مستر بلیط؛ امکان رهگیری ظرفیت پرواز + آموزش فعالسازی

0 21

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام رزرو بلیط هواپیما با حالتی مواجه شده اید با عنوان تکمیل ظرفیت، که چندان خوشایند نیست. مستر بلیط امکانی را به سرویس رزرو بلیط هواپیما افزوده است که کاربران می توانند با استفاده از آن از کنسلی دیگر مسافران یا افزایش ظرفیت هواپیمایی روی آن پرواز آگاه شوند و نسبت به رزرو بلیط هواپیما اقدام نمایند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی امکان رهگیری ظرفیت پرواز با مستر بلیط همراه باشید.

آموزش فعال کردن فیچر رهگیری ظرفیت

***به خاطر داشته باشید قبل از اجرای آموزش فوق حتما در سایت مستر بلیط عضو شده باشید.

***فعال سازی فیچر رهگیری ظرفیت پرواز کاملا رایگان است.

طبق بررسی های انجام شده در صورت تکمیل ظرفیت 2 حالت وجود دارد که به شرح زیر است:

1.رهگیری ظرفیت روی ساعت پرواز: زمانی که کاربری قصد رزرو بلیط هواپیما از سایت مستر بلیط را داشته باشد و در تاریخ و ساعت مشخصی پرواز مذکور تکمیل شده باشد، با کلیک بر روی آیکون زنگوله می تواند در صورت کنسل کردن سایر مسافران، از ظرفیت خالی با دریافت پیامک از وبسایت مستر بلیط مطلع گردد و نسبت به رزرو اقدام نماید. مراحل فعالسازی رهگیری ظرفیت پرواز به شرح زیر است:

مرحله1:

مرحله1

مرحله 2:

مرحله2

مرحله 3:

مرحله 3:

مرحله 4:

مرحله4

مرحله 5:

مرحله 5نکته)پیامک تنها به شماره ای که زمان ثبت نام در سایت مستربلیط درج نموده اید، ارسال می گردد.

2.رهگیری ظرفیت بر روی کل پرواز: زمانی که کاربری قصد رزرو بلیط هواپیما از سایت مستر بلیط را داشته باشد و ظرفیت کل پرواز تکمیل شده باشد، با کلیک بر روی آیکون زنگوله می تواند در صورت افزایش ظرفیت پرواز از سمت هواپیمایی مورد نظر، از افزایش ظرفیت با دریافت پیامک از وبسایت مستربلیط مطلع گردد و نسبت به رزرو اقدام نماید.

نکته)توجه داشته باشید که دریافت پیامک به منزله نگه داشتن آن ظرفیت برای رزرو شما نیست و تنها جنبه اطلاع رسانی دارد.

برای خرید بلیط هواپیما می توانید از مستر بلیط کمک بگیرید و در کم ترین زمان رزرو خود را انجام دهید. اگر برای اولین بار است که می خواهید از مستر بلیط هتل تهیه کنید، رزرو هتل شامل تخفیف می شود، کافی است تا به صفحه هتل مراجعه کرده و از کد استفاده کنید.
پیشنهاد بعدی ما به شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.