مجتمع بین راهی فانوس تهران کجاست؟ معرفی + راه‌های ارتباطی

0 983

مجتمع بین راهی فانوس تهران کجاست؟ سفر جاده ای می تواند لذتی داشته باشد که در سفرهای دیگر به ندرت یافت می شود و آن لذت بردن از مناظر طبیعی اطراف است که جاده آن را می‌شکافت و رو به جلو می رود. در این نوع سفر می توانید هم از خودرو های شخصی و هم از اتوبوس های بین شهری استفاده کنید.

در صورت استفاده از هر کدام از این وسایل نیاز به رعایت نکاتی در حین مسافرت دارید. از این نکات می توان به رعایت نظافت در جاده است، بهتر است برای خوردن غذا در مکانی توقف داشته باشیم که دارای امکاناتی است که موجب آلوده شدن محیط اطرافمان نمی شود.

از میان این مکان ها می توان به مجتمع های رفاهی بین راهی اشاره کرد. علاوه بر امکاناتی که برای غذا خوردن در اختیار مسافران قرار داده می شود می توانید مایحتاج خود را نیز تهیه کنید. از سرویس بهداشتی استفاده کنید و اگر نیاز به سوخت داشته باشید می توانید در این مکان نیازتان را بر طرف کنید.

در صورتی نیاز به خرید غذا داشته باشید نیز می توانید از سوپر مارکت و یا رستوران هائی که در آنجا ایجاد شده است هم بهره ببرید. در ادامه این مطلب از مجله گردشگری مستر بلیط به سراغ مجتمع رفاهی بین راهی فانوس می رویم تا شما را با امکانات این مکان آشنا کنیم.

درباره مجتمع رفاهی

درباره مجتمع رفاهی بین راهی فانوس تهران

فاز اول این مجتمع در  سال 1394 با متراژ 30000 متر مربع مورد بهره برداری قرار گرفت و همزمان احداث فاز دوم این پروژه وارد مرحله عملیاتی شد. در حال حاضر فاز اول این مجتمع با امکاناتی کامل در حال خدمت رسانی به مسافران می باشد.

امکانات مجتمع رفاهی بین راهی فانوس

دلیل اصلی به وجود آمدن هر مجتمع بین راهی ایجاد امکاناتی است که مسافران هنگام رسیدن به آن بتوانند در جهت بهتر و لذت بخش تر شدن مسافرتشان از آنها استفاده کنند. این امکانات بر اساس نیازی که مسافران ممکن است در طول سفر احساس کنن تدارک دیده می شود. از امکاناتی که که در این مجتمع به وجود آمده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فروشگاه

یک هایپر مارکت در بخش فروشگاه های این مجتع ایجاد شده است که با استفاده از آن می توانید هر وسیله ای نیاز دارید را خریداری نمائید. در بخش های دیگر آن نیز فروشگاه های مواد خوراکی ایجاد شده اند که می توانید نیازهای خودتان را از طریق آنها بر طرف کنید.

رستوران

رستوران

رستوران موجود در این مکان انواع مختلفی از غذاهای ایرانی را شامل می شود. در صورتی که احیتیاج به خوردن غذا داشته باشید می توانید از این مکان استفاده کنید.

فست فود

فست فود این امکان را برای شما به وجود می آورد که اگر کودکی همراه دارید بتوانید او را نیز راضی نگهدارید. علاوه بر این در صورت عجله داشتن و کمبود زمان می توانید از فست فود استفاده کنید.

تعمیرگاه

در حاضر در کنار جایگاه سوخت غرفه های تعمیر خودرو ایجاد شده است که مکان آنها به صورت موقتی در این بخش قرار گرفته ست. پس از راه اندازی فاز دوم مجتمع تعمیرگاه ها به آن قسمت جابجا می شوند.

جایگاه سوخت

این جایگاه سوخت هر سه مدل سوخت یعنی گاز، بنزین و گازوئیل را دارا می باشد. بنابراین هم خودروهای شخصی و هم اتوبوس های بین شهری می توانند از جایگاه سوخت آن استفاده کنند.

فست فود

پارکینگ خودروهای فانوس

در حال حاضر مجتمع بین راهی فانوس تهران دارای پارکینگ خودروهای شخصی می باشد ولی با راه اندازی فاز دوم آن بخشی برای پارکینگ خودروهای سنگین نیز در نظر گرفته خواهد شد. وجود کلبه های کوچک در پارکینگ خودرو باعث می شود شما بتوانید بدون فاصله گرفتن از خودرو لحظاتی را در این مکان به استراحت بگذرانید.

فضای بازی کودکان

در قسمت کناری پارکینگ تعدادی از وسایل ورزشی تعبیه شده است که هم بزرگترها و هم کودکان برای سرگرم شدن و بازی کردن می توانند از این فضا و وسایل استفاده کنند.

از دیگر امکانات این مکان می توان به سرویس بهداشتی، نمازخانه، کارواش، دستگاه های خودپرداز، کافی شاپ و آبسرد کن اشاره کرد.

راه‌های دسترسی مجتمع مجتمع بین راهی فانوس تهران

حدود ده دقیقه بعد از این که از عوارضی تهران قم دور شوید به مجتمع بین راهی فانوس تهران  می رسید که می توانید در آن توقف کنید. در صورتی که به سمت تهران در حرکت هستید ولی احتیاج به استراحت و تجدید قوا داشته باشد می توانید به مسیر رو به رو رفته و از امکانات موجود در آن استفاده کنید.

راه‌های ارتباطی با مجتمع رفاهی بین راهی فانوس تهران

آدرس آزاد راه خلیج فارس(تهران-قم)، کیلومتر 7 از مبدأ عوارضی تهران
تلفن 56530837 – 021
ایمیل info@fanooscomplex.com

پیشنهاد بعدی ما به شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.