظر، از افزایش ظرفیت با دریافت پیامک از وبسایت مستربلیط مطلع گردد و نسبت به رزرو اقدام نماید.

نکته: توجه داشته باشید که دریافت پیامک به منزله نگه داشتن آن ظرفیت برای رزرو شما نیست و تنها جنبه اطلاع رسانی دارد.

مراحل فعالسازی رهگیری ظرفیت اتوبوس

مرحله 1:

مرحله 2:

مرحله 3:

برای خرید بلیط اتوبوس می توانید از مستر بلیط کمک بگیرید و در کم ترین زمان رزرو خود را انجام دهید. اگر برای اولین بار است که می خواهید از مستر بلیط هتل تهیه کنید، رزرو هتل شامل تخفیف می شود، کافی است تا به صفحه هتل مراجعه کرده و از کد استفاده کنید.
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *