مجتمع بین‌راهی الماس درخشان قزوین کجاست؟ معرفی + راه‌های ارتباطی

0 1,338

مجتمع بین‌راهی الماس درخشان قزوین کجاست؟ سفر کردن روشی است برای فرار از زندگی تکراری و شهری که بسیاری از افراد در جوامع امروز دچار آن شده اند. همین امر سبب شده است که برای رهائی از روزمرگی به سفر کردن پناه ببرند. سفر کردن می تواند افراد را برای مدتی هر چند کوتاه از این یکنواختی که در زندگی روزمره وجود دارد نجات پیدا دهد.

انواع مختلفی از سفر کردن وجود دارد که می توان با آن روش به سفر رفت. یکی از این روش ها سفر جاده ای است که از طریق خودرو شخصی یا حمل و نقل عمومی انجام می شود. چه با اتوبوس و چه با اتومبیل در بین راه حتما باید به استراحت بپردازید. این کار را می توانید در مجتمع های بین راهی انجام دهید. خدمات بین راهی از گذشته های دور در کشورمان باب بوده است که با نام کاروانسرا از آنها یاد می شده است.

کاروانسرا در قسمت های مختلفی از مسیرهای کاروان ها قرار داشت که افراد پس از رسیدن به آنها به استراحت می پرداختند و شب را در همان جا اتراق می کردند. تنها تفاوت کاروانسرا ها با مجتمع های بین راهی امروزی را می توان در مدت زمانی که افراد در آنها به سر می برند دانست.

در مجتمع های امروزی مسافران نهایت چند ساعت را در آن می گذرانند. اگر دوست دارید در مورد امکانات مجتمع های مختلف اطلاعات کسب کنید کافی است به مجله گردشگری مستر بلیط مراجعه کنید. همچنین به ادامه این مطلب مراجعه کنید تا مجتمع بین راهی رفاهی الماس درخشان قزوین را بیشتر بشناسید.

مجتمع بین‌راهی الماس درخشان قزوین

درباره مجتمع بین‌راهی الماس درخشان قزوین

این مجتمع در سه فاز و در زمینی با مساحت 50 هزار متر مربع احداث شده است. فاز اول این مجتمع را سرویس های بهداشتی، نمازخانه، جایگاه سوخت، بنزین و نفت گاز، رستوران، واحدهای تجاری و پذیرایی ویژه اتوبوس‌ها، کارواش، تعمیرگاه و تعویض روغنی تشکیل می دهد.

فاز دوم آن نیز متشکل از غرفه های تجاری، خدماتی، فست فود، با ظرفیت ۱۰۰ نفر، رستوران با ظرفیت ۸۰۰ نفر، فروشگاه و چند رستوران می باشد و فاز سوم شامل توقفگاه برای استراحت و پذیرایی از رانندگان خودروهای سنگین، متل بین راهی، سالن های ویژه سوغات می شود.

امکانات مجتمع بین‌راهی الماس درخشان قزوین

مجتمع های رفاهی برای اینکه تردد مسافر در آنها انجام شود باید توسط امکانات مختلفی تجهیز شوند تا هم برای صاحب آن دارای سوددهی باشند و هم مسافرانی که به آنجا مراجعه می کنند منتفع شوند و نا امید از آن خارج نشوند.

مجتمع الماس درخشان نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای امکانات متنوع و بسیاری است که بر اساس نیازی که مسافران دارند برنامه ریزی و جای گذاری شده اند.  از این امکانات می توان به مواردی که در ادامه می آید اشاره کرد:

رستوران

بسیاری از مسافران هستند که غذائی برای بین راه همراه خود می آورند ولی بسیاری دیگر از رستوران های مجتمع  برای خوردن غذا استفاده می کنند.  در این رستوران منوی غذاهای سنتی و ایرانی ارائه می شود.

فست فود

تمایل و ذائقه افراد در غذا بسیار متفاوت است و بسیاری از افراد هستند که به فست فود بیشتر علاقه دارند. این مکان برای این افراد در نظر گرفته شده است.

کافی شاپ

خوردن یک نوشیدنی یا خوراکی هیجان انگیز در یک بعد از ظهر در طول سفر می تواند بسیار جذاب و لذت بخش باشد. در این مکان می توانید به این خواسته تان برسید.

رستوران

فروشگاه های عرضه سوغات محلی

اگر از طرفداران خرید سوغاتی هستید می توانید از این مکان خریدتان را انجام دهید. هر چند که ممکن است کمی گران تر از مغازه های شهر باشد. علاوه بر این می توانید فروشگاه هائی همچون فروشگاهای بزرگ و برند، فروشگاهای کوچک و سنتی جهت خرید، فروشگاه عطر و ادکلن، فروشگاه شیرینی ها و باقلوا و طبخ کلوچه های داغ را ببینید.

هایپر مارکت

اگر قصد خرید خوراکی برای طول مسیرتان دارید این مکان به خوبی از عهده این کار بر می آید.

تعمیرگاه و خدمات خودروی

ممکن است در طول سفر خودرو خودتان یا یکی از همراهانتان دچار مشکل شود می توانید برای تعمیر آن به این مکان مراجعه کنید.

از دیگر امکاناتی که در این مکان ایجاد شده است می توان نمازخانه، سرویس های بهداشتی، محوطه و فضای سبز و جایگاه سوخت را بیان کرد.

راه‌های دسترسی مجتمع بین راهی الماس درخشان قزوین

اگر در مسیر بزرگراه کرج به قزوین در حرکت باشید در ست راستتان می توانید این مجتمع را ببنید و به آن مراجعه کنید ولی در صورتی که در جهت مخالف در حال حرکت هستید مجبور به تغییر جهت به مسیر دیگر هستید اینکار را از طریق زیر گذر در همان نزدیکی است، انجام دهید.

راه‌های ارتباطی مجتمع

راه‌های ارتباطی مجتمع بین‌راهی الماس درخشان قزوین

آدرس قزوین، ضلع شمالی اتوبان تهران- قزوین، رو به روی شهر محمدیه، مجتمع رفاهی الماس درخشان
تلفن  32575652 – 028، 32575652 – 028

اگر زمانی از امکانات مجتمع بین‌راهی الماس درخشان قزوین استفاده کرده اید می توانید تجربه تان را در قسمت زیر با ما به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد بعدی ما به شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.