مستر بلیط؛ امکان رهگیری ظرفیت قطار + آموزش فعالسازی

2 3,157

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام رزرو بلیط قطار با حالتی مواجه شده اید با عنوان تکمیل ظرفیت، که چندان خوشایند نیست. مستر بلیط امکانی را به سرویس رزرو بلیط قطار افزوده است که کاربران می توانند با استفاده از آن از کنسلی دیگر مسافران یا افزایش ظرفیت قطار روی آن مسیر آگاه شوند و نسبت به رزرو بلیط قطار اقدام نمایند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی امکان رهگیری ظرفیت قطار با مستر بلیط همراه باشید.

آموزش فعال کردن فیچر رهگیری ظرفیت قطار

***به خاطر داشته باشید قبل از اجرای آموزش فوق حتما در سایت مستر بلیط عضو شده باشید.

***فعال سازی فیچر رهگیری ظرفیت پرواز کاملا رایگان است.

طبق بررسی های انجام شده در صورت تکمیل ظرفیت 2 حالت وجود دارد که به شرح زیر است:

1.رهگیری ظرفیت روی ساعت حرکت قطار: زمانی که کاربری قصد رزرو بلیط قطار از سایت مستر بلیط را داشته باشد و در تاریخ و ساعت مشخصی ظرفیت قطار مذکور تکمیل شده باشد، با کلیک بر روی آیکون زنگوله می تواند در صورت کنسل کردن سایر مسافران، از ظرفیت خالی با دریافت پیامک از وبسایت مستر بلیط مطلع گردد و نسبت به رزرو اقدام نماید.

نکته: پیامک تنها به شماره ای که زمان ثبت نام در سایت مستربلیط درج نموده اید، ارسال می گردد.

2.رهگیری ظرفیت بر روی کل قطار: زمانی که کاربری قصد رزرو بلیط قطار از سایت مستر بلیط را داشته باشد و ظرفیت کل قطار تکمیل شده باشد، با کلیک بر روی آیکون زنگوله می تواند در صورت افزایش ظرفیت پرواز از سمت شرکت قطار مورد نظر، از افزایش ظرفیت با دریافت پیامک از وبسایت مستربلیط مطلع گردد و نسبت به رزرو اقدام نماید.

نکته: توجه داشته باشید که دریافت پیامک به منزله نگه داشتن آن ظرفیت برای رزرو شما نیست و تنها جنبه اطلاع رسانی دارد.

مراحل فعالسازی رهگیری ظرفیت

مرحله 1:

 

مرحله 2:

مرحله 3:

مرحله 4:

برای خرید بلیط قطار می توانید از مستر بلیط کمک بگیرید و در کم ترین زمان رزرو خود را انجام دهید. اگر برای اولین بار است که می خواهید از مستر بلیط هتل تهیه کنید، رزرو هتل شامل تخفیف می شود، کافی است تا به صفحه هتل مراجعه کرده و از کد استفاده کنید.
پیشنهاد بعدی ما به شما
2 نظرات
  1. اصغرپارسایی می گوید

    پیشنهاد خوبیست

  2. اصغرپارسایی می گوید

    موافقم

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.