ساحل خزر آباد

0 288

ساحل خزر آباد یکی از مهم ترین و زیبا ترین مکان های گردشگری در شهر ساری است که گزینه مناسبی برای تفریح و گردشگری است. در این ساحل بی نظیر، امکانات فوق العاده ای برای سرگرمی و تفریح در سنین مختلف وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. افرادی که قصد دارند به دیدن این جاذبه طبیعی و جذاب بروند؛ بهتر است از قبل تا حدودی با آن آشنا شوند. از این رو پیشنهاد می کنیم تا انتهای مجله مستر بلیط همراه ما باشید تا هر آن چه که لازم است درباره ساحل خزر آباد بدانید را در اختیار تان قرار دهیم.

تاریخچه

تاریخچه و زمان دقیقی از پیدایش ساحل خزر آباد در دسترس نیست اما از مدت ها پیش، این ساحل به صورت اختصاصی مورد استفاده مؤسسات خاص و عموم قرار می گرفته است. تا این که در چند سال اخیر، مسئولین ساری تلاش بسیاری کردند که آن را آزاد کنند و هم اکنون مردم از سراسر کشور می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و برای تفریح به آن جا بروند.

تاریخچه

نقشه و معرفی بخش های مختلف

ساحل زیبای خزر آباد ساری، یک مکان ایده آل و مناسب برای همه افراد است زیرا امکانات رفاهی استانداردی در آن جا وجود دارد که همه می توانند از آن ها استفاده کنند. در این ساحل، یک مکان وجود دارد که بانوان بتوانند با امنیت کامل در آن جا به شنا کردن بپردازند. همچنین یک مکان برای افراد معلول نیز در نظر گرفته شده است و آن ها هم می توانند در آن جا لذت ببرند. همان طور که در ابتدا ذکر شد؛ این مکان قبلا انحصاری بوده است و همین موجب شده بود برخی از افراد تعداد زیادی رستوران و کافه در آن جا تأسیس کنند. افراد می توانند علاوه بر گشت و گذار، در آن جا به کافه ها و رستوران ها بروند و هر آن چه که میل دارند برای خود سفارش دهند. از جمله امکانات تفریحی موجود در این ساحل می توان به جت اسکی، سوار کاری، سینما ۵ بعدی، شهربازی، شاتل، موتور های چهار چرخ، بنانا، ماسه بازی، قایق رانی، موتور های سافاری، دوچرخه سواری، والیبال ساحلی و… اشاره کرد. در ساحل خزر آباد، صدف های بسیار زیبا و جالبی دیده می شوند که هر یک از آن به گونه ای هستند. اگر به همراه خانواده تان به دیدن این ساحل رفتید، کودکان تان می توانند در آن جا صدف های زیادی جمع آوری کنند و با آن ها بازی کنند. برای رفتن به این ساحل کافی است بلیط اتوبوس ساری را خریداری کنید و به آن جا بروید. امکانات رفاهی مانند؛ سرویس های بهداشتی، آنتن دهی موبایل، محل پارک خودروهای سواری، آلاچیق و محل برگزاری پیک نیک، نمازخانه، اقامتگاه، فروشگاه سوغاتی و سفره خانه سنتی نیز در این ساحل برای مسافران در نظر گرفته شده است که می توانند به راحتی از آن ها استفاده کنند.

شرایط بازدید

شرایط بازدید

گردشگران می توانند به صورت شبانه روزی برای بازدید به ساحل خزر آباد بروند و با پرداخت هزینه ورودی، از آن جا و امکانات موجود نهایت لذت را ببرند. همچنین در هنگام سفر بهتر است؛ کارت بانکی، وجه نقد، موبایل، کوله پشتی، شارژر، زیر انداز، آب آشامیدنی، لوازم سرگرمی، مایو، عینک آفتابی، حوله، پلاستیک زباله و لباس اضافه همراه خود داشته باشید تا به مشکل بر نخورید.

آدرس و نحوه دسترسی با وسایل مختلف

ساحل خزر آباد در مازندران، ۲۸ کيلومتری شمال ساری، ورودی خزر آباد در ۳ کيلومتری ساحل دریای خزر واقع شده است و همه افراد می توانند با تهیه کردن بلیط های سفر خود از سایت معتبر مستر بلیط، به آن جا بروند.

پیشنهاد بعدی ما به شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.